10 nezabudnuteľných golfových ihrísk v Austrálii

Kalórií

Obsah

Austrália je krásna krajina, ktorá ponúka širokú škálu krajiny a atrakcií. Je to tiež golfový raj, pretože existuje veľa krásnych golfových ihrísk, ktoré musíte navštíviť. Od veľkolepej pobrežnej krajiny až po úchvatné hory – to všetko tu nájdete! Prinášame vám 10 najlepších golfových ihrísk v Austrálii, ktoré rozhodne musíte navštíviť.

1. Royal Melbourne Golf Club

Royal Melbourne Golf Club je jedným z najstarších a najprestížnejších golfových ihrísk v Austrálii. Je blízko mesta Melbourne a ponúka nádherný výhľad na pobrežie. Ihrisko je veľmi náročné a ponúka výzvu pre každého golfistu. Ihrisko je tiež obľúbeným cieľom profesionálnych golfových turnajov.

Austrália je krásna krajina, ktorá ponúka množstvo nezabudnuteľných golfových ihrísk. Od rozsiahlych greenov golfového klubu Royal Melbourne až po nádherný výhľad na golfové ihrisko Barnbougle Dunes, existuje mnoho spôsobov, ako zažiť nezabudnuteľný golfový zážitok. Tu je 10 najlepších golfových ihrísk v Austrálii, ktoré by ste určite mali navštíviť:

 • Kráľovský golfový klub Melbourne
 • Golfové ihrisko Barnbougle Dunes
 • Golfový klub Lakes
 • Národný golfový klub
 • Austrálsky golfový klub
 • Golfový klub Grange
 • Metropolitný golfový klub
 • Austrálsky golfový klub
 • Golfový klub Royal Sydney
 • Golfový klub Royal Adelaide

Ak hľadáte nezabudnuteľný golfový zážitok v Austrálii, mali by ste navštíviť jedno z týchto golfových ihrísk. Pozrite si aj ďalšie inšpirácie nápady na pánske šatne a recenzia grilovacieho noža ikea an.Royal-Melbourne

2. Golfový klub Lakes

Golfový klub Lakes, ktorý sa nachádza v Sydney, je jedným z popredných austrálskych golfových ihrísk. Ihrisko je veľmi náročné a ponúka výzvu pre každého golfistu. Ihrisko je tiež obľúbeným cieľom profesionálnych golfových turnajov. Ihrisko je známe aj vďaka nádherným výhľadom na pobrežie a hory.

Petang pre deti

3. Austrálsky golfový klub

Austrálsky golfový klub, ktorý sa nachádza v Sydney, je jedným z najstarších a najprestížnejších golfových ihrísk v Austrálii. Ihrisko je veľmi náročné a ponúka výzvu pre každého golfistu. Ihrisko je tiež obľúbeným cieľom profesionálnych golfových turnajov. Ihrisko je známe aj vďaka nádherným výhľadom na pobrežie a hory.

nsw-golfový klub

4. Národný golfový klub

Národný golfový klub, ktorý sa nachádza v Melbourne, je jedným z popredných austrálskych golfových ihrísk. Ihrisko je veľmi náročné a ponúka výzvu pre každého golfistu. Ihrisko je tiež obľúbeným cieľom profesionálnych golfových turnajov. Ihrisko je známe aj vďaka nádherným výhľadom na pobrežie a hory.

Kingston-Heath

5. Golfový klub Royal Adelaide

Royal Adelaide Golf Club sa nachádza v Adelaide a je jedným z najstarších a najprestížnejších golfových ihrísk v Austrálii. Ihrisko je veľmi náročné a ponúka výzvu pre každého golfistu. Ihrisko je tiež obľúbeným cieľom profesionálnych golfových turnajov. Ihrisko je známe aj vďaka nádherným výhľadom na pobrežie a hory.

tam-národný

6. Golfový klub Royal Perth

Royal Perth Golf Club sa nachádza v Perthe a je jedným z popredných austrálskych golfových ihrísk. Ihrisko je veľmi náročné a ponúka výzvu pre každého golfistu. Ihrisko je tiež obľúbeným cieľom profesionálnych golfových turnajov. Ihrisko je známe aj vďaka nádherným výhľadom na pobrežie a hory.

zomrieť Videný

7. Kráľovský golfový klub Queensland

Royal Queensland Golf Club sa nachádza v Brisbane a je jedným z najstarších a najprestížnejších golfových ihrísk v Austrálii. Ihrisko je veľmi náročné a ponúka výzvu pre každého golfistu. Ihrisko je tiež obľúbeným cieľom profesionálnych golfových turnajov. Ihrisko je známe aj vďaka nádherným výhľadom na pobrežie a hory.

kráľovská-adelaide

8. Golfový klub Royal Hobart

Golfový klub Royal Hobart sa nachádza v meste Hobart a je jedným z popredných austrálskych golfových ihrísk. Ihrisko je veľmi náročné a ponúka výzvu pre každého golfistu. Ihrisko je tiež obľúbeným cieľom profesionálnych golfových turnajov. Ihrisko je známe aj vďaka nádherným výhľadom na pobrežie a hory.

strih

9. Golfový klub Royal Canberra

Golfový klub Royal Canberra sa nachádza v Canberre a je jedným z najstarších a najprestížnejších golfových ihrísk v Austrálii. Ihrisko je veľmi náročné a ponúka výzvu pre každého golfistu. Ihrisko je tiež obľúbeným cieľom profesionálnych golfových turnajov. Ihrisko je známe aj vďaka nádherným výhľadom na pobrežie a hory.

ellerston

10. Golfový klub Royal Darwin

Royal Darwin Golf Club sa nachádza v Darwine a je jedným z popredných austrálskych golfových ihrísk. Ihrisko je veľmi náročné a ponúka výzvu pre každého golfistu. Ihrisko je tiež obľúbeným cieľom profesionálnych golfových turnajov. Ihrisko je známe aj vďaka nádherným výhľadom na pobrežie a hory.

Ostrov Hamilton

Záver

Austrália je krásna krajina, ktorá ponúka širokú škálu krajiny a atrakcií. Je to tiež golfový raj, pretože existuje veľa krásnych golfových ihrísk, ktoré musíte navštíviť. Priniesli sme vám 10 najlepších golfových ihrísk v Austrálii, ktoré musíte navštíviť. Od veľkolepej pobrežnej krajiny až po úchvatné hory – to všetko tu nájdete!

FAQ

 • Kde nájdem najlepšie golfové ihriská v Austrálii?
  V Austrálii je veľa krásnych golfových ihrísk, ale medzi top 10 patrí Royal Melbourne Golf Club, The Lakes Golf Club, The Australian Golf Club, The National Golf Club, The Royal Adelaide Golf Club, The Royal Perth Golf Club, The Royal Queensland Golf Club , The Royal Hobart Golf Club, The Royal Canberra Golf Club a The Royal Darwin Golf Club.
 • Aké náročné sú golfové ihriská v Austrálii?
  Všetky golfové ihriská v Austrálii sú veľmi náročné a ponúkajú výzvu pre každého golfistu.
 • Sú v Austrálii profesionálne golfové turnaje?
  Áno, v Austrálii je veľa profesionálnych golfových turnajov, ktoré sa konajú na rôznych golfových ihriskách.

Tabuľka

golfové ihrisko Mesto náročné
Kráľovský golfový klub Melbourne Melbourne Veľmi náročné
Golfový klub Lakes Sydney Veľmi náročné
Austrálsky golfový klub Sydney Veľmi náročné
Národný golfový klub Melbourne Veľmi náročné
Golfový klub Royal Adelaide Adelaide Veľmi náročné
Golfový klub Royal Perth Perth Veľmi náročné
Kráľovský golfový klub Queensland Brisbane Veľmi náročné
Golfový klub Royal Hobart Hobart Veľmi náročné
Golfový klub Royal Canberra Canberra Veľmi náročné
Golfový klub Royal Darwin Darwin Veľmi náročné

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o golfových ihriskách v Austrálii, odporúčame vám si ich pozrieť Webová stránka austrálskych golfových ihrísk navštíviť. Môžete tiež použiť Webová stránka Austrálskej golfovej asociácie navštívte, aby ste sa dozvedeli viac o profesionálnych golfových turnajoch v Austrálii.

Dúfame, že teraz lepšie rozumiete 10 najlepším golfovým ihriskám v Austrálii a že ich čoskoro navštívite!