10 z najlepších barov v Melbourne 2023

Kalórií

Obsah

Melbourne je pulzujúce mesto, prekypujúce kultúrou, umením a nočným životom. Ak chcete zažiť nezabudnuteľnú noc, tak ste na správnom mieste. Vybrali sme pre vás 10 najlepších barov v Melbourne, na ktoré si budete pamätať.

1. Everleigh

Everleigh je jedným z najlepších barov v Melbourne. Je to luxusné miesto, kde zažijete nezabudnuteľnú noc. Bar ponúka široký sortiment koktailov, vín a liehovín. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať. Everleigh je miesto, kde si môžete zapamätať noc.

Melbourne je jedným z najlepších miest na svete, pokiaľ ide o bary. Rok 2023 bude pre melbournskú barovú scénu výnimočný, pretože tu bude veľa nových a vzrušujúcich barov. Tu je 10 najlepších barov v Melbourne 2023, ktoré by ste si nemali nechať ujsť: ben simmons ferrari , najlepšie mužské časopisy a mnoho ďalších. Každý bar má svoje jedinečné čaro a ponúka rôzne nápoje a jedlá. Navštívte jeden z týchto barov a strávte noc v Melbourne!2. Čierna perla

Black Pearl je jedným z najlepších barov v Melbourne. Je to miesto, kde môžete zažiť nezabudnuteľnú noc. Bar ponúka široký sortiment koktailov, vín a liehovín. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať. Čierna perla je miestom, kde môžete zažiť nezabudnuteľnú noc.

3. The Toff in Town

The Toff in Town je jedným z najlepších barov v Melbourne. Je to miesto, kde môžete zažiť nezabudnuteľnú noc. Bar ponúka široký sortiment koktailov, vín a liehovín. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať. The Toff in Town je miesto, kde môžete stráviť noc, na ktorú budete spomínať.

4. Croftov inštitút

Croft Institute je jedným z najlepších barov v Melbourne. Je to miesto, kde môžete zažiť nezabudnuteľnú noc. Bar ponúka široký sortiment koktailov, vín a liehovín. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať. Croft Institute je miesto, kde môžete zažiť noc, na ktorú budete spomínať.

5. Hotel Imperial

Hotel Imperial je jedným z najlepších barov v Melbourne. Je to miesto, kde môžete zažiť nezabudnuteľnú noc. Bar ponúka široký sortiment koktailov, vín a liehovín. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať. Hotel Imperial je miestom, kde zažijete nezabudnuteľnú noc.

6. Klub Carlton

Carlton Club je jedným z najlepších barov v Melbourne. Je to miesto, kde môžete zažiť nezabudnuteľnú noc. Bar ponúka široký sortiment koktailov, vín a liehovín. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať. Carlton Club je miesto, kde môžete stráviť noc, na ktorú budete spomínať.

7. Emerson

Emerson je jedným z najlepších barov v Melbourne. Je to miesto, kde môžete zažiť nezabudnuteľnú noc. Bar ponúka široký sortiment koktailov, vín a liehovín. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať. Emerson je miesto, kde môžete zažiť noc, na ktorú budete spomínať.

8. Princ z Walesu

The Prince of Wales je jedným z najlepších barov v Melbourne. Je to miesto, kde môžete zažiť nezabudnuteľnú noc. Bar ponúka široký sortiment koktailov, vín a liehovín. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať. Princ z Walesu je miesto, kde môžete prežiť noc, na ktorú budete spomínať.

9. The Boatbuilders Yard

The Boatbuilders Yard je jedným z najlepších barov v Melbourne. Je to miesto, kde môžete zažiť nezabudnuteľnú noc. Bar ponúka široký sortiment koktailov, vín a liehovín. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať. Boatbuilders Yard je miesto, kde môžete stráviť noc, na ktorú budete spomínať.

10. Sumec

Catfish je jedným z najlepších barov v Melbourne. Je to miesto, kde môžete zažiť nezabudnuteľnú noc. Bar ponúka široký sortiment koktailov, vín a liehovín. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať. Sumec je miesto, kde si môžete zapamätať noc.

Záver

V Melbourne je veľa barov, ktoré sľubujú nezabudnuteľnú noc. Vybrali sme pre vás 10 najlepších barov v Melbourne, na ktoré si budete pamätať. Ak chcete zažiť nezabudnuteľnú noc, tak ste na správnom mieste.

FAQ

  • Kde sú najlepšie bary v Melbourne?
    V Melbourne je veľa barov, no my sme pre vás vybrali 10 najlepších barov. Môžete skontrolovať zoznam vyššie a nájsť najlepšie bary v Melbourne.
  • Aké typy barov sú v Melbourne?
    V Melbourne je veľa druhov barov vrátane luxusných barov, koktailových barov, vinární a mnohých ďalších.
  • Sú v Melbourne bary, ktoré ponúkajú špeciálne jedlá?
    Áno, v Melbourne je veľa barov, ktoré ponúkajú špeciálne jedlá. Môžete skontrolovať zoznam vyššie a nájsť najlepšie bary v Melbourne.

Tabuľka

Bar Koktaily plače duchov Jedlo
Everleigh A A A A
Čierna perla A A A A
Toff v meste A A A A
Croftov inštitút A A A A
Hotel Imperial A A A A
Carlton Club A A A A
Emerson A A A A
Princ z Walesu A A A A
Lodný dvor A A A A
Sumec A A A A

Dúfame, že v jednom z najlepších melbournských barov zažijete noc, na ktorú budete spomínať. Ak sa chcete dozvedieť viac o najlepších baroch v Melbourne, môžete tu alebo tu informovať.