13 populárnych značiek kožených búnd pre mužov [2023]

Kalórií

Obsah

13 populárnych značiek kožených búnd pre mužov [2023]

Kožené bundy sú neodmysliteľnou súčasťou moderného muža. Symbol štýlu a elegancie, môžu dodať vášmu vzhľadu istú sofistikovanosť. Ak hľadáte novú koženú bundu, ktorá doplní váš štýl, ste na správnom mieste. Zostavili sme zoznam 13 najlepších značiek kožených búnd pre mužov v roku 2023, ktoré si zamilujete.

Obsah

 • 1. Schott NYC
 • 2. Všetkých svätých
 • 3. Belstaff
 • 4. Alpha Industries
 • 5. Barbour
 • 6. Dokonalý Schott
 • 7. Diesel
 • 8. Levi's
 • 9. HUGO ŠÉF
 • 10. Calvin Klein
 • 11. Tommy Hilfiger
 • 12. ASOS
 • 13. Zara

1. Schott NYC

Schott NYC je jednou z najznámejších značiek kožených búnd na svete. Od roku 1913 vyrába Schott NYC kvalitné kožené bundy, ktoré sú štýlové aj funkčné. Značka je známa svojimi klasickými koženými bundami, ktoré prichádzajú v rôznych farbách a štýloch. Schott NYC tiež ponúka rad kožených búnd špeciálne navrhnutých pre motocyklistov.2. Všetkých svätých

AllSaints je britská značka špecializujúca sa na kožené bundy. Značka ponúka široký sortiment kožených búnd v rôznych štýloch a farbách. AllSaints je známy svojimi modernými a trendovými koženými bundami, ktoré sú štýlové aj funkčné. Značka tiež ponúka rad kožených búnd špeciálne navrhnutých pre motorkárov.

3. Belstaff

Belstaff je britská značka špecializujúca sa na kožené bundy. Značka ponúka široký sortiment kožených búnd v rôznych štýloch a farbách. Belstaff je známy svojimi modernými a trendovými koženými bundami, ktoré sú štýlové aj funkčné. Značka tiež ponúka rad kožených búnd špeciálne navrhnutých pre motorkárov.

4. Alpha Industries

Alpha Industries je americká značka špecializujúca sa na kožené bundy. Značka ponúka široký sortiment kožených búnd v rôznych štýloch a farbách. Alpha Industries je známa svojimi modernými a trendovými koženými bundami, ktoré sú módne aj funkčné. Značka tiež ponúka rad kožených búnd špeciálne navrhnutých pre motorkárov.

V roku 2023 je k dispozícii veľa populárnych značiek kožených búnd pre mužov. Niektoré zo známych značiek sú Schott NYC, AllSaints, Belstaff, Alpha Industries, Barbour, Diesel, Hugo Boss, Levi's, Tommy Hilfiger a mnoho ďalších. Tieto značky ponúkajú množstvo štýlov, farieb a veľkostí, takže každý muž môže nájsť perfektnú koženú bundu. Pri výbere koženej bundy by ste sa mali uistiť, že vyhovuje vášmu osobnému štýlu a dáva vám pocit pohodlia a štýlu. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších trendoch, pozrite sa meme brada vs bez brady a snímky obrazovky adam levine an.

5. Barbour

Barbour je britská značka špecializujúca sa na kožené bundy. Značka ponúka široký sortiment kožených búnd v rôznych štýloch a farbách. Barbour je známy svojimi modernými a trendovými koženými bundami, ktoré sú módne aj funkčné. Značka tiež ponúka rad kožených búnd špeciálne navrhnutých pre motorkárov.

6. Dokonalý Schott

Schott Perfecto je americká značka špecializujúca sa na kožené bundy. Značka ponúka široký sortiment kožených búnd v rôznych štýloch a farbách. Schott Perfecto je známy svojimi modernými a trendovými koženými bundami, ktoré sú módne aj funkčné. Značka tiež ponúka rad kožených búnd špeciálne navrhnutých pre motorkárov.

7. Diesel

Diesel je talianska značka špecializujúca sa na kožené bundy. Značka ponúka široký sortiment kožených búnd v rôznych štýloch a farbách. Diesel je známy svojimi modernými a trendovými koženými bundami, ktoré sú módne aj funkčné. Značka tiež ponúka rad kožených búnd špeciálne navrhnutých pre motorkárov.

8. Levi's

Levi's je americká značka špecializujúca sa na kožené bundy. Značka ponúka široký sortiment kožených búnd v rôznych štýloch a farbách. Levi's je známy svojimi modernými a trendovými koženými bundami, ktoré sú štýlové aj funkčné. Značka tiež ponúka rad kožených búnd špeciálne navrhnutých pre motorkárov.

9. HUGO ŠÉF

HUGO BOSS je nemecká značka špecializujúca sa na kožené bundy. Značka ponúka široký sortiment kožených búnd v rôznych štýloch a farbách. HUGO BOSS je známy svojimi modernými a trendovými koženými bundami, ktoré sú módne aj funkčné. Značka tiež ponúka rad kožených búnd špeciálne navrhnutých pre motorkárov.

10. Calvin Klein

Calvin Klein je americká značka špecializujúca sa na kožené bundy. Značka ponúka široký sortiment kožených búnd v rôznych štýloch a farbách. Calvin Klein je známy svojimi modernými a trendovými koženými bundami, ktoré sú módne aj funkčné. Značka tiež ponúka rad kožených búnd špeciálne navrhnutých pre motorkárov.

11. Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger je americká značka špecializujúca sa na kožené bundy. Značka ponúka široký sortiment kožených búnd v rôznych štýloch a farbách. Tommy Hilfiger je známy svojimi modernými a trendovými koženými bundami, ktoré sú štýlové aj funkčné. Značka tiež ponúka rad kožených búnd špeciálne navrhnutých pre motorkárov.

12. ASOS

ASOS je britská značka špecializujúca sa na kožené bundy. Značka ponúka široký sortiment kožených búnd v rôznych štýloch a farbách. ASOS je známy svojimi modernými a trendovými koženými bundami, ktoré sú štýlové aj funkčné. Značka tiež ponúka rad kožených búnd špeciálne navrhnutých pre motorkárov.

13. Zara

Zara je španielska značka špecializujúca sa na kožené bundy. Značka ponúka široký sortiment kožených búnd v rôznych štýloch a farbách. Zara je známa svojimi modernými a trendovými koženými bundami, ktoré sú módne aj funkčné. Značka tiež ponúka rad kožených búnd špeciálne navrhnutých pre motorkárov.

Záver

Na trhu je veľa rôznych značiek kožených búnd, ale 13 vyššie uvedených sú jedny z najlepších. Každá značka má svoj vlastný štýl a estetiku, takže si môžete byť istí, že nájdete koženú bundu, ktorá doplní váš štýl. Ak hľadáte novú koženú bundu, zvážte jednu z týchto značiek.

FAQ

 • Otázka: Aké sú najlepšie značky kožených búnd?
  Odpoveď: Niektoré z najlepších značiek kožených búnd sú Schott NYC, AllSaints, Belstaff, Alpha Industries, Barbour, Schott Perfecto, Diesel, Levi's, HUGO BOSS, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, ASOS a Zara.
 • Otázka: Kde si môžem kúpiť kožené bundy?
  Odpoveď: Kožené bundy si môžete kúpiť v mnohých rôznych obchodoch a online obchodoch. Mnohé z vyššie uvedených značiek majú svoje vlastné webové stránky, kde si môžete kúpiť ich produkty.
 • Otázka: Aké kožené bundy sú najlepšie pre motorkárov?
  Odpoveď: Mnohé z vyššie uvedených značiek ponúkajú kožené bundy špeciálne navrhnuté pre motocyklistov. Tieto bundy bývajú odolnejšie a ponúkajú väčšiu ochranu ako tradičné kožené bundy.

porovnávacia tabuľka