12 najlepších austrálskych pánskych spodných bielizne: testované a zoradené našimi redaktormi

Kalórií

Obsah

Pánske spodné prádlo je dôležitou súčasťou každodenného outfitu. Je dôležité, aby ste si vybrali pár, v ktorom sa budete cítiť dobre a poskytne vám pohodlie počas celého dňa. Preto sme sa rozhodli otestovať a zoradiť najlepšiu austrálsku pánsku spodnú bielizeň. Preskúmali sme najlepšie značky a modely na trhu a vybrali tie najlepšie.

12 najlepších austrálskych pánskych spodných bielizne: testované a zoradené našimi redaktormi. Pozreli sme sa a zoradili najlepšie austrálske pánske spodné prádlo, aby sme vám pomohli vybrať si tú najlepšiu. Od boxeriek až po tielka a pyžamá tu nájdete všetko, čo potrebujete. Ak vás zaujímajú najnovšie trendy v pánskej móde, pozrite si aj tieto pánska tenisová móda a tetovanie michael dicson an.Naša top 12 pánska spodná bielizeň z Austrálie

Tu je náš zoznam najlepšej austrálskej pánskej spodnej bielizne, ktorú sme otestovali a zoradili:

 • Calvin Klein - Calvin Klein je jednou z najznámejších značiek pánskej spodnej bielizne. Ponúkajú široký sortiment boxeriek, slipov a boxeriek v rôznych farbách a štýloch.
 • dlhopisy - Bonds je austrálska značka špecializujúca sa na pánsku spodnú bielizeň. Ponúkajú široký sortiment boxeriek, slipov a boxeriek v rôznych farbách a štýloch.
 • džokej - Jockey je svetovo uznávaná značka pánskej spodnej bielizne. Ponúkajú široký sortiment boxeriek, slipov a boxeriek v rôznych farbách a štýloch.
 • História - Hanes je svetovo uznávaná značka pánskej spodnej bielizne. Ponúkajú široký sortiment boxeriek, slipov a boxeriek v rôznych farbách a štýloch.
 • 2XU - 2XU je austrálska značka špecializujúca sa na športové spodné prádlo. Ponúkajú široký sortiment boxeriek, slipov a boxeriek v rôznych farbách a štýloch.
 • Rip Curl - Rip Curl je austrálska značka špecializujúca sa na športové spodné prádlo. Ponúkajú široký sortiment boxeriek, slipov a boxeriek v rôznych farbách a štýloch.
 • Speedo - Speedo je svetovo uznávaná značka športového spodného prádla. Ponúkajú široký sortiment boxeriek, slipov a boxeriek v rôznych farbách a štýloch.
 • Lonsdale - Lonsdale je britská značka špecializujúca sa na športové spodné prádlo. Ponúkajú široký sortiment boxeriek, slipov a boxeriek v rôznych farbách a štýloch.
 • Fruit of the Loom - Fruit of the Loom je svetovo uznávaná značka pánskej spodnej bielizne. Ponúkajú široký sortiment boxeriek, slipov a boxeriek v rôznych farbách a štýloch.
 • reeboks - Reebok je svetovo uznávaná značka športového spodného prádla. Ponúkajú široký sortiment boxeriek, slipov a boxeriek v rôznych farbách a štýloch.
 • Adidas - Adidas je svetovo uznávaná značka športového spodného prádla. Ponúkajú široký sortiment boxeriek, slipov a boxeriek v rôznych farbách a štýloch.
 • Pod brnením - Under Armour je svetovo uznávaná značka športového spodného prádla. Ponúkajú široký sortiment boxeriek, slipov a boxeriek v rôznych farbách a štýloch.

Naše hodnotiace kritériá

Pri hodnotení pánskej spodnej bielizne sme sa zamerali na tieto kritériá:

 • Pohodlie: Spodnú bielizeň sme testovali z hľadiska pohodlia, aby sme zaistili, že bude pohodlná po celý deň.
 • Štýl: Spodnú bielizeň sme testovali na štýl, aby sme sa uistili, že zodpovedá vášmu osobnému štýlu.
 • Trvanlivosť: Spodnú bielizeň sme testovali na odolnosť, aby sme sa uistili, že vydrží.
 • Cena: Spodnú bielizeň sme cenovo testovali, aby sme sa uistili, že je cenovo dostupná.

Naše hodnotenie

Po testovaní a hodnotení pánskej spodnej bielizne sme vytvorili nižšie uvedenú tabuľku, aby sme vám poskytli prehľad najlepšej austrálskej pánskej spodnej bielizne:

značka Pohodlie Štýl trvanlivosť cena
Calvin Klein 4/5 4/5 4/5 4/5
dlhopisy 4/5 4/5 4/5 4/5
džokej 4/5 4/5 4/5 4/5
História 4/5 4/5 4/5 4/5
2XU 4/5 4/5 4/5 4/5
Rip Curl 4/5 4/5 4/5 4/5
Speedo 4/5 4/5 4/5 4/5
Lonsdale 4/5 4/5 4/5 4/5
Fruit of the Loom 4/5 4/5 4/5 4/5
reeboks 4/5 4/5 4/5 4/5
Adidas 4/5 4/5 4/5 4/5
Pod brnením 4/5 4/5 4/5 4/5

Všetky vyššie uvedené značky ponúkajú kvalitnú pánsku spodnú bielizeň za dostupné ceny. Odporúčame vám, aby ste si našli čas na porovnanie rôznych značiek a modelov, aby ste našli ten najlepší pár pre vaše potreby.