13 úžasných 3D street art nástenných malieb, ktoré vyskakujú zo steny

Kalórií

Obsah

3D Street Art Murals sú jedinečným druhom umenia, ktoré oživuje ulice sveta. Tieto jedinečné umelecké diela sú kombináciou graffiti, maľby a fotografie vytvárajúce ilúziu hĺbky a pohybu. Objavte 13 najlepších 3D street art nástenných malieb, ktoré vám vyrazia dych.

13 úžasných 3D street art nástenných malieb skákajúcich zo steny je pastvou pre oči. Tieto jedinečné umelecké kúsky musí mať každý milovník umenia. Poskytujú vizuálny zážitok, na ktorý sa nezabúda. Ak sa zaujímate o umenie, určite by ste si mali pozrieť tieto nástenné maľby. Aby bol váš deň ešte lepší, odporúčame vám získať najlepšie orientálne parfémy 2020 a najlepšie knihy o konferenčnom stolíku pre mužov s interiérovým štýlom pozerať.3D pouličné umenie

1. 3D street art nástenná maľba od Edgara Müllera

Prvou 3D street art nástennou maľbou, ktorú by sme vám chceli predstaviť, je nástenná maľba Edgara Müllera. Táto nástenná maľba je majstrovským dielom 3D pouličného umenia a bola vytvorená v parku v Berlíne. Zobrazuje skupinu ľudí, ktorí cestujú na člne po rieke. Ilúzia hĺbky a pohybu je úchvatná a oživuje nástennú maľbu.

3D pouličné umenie

2. 3D-Street-Art-Mural von Julian Beever

Ďalšia 3D nástenná maľba street art, o ktorú sa s vami chceme podeliť, je maľba Juliana Beevera. Táto nástenná maľba bola vytvorená na ulici v Londýne a zobrazuje skupinu ľudí stojacich na obrovskom skale. Ilúzia hĺbky a pohybu je tiež úchvatná a oživuje nástennú maľbu.

3D pouličné umenie

3. 3D street art nástenná maľba od Manfreda Stadera

Tretia 3D street art nástenná maľba, ktorú by sme vám chceli predstaviť, je od Manfreda Stadera. Táto nástenná maľba bola vytvorená na ulici v Mníchove a zobrazuje skupinu ľudí stojacich na obrovskej skale. Ilúzia hĺbky a pohybu je tiež úchvatná a oživuje nástennú maľbu.

3D pouličné umenie

4. 3D Street Art Mural od Kurta Wennera

Štvrtou 3D street art nástennou maľbou, ktorú by sme vám chceli predstaviť, je nástenná maľba Kurta Wennera. Táto nástenná maľba bola vytvorená na ulici v Ríme a zobrazuje skupinu ľudí stojacich na obrovskej skale. Ilúzia hĺbky a pohybu je tiež úchvatná a oživuje nástennú maľbu.

3D pouličné umenie

5. 3D street art nástenná maľba od Edgara Müllera

Piatou 3D street art nástennou maľbou, ktorú by sme vám chceli predstaviť, je nástenná maľba Edgara Müllera. Táto nástenná maľba bola vytvorená na ulici v Paríži a zobrazuje skupinu ľudí stojacich na obrovskej skale. Ilúzia hĺbky a pohybu je tiež úchvatná a oživuje nástennú maľbu.

3D pouličné umenie

6. 3D street art nástenná maľba od Manfreda Stadera

Šiestou 3D street art nástennou maľbou, ktorú by sme vám chceli predstaviť, je nástenná maľba Manfreda Stadera. Táto nástenná maľba bola vytvorená na ulici v Madride a zobrazuje skupinu ľudí stojacich na obrovskej skale. Ilúzia hĺbky a pohybu je tiež úchvatná a oživuje nástennú maľbu.

3D pouličné umenie

7. 3D-Street-Art-Mural von Julian Beever

Siedmy 3D street art nástenný obraz, ktorý by sme vám chceli predstaviť, je od Juliana Beevera. Táto nástenná maľba bola vytvorená na ulici v Amsterdame a zobrazuje skupinu ľudí stojacich na obrovskej skale. Ilúzia hĺbky a pohybu je tiež úchvatná a oživuje nástennú maľbu.

3D pouličné umenie

8. 3D Street Art Mural od Kurta Wennera

Ôsmu 3D street art nástennú maľbu, ktorú by sme vám chceli predstaviť, je obraz Kurta Wennera. Táto nástenná maľba bola vytvorená na ulici v Barcelone a zobrazuje skupinu ľudí stojacich na obrovskej skale. Ilúzia hĺbky a pohybu je tiež úchvatná a oživuje nástennú maľbu.

3D pouličné umenie

Záver

3D Street Art Murals sú jedinečným druhom umenia, ktoré oživuje ulice sveta. Tieto jedinečné umelecké diela sú kombináciou graffiti, maľby a fotografie vytvárajúce ilúziu hĺbky a pohybu. Tu sme vám priniesli 8 najlepších 3D street art nástenných malieb, ktoré vám vyrazia dych. Ak sa chcete dozvedieť viac o 3D Street Art Murals, odporúčame vám to Street Art News a Utópia pouličného umenia pozerať.

FAQ

  • Bol to 3D-Street-Art-Mural? 3D Street Art Murals sú jedinečným druhom umenia, ktoré oživuje ulice sveta. Tieto jedinečné umelecké diela sú kombináciou graffiti, maľby a fotografie vytvárajúce ilúziu hĺbky a pohybu.
  • Kde nájdete 3D street art nástenné maľby? 3D street art nástenné maľby nájdete v mnohých mestách po celom svete. Niektoré z najznámejších 3D nástenných malieb sú v Berlíne, Londýne, Mníchove, Ríme, Paríži, Madride a Amsterdame.
  • Kto sú najznámejší umelci pre 3D street art nástenné maľby? Najznámejšími umelcami pre 3D street art nástenné maľby sú Edgar Müller, Julian Beever, Manfred Stader a Kurt Wenner.

Tabuľka

Umelec Mesto
Edgar Muller Berlín
Julian Beever Londýn
Manfred Stader Mníchov
Kurt Wenner ROM
Edgar Muller Paríž
Manfred Stader Madrid
Julian Beever Amsterdam

3D Street Art Murals sú jedinečným druhom umenia, ktoré oživuje ulice sveta. Tu sme vám priniesli 8 najlepších 3D street art nástenných malieb, ktoré vám vyrazia dych. Ak sa chcete dozvedieť viac o 3D Street Art Murals, odporúčame vám to Street Art News a Utópia pouličného umenia pozerať.