12 z najlepších Airbnb v Londýne

Kalórií

Obsah

Londýn, jedno z najvzrušujúcejších miest na svete, ponúka rôzne možnosti ubytovania, ktoré vám poskytnú nezabudnuteľný zážitok. Od luxusných apartmánov až po jedinečné ubytovanie, tu sú tie, ktoré si môžete rezervovať.

1. Luxusný apartmán v Notting Hill

Tento luxusný apartmán v Notting Hill je jedným z najlepších miest na pobyt v Londýne. Ide o moderný a štýlový apartmán, ktorý Vám ponúka luxusný zážitok. Má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. Je tiež v pešej vzdialenosti od mnohých atrakcií, ako je trh na Portobello Road a Kensingtonský palác.2. Jedinečné ubytovanie v Shoreditch

Toto jedinečné ubytovanie v Shoreditch je jedným z najlepších miest na pobyt v Londýne. Je to moderný a štýlový apartmán, ktorý Vám ponúka jedinečný zážitok. Má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. Je tiež v pešej vzdialenosti od mnohých atrakcií, ako je Brick Lane Market a Columbia Road Flower Market.

Londýn je jedným z najzaujímavejších miest na svete a Airbnb má niektoré z najlepších miest na pobyt. Od luxusných apartmánov až po svojrázne domy, tu je 12 najlepších Airbnb v Londýne. Či už hľadáte romantický útek alebo zábavnú rodinnú dovolenku, tieto Airbnbs majú niečo pre každého. Od útulnej chatky v srdci mesta až po moderný penthouse s výhľadom na Temžu, tieto Airbnbs urobia váš pobyt v Londýne nezabudnuteľným. A nezabudnite si pribaliť perfektné doplnky, ako napr Samsonite Exb 2 a tmavošedé pánske topánky .

3. Luxusný byt v Chelsea

Tento luxusný apartmán Chelsea je jedným z najlepších miest na pobyt v Londýne. Ide o moderný a štýlový apartmán, ktorý Vám ponúka luxusný zážitok. Má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. Je tiež v pešej vzdialenosti od mnohých atrakcií, ako je galéria Saatchi a Prírodovedné múzeum.

4. Jedinečné ubytovanie v Camdene

Toto jedinečné ubytovanie v Camdene je jedným z najlepších miest na pobyt v Londýne. Je to moderný a štýlový apartmán, ktorý Vám ponúka jedinečný zážitok. Má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. Je tiež v pešej vzdialenosti od mnohých atrakcií, ako je Camden Market a Britské múzeum.

5. Luxusný apartmán v Mayfair

Tento luxusný apartmán v Mayfair je jedným z najlepších miest na pobyt v Londýne. Ide o moderný a štýlový apartmán, ktorý Vám ponúka luxusný zážitok. Má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. Je tiež v pešej vzdialenosti od mnohých atrakcií, ako je Hyde Park a Buckinghamský palác.

6. Jedinečné ubytovanie v Soho

Toto jedinečné ubytovanie v Soho je jedným z najlepších miest na pobyt v Londýne. Je to moderný a štýlový apartmán, ktorý Vám ponúka jedinečný zážitok. Má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. Je tiež v pešej vzdialenosti od mnohých atrakcií, ako je Piccadilly Circus a Covent Garden.

7. Luxusný apartmán v Kensingtone

Tento luxusný apartmán v Kensingtone je jedným z najlepších miest na pobyt v Londýne. Ide o moderný a štýlový apartmán, ktorý Vám ponúka luxusný zážitok. Má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. Je tiež v pešej vzdialenosti od mnohých atrakcií, ako je Múzeum vedy a Múzeum Viktórie a Alberta.

8. Jedinečné ubytovanie v Islingtone

Toto jedinečné ubytovanie v Islingtone je jedným z najlepších miest na pobyt v Londýne. Je to moderný a štýlový apartmán, ktorý Vám ponúka jedinečný zážitok. Má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. Je tiež v pešej vzdialenosti od mnohých atrakcií, ako je Camden Passage a Angel Islington.

9. Luxusný apartmán vo Westminsteri

Tento luxusný apartmán vo Westminsteri je jedným z najlepších miest na pobyt v Londýne. Ide o moderný a štýlový apartmán, ktorý Vám ponúka luxusný zážitok. Má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. Je tiež v pešej vzdialenosti od mnohých atrakcií, ako je Big Ben a London Eye.

10. Jedinečné miesto na pobyt v Hampstead

Toto jedinečné ubytovanie v Hampstead je jedným z najlepších miest na pobyt v Londýne. Je to moderný a štýlový apartmán, ktorý Vám ponúka jedinečný zážitok. Má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. Je tiež v pešej vzdialenosti od mnohých atrakcií vrátane Hampstead Heath a Kenwood House.

11. Luxusný apartmán v Marylebone

Tento luxusný apartmán v Marylebone je jedným z najlepších miest na pobyt v Londýne. Ide o moderný a štýlový apartmán, ktorý Vám ponúka luxusný zážitok. Má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. Je tiež v pešej vzdialenosti od mnohých atrakcií, ako je Madame Tussauds a Múzeum Sherlocka Holmesa.

12. Jedinečné ubytovanie v Greenwichi

Toto jedinečné ubytovanie v Greenwichi je jedným z najlepších miest na pobyt v Londýne. Je to moderný a štýlový apartmán, ktorý Vám ponúka jedinečný zážitok. Má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. Je tiež v pešej vzdialenosti od mnohých atrakcií, ako je Cutty Sark a Kráľovské observatórium.

Záver

V Londýne je veľa rôznych typov Airbnb, ktoré vám ponúknu nezabudnuteľný zážitok. Od luxusných apartmánov až po jedinečné ubytovanie, tu sú tie, ktoré si môžete rezervovať. Ak hľadáte jedinečné miesto na pobyt v Londýne, zvážte jedno z týchto Airbnb.

FAQ

  • Kde si môžem rezervovať Airbnbs v Londýne? Airbnbs v Londýne si môžete rezervovať na webovej stránke Airbnb.
  • Koľko Airbnb je v Londýne? V Londýne sú tisíce Airbnb.
  • Aké typy Airbnb existujú v Londýne? K dispozícii sú luxusné apartmány, jedinečné ubytovanie a oveľa viac.

Tabuľka

Ubytovanie okres Prehliadkové funkcie
Luxusný byt Notting Hill Trh na Portobello Road, Kensingtonský palác
Jedinečné ubytovanie Shoreditch Brick Lane Market, Columbia Road Flower Market
Luxusný byt Chelsea Galéria Saatchi, Prírodovedné múzeum