10 najlepších elektrických bicyklov na nákup v roku 2023

Kalórií

Obsah

Elektrické bicykle sú skvelým spôsobom, ako si zacvičiť a zároveň byť šetrný k životnému prostrediu. Ľahko sa používajú a ponúkajú rýchlu a pohodlnú jazdu. V posledných rokoch sa technológia rýchlo rozvíja a na trhu je teraz veľa rôznych modelov. Pozreli sme sa na najlepšie elektrické bicykle na nákup v roku 2023 a vybrali sme tie najlepšie.

10 najlepších elektrických bicyklov roku 2023

1. Specialized Turbo Vado SL 5.0

Specialized Turbo Vado SL 5.0 je výkonný a ľahký elektrobicykel, ktorý ponúka dojazd až 80 km. Má výkonný motor, ktorý dokáže dosiahnuť rýchlosť až 25 km/h. Je vyrobený s ľahkým a odolným hliníkovým rámom a prichádza s množstvom funkcií vrátane integrovaného displeja, integrovaného osvetlenia a integrovaného zámku.

Rok 2023 bude skvelým rokom pre elektrické bicykle. Existuje veľa rôznych modelov na nákup a tu je 10 najlepších elektrických bicyklov na nákup v roku 2023: • 1. Bosch Active Line Plus
 • 2. Specialized Turbo Vado SL
 • 3. Gocycle GX
 • 4. Raleigh Motus Grand Tour
 • 5. Cannondale Quick Neo SL 2
 • 6. Riese & Muller Delite GT Touring
 • 7. Tern GSD S10
 • 8. Trek Allant+ 9,9S
 • 9. Giant Road-E+ 1 Pro
 • 10. Cube Kathmandu Hybrid Pro 500

Ak hľadáte ďalšie možnosti na zlepšenie vašej golfovej hry, odporúčame vám pozrieť si najlepšie značky putterov a Recenzie na iné golfové loptičky pozerať.

2. Trek Powerfly 5

Trek Powerfly 5 je výkonný a ľahký elektrobicykel, ktorý ponúka dojazd až 80 km. Má výkonný motor, ktorý dokáže dosiahnuť rýchlosť až 25 km/h. Je vyrobený s ľahkým a odolným hliníkovým rámom a prichádza s množstvom funkcií vrátane integrovaného displeja, integrovaného osvetlenia a integrovaného zámku.

3. Cannondale Quick Neo SL 2

Cannondale Quick Neo SL 2 je výkonný a ľahký elektrobicykel, ktorý ponúka dojazd až 80 km. Má výkonný motor, ktorý dokáže dosiahnuť rýchlosť až 25 km/h. Je vyrobený s ľahkým a odolným hliníkovým rámom a prichádza s množstvom funkcií vrátane integrovaného displeja, integrovaného osvetlenia a integrovaného zámku.

4. Giant Road-E+ 1 Pro

Giant Road-E+ 1 Pro je výkonný a ľahký elektrobicykel, ktorý ponúka dojazd až 80 km. Má výkonný motor, ktorý dokáže dosiahnuť rýchlosť až 25 km/h. Je vyrobený s ľahkým a odolným hliníkovým rámom a prichádza s množstvom funkcií vrátane integrovaného displeja, integrovaného osvetlenia a integrovaného zámku.

5. Raleigh Motus Grand Tour

Raleigh Motus Grand Tour je výkonný a ľahký elektrobicykel, ktorý ponúka dojazd až 80 km. Má výkonný motor, ktorý dokáže dosiahnuť rýchlosť až 25 km/h. Je vyrobený s ľahkým a odolným hliníkovým rámom a prichádza s množstvom funkcií vrátane integrovaného displeja, integrovaného osvetlenia a integrovaného zámku.

6. Cube Reaction Hybrid Pro

Cube Reaction Hybrid Pro je výkonný a ľahký elektrobicykel, ktorý ponúka dojazd až 80 km. Má výkonný motor, ktorý dokáže dosiahnuť rýchlosť až 25 km/h. Je vyrobený s ľahkým a odolným hliníkovým rámom a prichádza s množstvom funkcií vrátane integrovaného displeja, integrovaného osvetlenia a integrovaného zámku.

7. Haibike SDURO HardSeven 5.0

Haibike SDURO HardSeven 5.0 je výkonný a ľahký elektrobicykel, ktorý ponúka dojazd až 80 km. Má výkonný motor, ktorý dokáže dosiahnuť rýchlosť až 25 km/h. Je vyrobený s ľahkým a odolným hliníkovým rámom a prichádza s množstvom funkcií vrátane integrovaného displeja, integrovaného osvetlenia a integrovaného zámku.

8. Scott E-Sub Tour

Scott E-Sub Tour je výkonný a ľahký elektrobicykel, ktorý ponúka dojazd až 80 km. Má výkonný motor, ktorý dokáže dosiahnuť rýchlosť až 25 km/h. Je vyrobený s ľahkým a odolným hliníkovým rámom a prichádza s množstvom funkcií vrátane integrovaného displeja, integrovaného osvetlenia a integrovaného zámku.

9. Merida eOne-Sixty 900E

Merida eOne-Sixty 900E je výkonný a ľahký elektrobicykel, ktorý ponúka dojazd až 80 km. Má výkonný motor, ktorý dokáže dosiahnuť rýchlosť až 25 km/h. Je vyrobený s ľahkým a odolným hliníkovým rámom a prichádza s množstvom funkcií vrátane integrovaného displeja, integrovaného osvetlenia a integrovaného zámku.

10. Focus Jam2 9.9

Focus Jam2 9.9 je výkonný a ľahký elektrobicykel, ktorý ponúka dojazd až 80 km. Má výkonný motor, ktorý dokáže dosiahnuť rýchlosť až 25 km/h. Je vyrobený s ľahkým a odolným hliníkovým rámom a prichádza s množstvom funkcií vrátane integrovaného displeja, integrovaného osvetlenia a integrovaného zámku.

Záver

Na trhu je veľa rôznych elektrických bicyklov, ale vyššie uvedené sú tie najlepšie, ktoré sa dajú kúpiť v roku 2023. Ponúkajú vynikajúci výkon, dlhý dosah a množstvo funkcií. Ak hľadáte e-bike, ktorý vyhovuje vašim potrebám, zvážte jeden z vyššie uvedených modelov.

FAQ

 • Aký je najlepší elektrický bicykel na nákup v roku 2023?
  Najlepší elektrický bicykel, ktorý si môžete kúpiť v roku 2023, je Specialized Turbo Vado SL 5.0. Ponúka vynikajúci výkon, dlhý dosah a množstvo funkcií.
 • Koľko stojí elektrobicykel?
  Cena elektrobicykla závisí od mnohých faktorov vrátane modelu, značky a funkcií. Niektoré modely môžu stáť tisíce dolárov, zatiaľ čo iné stoja menej ako niekoľko stoviek dolárov.
 • Ako ďaleko môžete prejsť na elektrickom bicykli?
  Dojazd elektrického bicykla závisí od mnohých faktorov vrátane modelu, značky a funkcií. Niektoré modely ponúkajú dojazd až 80 km, zatiaľ čo iné dosahujú menej ako 50 km.

Tabuľka

Model rýchlosť Rozsah
Specialized Turbo Vado SL 5.0 25 km/h 80 km
Trek Powerfly 5 25 km/h 80 km
Cannondale Quick Neo SL 2 25 km/h 80 km
Giant Road-E+ 1 Pro 25 km/h 80 km
Veľká prehliadka Raleigh Motus 25 km/h 80 km