13 najlepších reštaurácií v Hobarte - Vychutnajte si tie najlepšie jedlá!

Kalórií

Obsah

Hobart je krásne mesto v Tasmánii v Austrálii. Je obľúbeným cieľom turistov z celého sveta. V Hobarte je veľa rôznych reštaurácií, ktoré ponúkajú rôzne kuchyne. Vybrali sme 13 najlepších reštaurácií v meste Hobart, aby ste si mohli vychutnať to najlepšie jedlo v meste.

Obsah

 • Sklenený dom
 • Winston
 • Frank
 • Zdroj
 • Agrárna kuchynská jedáleň a obchod
 • Umelecký hotel Henry Jones
 • Slaný pes
 • Winston Winston Bar & Bistro
 • Reštaurácia Old Wharf
 • Opitý admirál
 • Tehelňa
 • Kráľovské tasmánske botanické záhrady

Sklenený dom

The Glass House je obľúbená reštaurácia v meste Hobart. Ponúka rôzne jedlá vrátane rýb, mäsa, zeleniny a ďalších. Reštaurácia je známa svojimi čerstvými surovinami a kreatívnymi jedlami. Je to skvelé miesto, kde si môžete vychutnať romantickú večeru alebo organizovať pracovný obed.

Hobart je domovom niektorých z najlepších reštaurácií na svete. Od kvalitných jedál až po neformálne reštaurácie, je tu niečo pre každého. 13 najlepších reštaurácií v Hobarte ponúka množstvo chutných jedál, ktoré potešia vaše chuťové poháriky. Či už hľadáte romantickú večeru pre dvoch alebo rodinné jedlo, nájdete niečo, čo uspokojí vaše chute. Pozrite sa na 13 najlepších reštaurácií v meste Hobart nájsť ideálne miesto pre vaše ďalšie jedlo. A ak hľadáte nejakú módnu inšpiráciu, pozrite sa Účesy Ashtona Kutchera alebo najlepšia džínsová košeľa pre mužov.Winston

Winston je ďalšou obľúbenou reštauráciou v Hobarte. Ponúka rôzne jedlá vrátane rýb, mäsa, zeleniny a ďalších. Reštaurácia je známa svojimi čerstvými surovinami a kreatívnymi jedlami. Je to skvelé miesto, kde si môžete vychutnať romantickú večeru alebo organizovať pracovný obed.

Frank

Frank je ďalšou obľúbenou reštauráciou v Hobarte. Ponúka rôzne jedlá vrátane rýb, mäsa, zeleniny a ďalších. Reštaurácia je známa svojimi čerstvými surovinami a kreatívnymi jedlami. Je to skvelé miesto, kde si môžete vychutnať romantickú večeru alebo organizovať pracovný obed.

Zdroj

The Source je ďalšou obľúbenou reštauráciou v Hobarte. Ponúka rôzne jedlá vrátane rýb, mäsa, zeleniny a ďalších. Reštaurácia je známa svojimi čerstvými surovinami a kreatívnymi jedlami. Je to skvelé miesto, kde si môžete vychutnať romantickú večeru alebo organizovať pracovný obed.

Agrárna kuchynská jedáleň a obchod

The Agrarian Kitchen Eatery & Store je ďalšou obľúbenou reštauráciou v Hobarte. Ponúka rôzne jedlá vrátane rýb, mäsa, zeleniny a ďalších. Reštaurácia je známa svojimi čerstvými surovinami a kreatívnymi jedlami. Je to skvelé miesto, kde si môžete vychutnať romantickú večeru alebo organizovať pracovný obed.

Umelecký hotel Henry Jones

Henry Jones Art Hotel je ďalšou obľúbenou reštauráciou v Hobarte. Ponúka rôzne jedlá vrátane rýb, mäsa, zeleniny a ďalších. Reštaurácia je známa svojimi čerstvými surovinami a kreatívnymi jedlami. Je to skvelé miesto, kde si môžete vychutnať romantickú večeru alebo organizovať pracovný obed.

Slaný pes

The Salty Dog je ďalšou obľúbenou reštauráciou v Hobarte. Ponúka rôzne jedlá vrátane rýb, mäsa, zeleniny a ďalších. Reštaurácia je známa svojimi čerstvými surovinami a kreatívnymi jedlami. Je to skvelé miesto, kde si môžete vychutnať romantickú večeru alebo organizovať pracovný obed.

Winston Winston Bar & Bistro

Winston Wine Bar & Bistro je ďalšou obľúbenou reštauráciou v Hobarte. Ponúka rôzne jedlá vrátane rýb, mäsa, zeleniny a ďalších. Reštaurácia je známa svojimi čerstvými surovinami a kreatívnymi jedlami. Je to skvelé miesto, kde si môžete vychutnať romantickú večeru alebo organizovať pracovný obed.

Reštaurácia Old Wharf

Reštaurácia Old Wharf je ďalšou obľúbenou reštauráciou v meste Hobart. Ponúka rôzne jedlá vrátane rýb, mäsa, zeleniny a ďalších. Reštaurácia je známa svojimi čerstvými surovinami a kreatívnymi jedlami. Je to skvelé miesto, kde si môžete vychutnať romantickú večeru alebo organizovať pracovný obed.

Opitý admirál

The Drunken Admiral je ďalšou obľúbenou reštauráciou v Hobarte. Ponúka rôzne jedlá vrátane rýb, mäsa, zeleniny a ďalších. Reštaurácia je známa svojimi čerstvými surovinami a kreatívnymi jedlami. Je to skvelé miesto, kde si môžete vychutnať romantickú večeru alebo organizovať pracovný obed.

Tehelňa

The Brickworks je ďalšou obľúbenou reštauráciou v Hobarte. Ponúka rôzne jedlá vrátane rýb, mäsa, zeleniny a ďalších. Reštaurácia je známa svojimi čerstvými surovinami a kreatívnymi jedlami. Je to skvelé miesto, kde si môžete vychutnať romantickú večeru alebo organizovať pracovný obed.

Kráľovské tasmánske botanické záhrady

Kráľovská tasmánska botanická záhrada je ďalšou obľúbenou reštauráciou v Hobarte. Ponúka rôzne jedlá vrátane rýb, mäsa, zeleniny a ďalších. Reštaurácia je známa svojimi čerstvými surovinami a kreatívnymi jedlami. Je to skvelé miesto, kde si môžete vychutnať romantickú večeru alebo organizovať pracovný obed.

Záver

Hobart je krásne mesto v Tasmánii v Austrálii. V Hobarte je veľa rôznych reštaurácií, ktoré ponúkajú rôzne kuchyne. Vybrali sme 13 najlepších reštaurácií v meste Hobart, aby ste si mohli vychutnať to najlepšie jedlo v meste. Dúfame, že si užijete príjemnú večeru v niektorej z vyššie uvedených reštaurácií.

FAQ

 • Kde nájdem najlepšie reštaurácie v Hobarte?
  Vybrali sme 13 najlepších reštaurácií v meste Hobart, aby ste si mohli vychutnať to najlepšie jedlo v meste.
 • Aké druhy jedál ponúkajú reštaurácie v meste Hobart?
  Reštaurácie v meste Hobart ponúkajú rôzne kuchyne vrátane rýb, mäsa, zeleniny a ďalších.
 • Kde si môžem vychutnať romantickú večeru v Hobarte?
  V Hobarte je veľa reštaurácií, ktoré ponúkajú romantickú večeru. Odporúčame vám navštíviť niektorú z vyššie uvedených reštaurácií.

Tabuľka

Reštaurácia Riad
Sklenený dom ryby, mäso, zelenina
Winston ryby, mäso, zelenina
Frank ryby, mäso, zelenina
Zdroj ryby, mäso, zelenina
Agrárna kuchynská jedáleň a obchod ryby, mäso, zelenina
Umelecký hotel Henry Jones ryby, mäso, zelenina
Slaný pes ryby, mäso, zelenina
Winston Winston Bar & Bistro ryby, mäso, zelenina
Reštaurácia Old Wharf ryby, mäso, zelenina
Opitý admirál ryby, mäso, zelenina