15 najlepších káblových pletených svetrov pre mužov 2023

Kalórií

Obsah

Káblové pletené svetre sú nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Sú skvelou voľbou pre každú príležitosť a sú k dispozícii v rôznych štýloch a farbách. Zostavili sme zoznam najlepších káblových pletených svetrov pre mužov 2023, ktoré si môžete kúpiť.

Obsah

 • 1. Amazon Essentials Cable Trick Pullover
 • 2. Goodthreads Kabelstrickpullover
 • 3. H2H káblový sveter
 • 4. Značka Amazon - Goodthreads Kabelstrickpullover
 • 5. Značka Amazon - Buttoned Down Kabelstrickpullover
 • 6. Značka Amazon - Pulóver na káblové viazanie 28 Palms
 • 7. Značka Amazon - Goodthreads Merino Wool Kabelstrickpullover
 • 8. Značka Amazon - Buttoned Down Merino Wool Kabelstrickpullover
 • 9. Značka Amazon - 28 Palms Merino Wool Kabelstrickpullover
 • 10. Značka Amazon - Goodthreads Cotton Kabelstrickpullover
 • 11. Značka Amazon - Buttoned Down Cotton Kabelstrickpullover
 • 12. Značka Amazon - 28 Palms Cotton Kabelstrickpullover
 • 13. Značka Amazon - Goodthreads Cashmere Kabelstrickpullover
 • 14. Značka Amazon - Buttoned Down Cashmere Kabelstrickpullover
 • 15. Značka Amazon - 28 Palms Cashmere Kabelstrickpullover

1. Amazon Essentials Cable Trick Pullover

Kabelový pletený sveter Amazon Essentials je klasický sveter vyrobený zo 100% bavlny. Je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a ponúka pohodlné nosenie. Sveter je možné prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.2. Goodthreads Kabelstrickpullover

Kabelový pletený sveter Goodthreads je mäkký a pohodlný sveter vyrobený zo 100% bavlny. Je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a ponúka pohodlné nosenie. Sveter je možné prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.

15 najlepších káblových pletených svetrov pre mužov 2023 je skvelou voľbou pre každého muža, ktorý hľadá štýlový a pohodlný vzhľad. Tieto svetre sa dodávajú v rôznych farbách a štýloch, takže si môžete byť istí, že nájdete ten, ktorý bude vyhovovať vášmu osobnému vkusu. Ak hľadáte nový vzhľad, pozrite si 15 najlepších káblových pletených svetrov pre mužov 2023. Nebudete sklamaní! Ak hľadáte ďalšie skvelé pánske doplnky, pozrite si ich tiež svaly adama traore a cool muži nosia batožinu an.

3. H2H káblový sveter

H2H kabelový pletený sveter je mäkký a pohodlný sveter vyrobený zo 100% bavlny. Je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a ponúka pohodlné nosenie. Sveter je možné prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.

4. Značka Amazon - Goodthreads Kabelstrickpullover

Káblový pletený sveter značky Amazon - Goodthreads je mäkký a pohodlný sveter vyrobený zo 100% bavlny. Je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a ponúka pohodlné nosenie. Sveter je možné prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.

5. Značka Amazon - Buttoned Down Kabelstrickpullover

Sveter Amazon Brand - Buttoned Down Cable Knit Jumper je mäkký a pohodlný sveter vyrobený zo 100% bavlny. Je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a ponúka pohodlné nosenie. Sveter je možné prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.

6. Značka Amazon - Pulóver na káblové viazanie 28 Palms

Sveter Amazon Brand - 28 Palms Cable Knit Sweater je mäkký a pohodlný sveter vyrobený zo 100% bavlny. Je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a ponúka pohodlné nosenie. Sveter je možné prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.

7. Značka Amazon - Goodthreads Merino Wool Kabelstrickpullover

The Amazon Brand - Goodthreads Merino Wool Cable Knit Jumper je mäkký a pohodlný sveter vyrobený zo 100% merino vlny. Je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a ponúka pohodlné nosenie. Sveter je možné prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.

8. Značka Amazon - Buttoned Down Merino Wool Kabelstrickpullover

Káblový pletený sveter značky Amazon - Buttoned Down Merino Wool je mäkký a pohodlný sveter vyrobený zo 100% merino vlny. Je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a ponúka pohodlné nosenie. Sveter je možné prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.

9. Značka Amazon - 28 Palms Merino Wool Kabelstrickpullover

The Amazon Brand - 28 Palms Merino Wool Cable Knit Jumper je mäkký a pohodlný sveter vyrobený zo 100% merino vlny. Je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a ponúka pohodlné nosenie. Sveter je možné prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.

10. Značka Amazon - Goodthreads Cotton Kabelstrickpullover

Sveter Amazon Brand - Goodthreads Cotton Cable Knit Jumper je mäkký a pohodlný sveter vyrobený zo 100% bavlny. Je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a ponúka pohodlné nosenie. Sveter je možné prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.

11. Značka Amazon - Buttoned Down Cotton Kabelstrickpullover

Amazon Brand - Buttoned Down Cotton Cable Knit Sweater je mäkký a pohodlný sveter vyrobený zo 100% bavlny. Je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a ponúka pohodlné nosenie. Sveter je možné prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.

12. Značka Amazon - 28 Palms Cotton Kabelstrickpullover

Sveter Amazon Brand - 28 Palms Cotton Cable Knit Sweater je mäkký a pohodlný sveter vyrobený zo 100% bavlny. Je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a ponúka pohodlné nosenie. Sveter je možné prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.

13. Značka Amazon - Goodthreads Cashmere Kabelstrickpullover

The Amazon Brand - Goodthreads Cashmere Cable Knit Jumper je mäkký a pohodlný sveter vyrobený zo 100% kašmíru. Je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a ponúka pohodlné nosenie. Sveter je možné prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.

14. Značka Amazon - Buttoned Down Cashmere Kabelstrickpullover

Amazon Brand - Buttoned Down Cashmere Cable Knit Sweater je mäkký a pohodlný sveter vyrobený zo 100% kašmíru. Je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a ponúka pohodlné nosenie. Sveter je možné prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.

15. Značka Amazon - 28 Palms Cashmere Kabelstrickpullover

The Amazon Brand - 28 Palms Cashmere Cable Knit Jumper je mäkký a pohodlný sveter vyrobený zo 100% kašmíru. Je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a ponúka pohodlné nosenie. Sveter je možné prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.

Záver

Káblové pletené svetre sú nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Zostavili sme zoznam najlepších káblových pletených svetrov pre mužov 2023, ktoré si môžete kúpiť. Na výber sú rôzne štýly a farby a všetky svetre možno prať v práčke a žehliť pri nízkych teplotách.