13 najlepších hororových filmov na Netflix Australia

Kalórií

Obsah

Netflix Australia ponúka širokú škálu hororových filmov, ktoré môžete streamovať práve teraz. Zostavili sme zoznam najdesivejších a najnapínavejších filmov, ktoré môžete streamovať práve teraz. Od klasických hororových filmov až po moderné majstrovské diela, tu je 13 najlepších hororových filmov na Netflix Australia.

1. Čarodejnica

Čarodejnica je hororový film z roku 2015, ktorý napísal a režíroval Robert Eggers. Film rozpráva príbeh rodiny žijúcej v Novom Anglicku v 17. storočí, ktorá sa musí vysporiadať so zlou čarodejnicou. Film bol ocenený za atmosférickú inscenáciu a desivú atmosféru.2. Vykúzlenie

The Conjuring je hororový film z roku 2013 režiséra Jamesa Wana. Film rozpráva príbeh manželského páru, ktorý sa musí vysporiadať so zlým duchom. Film bol ocenený za desivú atmosféru a napínavý dej.

3. Babadook

The Babadook je hororový film z roku 2014, ktorý napísala a režírovala Jennifer Kent. Film rozpráva príbeh slobodnej matky, ktorá sa musí vysporiadať so zlým duchom. Film bol ocenený za desivú atmosféru a psychologickú hĺbku.

Na Netflix Australia je veľa hororových filmov, ale 13 najlepších musíte vidieť. Od klasických hororových filmov ako „The Shining“ až po moderné hity ako „The Babadook“ a „The Witch“, tieto filmy musí vidieť každý fanúšik hororu. Ak sa teda chcete trochu vystrašiť, pozrite si týchto 13 najlepších hororových filmov na Netflix Australia. Kontroverzia amerických leteckých spoločností , ben simmons nové auto .

4. Vypadni

Get Out je hororový film z roku 2017, ktorý napísal a režíroval Jordan Peele. Film rozpráva príbeh mladého muža, ktorý sa musí vysporiadať s rasistickou rodinou. Film bol ocenený pre svoju desivú atmosféru a politické posolstvo.

5. Tiché miesto

A Quiet Place je hororový film z roku 2018, ktorý napísal a režíroval John Krasinski. Film rozpráva príbeh rodiny, ktorá sa musí vysporiadať so zlým tvorom. Film bol ocenený za desivú atmosféru a napínavý dej.

6. Chata v lese

The Cabin in the Woods je hororový film z roku 2012, ktorý napísal a režíroval Drew Goddard. Film rozpráva príbeh skupiny priateľov, ktorí sa musia vysporiadať so zlým tvorom. Film bol ocenený za desivú atmosféru a nečakané zvraty.

7. Pozvánka

The Invitation je hororový film z roku 2015, ktorý napísala a režírovala Karyn Kusama. Film rozpráva príbeh muža, ktorý sa musí vysporiadať so zlou kultovou skupinou. Film bol ocenený za desivú atmosféru a psychologickú hĺbku.

8. Zostup

The Descent je hororový film z roku 2005, ktorý napísal a režíroval Neil Marshall. Film rozpráva príbeh skupiny priateľov, ktorí sa musia vysporiadať so zlým tvorom. Film bol ocenený za desivú atmosféru a napínavý dej.

9. Hmla

Hmla je hororový film z roku 2007, ktorý napísal a režíroval Frank Darabont. Film rozpráva príbeh skupiny ľudí, ktorí sa musia vysporiadať so zlým tvorom. Film bol ocenený za desivú atmosféru a nečakané zvraty.

10. Hostiteľ

Hostiteľ je hororový film z roku 2006, ktorý napísal a režíroval Bong Joon-ho. Film rozpráva príbeh rodiny, ktorá sa musí vysporiadať so zlým tvorom. Film bol ocenený za desivú atmosféru a napínavý dej.

11. Prsteň

The Ring je hororový film z roku 2002, ktorý napísal a režíroval Gore Verbinski. Film rozpráva príbeh ženy, ktorá sa musí vysporiadať so zlým stvorením. Film bol ocenený za desivú atmosféru a nečakané zvraty.

12. Šiesty zmysel

Šiesty zmysel je hororový film z roku 1999, ktorý napísal a režíroval M. Night Shyamalan. Film rozpráva príbeh chlapca, ktorý sa musí vysporiadať so zlým duchom. Film bol ocenený za desivú atmosféru a psychologickú hĺbku.

13. Sirotinec

Sirotinec je hororový film z roku 2007, ktorý napísal a režíroval Juan Antonio Bayona. Film rozpráva príbeh ženy, ktorá sa musí vysporiadať so zlým stvorením. Film bol ocenený za desivú atmosféru a psychologickú hĺbku.

Záver

Netflix Australia ponúka širokú škálu hororových filmov, ktoré môžete streamovať práve teraz. Od klasických hororových filmov až po moderné majstrovské diela, tu je 13 najlepších hororových filmov na Netflix Australia. Dúfame, že nájdete film, ktorý sa vám páči!