12 najlepších vysokých tenisiek pre jednoduchý pouličný štýl [2023]

Kalórií

Obsah

12 najlepších vysokých tenisiek pre jednoduchý pouličný štýl [2023]

Vysoké tenisky sú neodmysliteľnou súčasťou pouličného štýlu. Sú pohodlné, štýlové a ideálne ku každému vzhľadu. V roku 2023 existuje veľa rôznych typov vysokých tenisiek, z ktorých si môžete vybrať. Zostavili sme zoznam najlepších tenisiek, ktoré vám pomôžu dokončiť váš vzhľad.

Obsah

 • Adidas Superstar
 • Nike Air Force 1
 • Converse Chuck Taylor All Star
 • Vans Old Skool
 • Reebok Club C 85
 • Nová bilancia 574
 • Puma Suede Classic
 • Adidas Gazelle
 • Nike Air Max 90
 • Converse One Star
 • Vans Sk8-Hi

Adidas Superstar

The Adidas Superstar je klasikou medzi vysokými teniskami. Prvýkrát bola uvedená na trh v roku 1969 a odvtedy je populárnou obuvou. Topánka je vyrobená z kože a má hrubú gumenú podrážku, vďaka ktorej je pohodlná a odolná. Topánky sú dostupné v mnohých rôznych farbách a dajú sa nosiť ku každému outfitu.

Street style je dôležitou súčasťou módy a správne topánky sú nevyhnutnou súčasťou vzhľadu. Zostavili sme 12 najlepších vysokých tenisiek pre jednoduchý pouličný štýl v roku 2023. Tieto topánky sú pohodlné, štýlové a ideálne pre jednoduchý street štýl. Pozrite si nové mokasínové topánky tu a dozviete sa viac o dizajne auta Apple tu .Nike Air Force 1

The Nike Air Force 1 sú ďalšie obľúbené vysoké tenisky. Topánka bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1982 a odvtedy je klasikou. Topánka je vyrobená z kože a má hrubú gumenú podrážku, vďaka ktorej je pohodlná a odolná. Topánky sú dostupné v mnohých rôznych farbách a dajú sa nosiť ku každému outfitu.

Converse Chuck Taylor All Star

The Converse Chuck Taylor All Star sú ďalšie obľúbené vysoké tenisky. Topánka bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1917 a odvtedy je klasikou. Topánka je vyrobená z plátna a má hrubú gumenú podrážku, vďaka ktorej je pohodlná a odolná. Topánky sú dostupné v mnohých rôznych farbách a dajú sa nosiť ku každému outfitu.

Vans Old Skool

The Vans Old Skool sú ďalšie obľúbené vysoké tenisky. Topánka bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1977 a odvtedy je klasikou. Topánka je vyrobená z plátna a má hrubú gumenú podrážku, vďaka ktorej je pohodlná a odolná. Topánky sú dostupné v mnohých rôznych farbách a dajú sa nosiť ku každému outfitu.

Reebok Club C 85

The Reebok Club C 85 sú ďalšie obľúbené vysoké tenisky. Topánka bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1985 a odvtedy je klasikou. Topánka je vyrobená z kože a má hrubú gumenú podrážku, vďaka ktorej je pohodlná a odolná. Topánky sú dostupné v mnohých rôznych farbách a dajú sa nosiť ku každému outfitu.

Nová bilancia 574

The Nová bilancia 574 sú ďalšie obľúbené vysoké tenisky. Topánka bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1988 a odvtedy je klasikou. Topánka je vyrobená z kože a má hrubú gumenú podrážku, vďaka ktorej je pohodlná a odolná. Topánky sú dostupné v mnohých rôznych farbách a dajú sa nosiť ku každému outfitu.

Puma Suede Classic

The Puma Suede Classic sú ďalšie obľúbené vysoké tenisky. Topánka bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1968 a odvtedy je klasikou. Topánka je vyrobená zo semišu a má hrubú gumenú podrážku, vďaka ktorej je pohodlná a odolná. Topánky sú dostupné v mnohých rôznych farbách a dajú sa nosiť ku každému outfitu.

Adidas Gazelle

The Adidas Gazelle sú ďalšie obľúbené vysoké tenisky. Topánka bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1966 a odvtedy je klasikou. Topánka je vyrobená z kože a má hrubú gumenú podrážku, vďaka ktorej je pohodlná a odolná. Topánky sú dostupné v mnohých rôznych farbách a dajú sa nosiť ku každému outfitu.

Nike Air Max 90

The Nike Air Max 90 sú ďalšie obľúbené vysoké tenisky. Topánka bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1990 a odvtedy je klasikou. Topánka je vyrobená z kože a má hrubú gumenú podrážku, vďaka ktorej je pohodlná a odolná. Topánky sú dostupné v mnohých rôznych farbách a dajú sa nosiť ku každému outfitu.

Converse One Star

The Converse One Star sú ďalšie obľúbené vysoké tenisky. Topánka bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1974 a odvtedy je klasikou. Topánka je vyrobená z plátna a má hrubú gumenú podrážku, vďaka ktorej je pohodlná a odolná. Topánky sú dostupné v mnohých rôznych farbách a dajú sa nosiť ku každému outfitu.

Vans Sk8-Hi

The Vans Sk8-Hi sú ďalšie obľúbené vysoké tenisky. Topánka bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1978 a odvtedy je klasikou. Topánka je vyrobená z plátna a má hrubú gumenú podrážku, vďaka ktorej je pohodlná a odolná. Topánky sú dostupné v mnohých rôznych farbách a dajú sa nosiť ku každému outfitu.

Záver

Vysoké tenisky sú neodmysliteľnou súčasťou pouličného štýlu. V roku 2023 existuje veľa rôznych typov vysokých tenisiek, z ktorých si môžete vybrať. Zostavili sme zoznam najlepších tenisiek, ktoré vám pomôžu dokončiť váš vzhľad. Ak hľadáte pohodlné, štýlové a odolné vysoké tenisky, zvážte jednu z topánok vyššie.