10 najlepších hodiniek Bulgari, ktoré si teraz môžete kúpiť

Kalórií

Obsah

Hodinky Bulgari sú symbolom luxusu a štýlu. Sú jednou z najžiadanejších značiek hodiniek na svete a ponúkajú rôzne vzory, ktoré vyhovujú každému vkusu. Ak hľadáte hodinky, ktoré doplnia váš štýl, hodinky Bulgari sú skvelou voľbou. Zostavili sme zoznam najlepších hodiniek, ktoré by ste si mali pozrieť.

1. Bulgari Octo Finissimo Automatik

Bulgari Octo Finissimo Automatic sú jedny z najkrajších hodiniek, aké si môžete kúpiť. Ide o mechanické hodinky s automatickým strojčekom, ktoré majú rezervu chodu 42 hodín. Má elegantný, moderný dizajn a čierny ciferník, ktorý je jedinečný a štýlový. Je tiež vodotesný do hĺbky 30 metrov.

Existuje veľa hodiniek Bulgari, ktoré si teraz môžete kúpiť. Tu je 10 najlepších hodiniek Bulgari, ktoré si teraz môžete kúpiť: Octo Finissimo Automatic, Octo Finissimo Chronograph GMT, Octo Finissimo Tourbillon, Octo Finissimo Minute Repeater, Octo Finissimo Skeleton, Octo Finissimo Chronograph, Octo Finissimo Automatic Finissograph, Octo Finissimo Chronograph, GMT Octo Finissimo Automatic Chronograph GMT Limited Edition a Octo Finissimo Automatic Chronograph GMT Limited Edition. Ak sa chcete o hodinkách dozvedieť viac, prečítajte si aj naše články o bench press s vyklenutým chrbtom a americká pánska móda .2. Bulgari Octo Finissimo Tourbillon

Bulgari Octo Finissimo Tourbillon sú jedny z najdrahších hodiniek, ktoré si môžete kúpiť. Ide o mechanické hodinky s tourbillonovým strojčekom, ktoré majú rezervu chodu 60 hodín. Má elegantný, moderný dizajn a čierny ciferník, ktorý je jedinečný a štýlový. Je tiež vodotesný do hĺbky 30 metrov.

3. Chronograf Bulgari Octo Finissimo

Bulgari Octo Finissimo Chronograph sú jedny z najvýkonnejších hodiniek, ktoré si môžete kúpiť. Ide o mechanické hodinky s chronografickým strojčekom, ktorý má rezervu chodu 50 hodín. Má elegantný, moderný dizajn a čierny ciferník, ktorý je jedinečný a štýlový. Je tiež vodotesný do hĺbky 30 metrov.

4. Opakovač minút Bulgari Octo Finissimo

Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater sú jedny z najkomplexnejších hodiniek, ktoré si môžete kúpiť. Ide o mechanické hodinky s minútovým opakovacím strojčekom, ktoré majú rezervu chodu 50 hodín. Má elegantný, moderný dizajn a čierny ciferník, ktorý je jedinečný a štýlový. Je tiež vodotesný do hĺbky 30 metrov.

5. Kostlivec Bulgari Octo Finissimo

Bulgari Octo Finissimo Skeleton sú jedny z najpútavejších hodiniek, ktoré si môžete kúpiť. Ide o mechanické hodinky so skeletovým strojčekom, ktoré majú rezervu chodu 50 hodín. Má elegantný, moderný dizajn a čierny ciferník, ktorý je jedinečný a štýlový. Je tiež vodotesný do hĺbky 30 metrov.

6. Bulgari Octo Finissimo GMT

Bulgari Octo Finissimo GMT sú jedny z najviac funkciami nabitých hodiniek, ktoré si môžete kúpiť. Ide o mechanické hodinky so strojčekom GMT, ktoré majú rezervu chodu 50 hodín. Má elegantný, moderný dizajn a čierny ciferník, ktorý je jedinečný a štýlový. Je tiež vodotesný do hĺbky 30 metrov.

7. Bulgari Octo Finissimo Ultra Black

Bulgari Octo Finissimo Ultranero sú jedny z najelegantnejších hodiniek, aké si môžete kúpiť. Ide o mechanické hodinky so strojčekom Ultranero, ktoré majú rezervu chodu 50 hodín. Má elegantný, moderný dizajn a čierny ciferník, ktorý je jedinečný a štýlový. Je tiež vodotesný do hĺbky 30 metrov.

8. Chronograf Bulgari Octo Finissimo GMT

Bulgari Octo Finissimo Chronograph GMT sú jedny z najvýkonnejších hodiniek, ktoré si môžete kúpiť. Ide o mechanické hodinky s chronografickým strojčekom GMT, ktorý má rezervu chodu 50 hodín. Má elegantný, moderný dizajn a čierny ciferník, ktorý je jedinečný a štýlový. Je tiež vodotesný do hĺbky 30 metrov.

9. Bulgari Octo Finissimo Chronograph Flyback

Bulgari Octo Finissimo Chronograph Flyback sú jedny z najvýkonnejších hodiniek, ktoré si môžete kúpiť. Ide o mechanické hodinky s chronografovým flyback strojčekom, ktorý má rezervu chodu 50 hodín. Má elegantný, moderný dizajn a čierny ciferník, ktorý je jedinečný a štýlový. Je tiež vodotesný do hĺbky 30 metrov.

10. Bulgari Octo Finissimo Chronograph GMT Flyback

Bulgari Octo Finissimo Chronograph GMT Flyback sú jedny z najvýkonnejších hodiniek, ktoré si môžete kúpiť. Ide o mechanické hodinky s chronografom GMT flyback strojčekom, ktorý má rezervu chodu 50 hodín. Má elegantný, moderný dizajn a čierny ciferník, ktorý je jedinečný a štýlový. Je tiež vodotesný do hĺbky 30 metrov.

Záver

Hodinky Bulgari sú symbolom luxusu a štýlu. Sú jednou z najžiadanejších značiek hodiniek na svete a ponúkajú rôzne vzory, ktoré vyhovujú každému vkusu. Ak hľadáte hodinky, ktoré doplnia váš štýl, hodinky Bulgari sú skvelou voľbou. Zostavili sme zoznam najlepších hodiniek, ktoré by ste si mali pozrieť. Od Octo Finissimo Automatic až po Octo Finissimo Chronograph GMT Flyback, existuje veľa hodiniek, ktoré si môžete kúpiť.