15 najlepších fitness hodiniek na rok 2023 – váš osobný rekord

Kalórií

Obsah

Ak ste športovec, ktorý chce zlepšiť svoj výkon, fitness hodinky sú nevyhnutným nástrojom. S fitness hodinkami môžete sledovať svoj výkon pri cvičení, dosahovať svoje ciele a prekonávať svoj osobný rekord. V tomto článku vám predstavujeme 15 najlepších fitness hodiniek na rok 2023, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.

15 najlepších fitness hodiniek pre rok 2023 je tu! S týmito hodinkami si môžete nastaviť svoj osobný rekord a dosiahnuť svoje fitness ciele. Tieto hodinky sú vybavené najnovšími technológiami, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Môžete sledovať svoje tréningové výsledky, zaznamenávať svoje aktivity a sledovať svoj pokrok. S týmito hodinkami môžete dosiahnuť svoje ciele v oblasti fitness a nastaviť si osobné maximá. Pozrite si teraz 15 najlepších fitness hodiniek pre rok 2023 a vydajte sa na cestu k svojmu osobnému najlepšiemu rekordu! Tiež by ste si mali pozrieť najlepšie orientálne parfémy 2020 a Alo Black Friday výpredaj 2022 pohľad na dokončenie vášho vzhľadu.Obsah

 • Garmin Forerunner 945
 • Apple Watch Series 6
 • Fitbit Versa 3
 • Samsung Galaxy Watch 3
 • Garmin Fenix ​​​​6
 • Garmin Vivoactive 4
 • Garmin Venu
 • Polar Vantage V2
 • Suunto 7
 • Garmin Forerunner 745
 • Garmin Forerunner 45
 • Garmin Forerunner 245
 • Garmin Forerunner 35
 • Garmin Vivosmart 4

Garmin Forerunner 945

Garmin Forerunner 945 sú jedny z najlepších fitness hodiniek pre rok 2023. Majú farebný displej s vysokým rozlíšením, dlhú výdrž batérie a množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. S Forerunner 945 môžete sledovať svoj výkon pri cvičení, sledovať svoj srdcový tep a spánok a dosahovať svoje cvičebné ciele. Je tiež kompatibilný s množstvom aplikácií, ktoré vám umožňujú sledovať a analyzovať vaše tréningové výsledky.

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6 sú jedny z najlepších fitness hodiniek pre rok 2023. Vyznačujú sa OLED displejom s vysokým rozlíšením, dlhou výdržou batérie a množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. S Apple Watch Series 6 môžete sledovať svoj výkon pri cvičení, sledovať srdcovú frekvenciu a spánok a dosahovať svoje cvičebné ciele. Je tiež kompatibilný s množstvom aplikácií, ktoré vám umožňujú sledovať a analyzovať vaše tréningové výsledky.

Fitbit Versa 3

Fitbit Versa 3 sú jedny z najlepších fitness hodiniek pre rok 2023. Vyznačujú sa OLED displejom s vysokým rozlíšením, dlhou výdržou batérie a množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. S Fitbit Versa 3 môžete sledovať svoj výkon pri cvičení, sledovať srdcovú frekvenciu a spánok a dosahovať svoje cvičebné ciele. Je tiež kompatibilný s množstvom aplikácií, ktoré vám umožňujú sledovať a analyzovať vaše tréningové výsledky.

Samsung Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3 sú jedny z najlepších fitness hodiniek pre rok 2023. Vyznačujú sa OLED displejom s vysokým rozlíšením, dlhou výdržou batérie a množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. S hodinkami Samsung Galaxy Watch 3 môžete sledovať svoj výkon pri cvičení, monitorovať srdcovú frekvenciu a spánok a dosahovať svoje cvičebné ciele. Je tiež kompatibilný s množstvom aplikácií, ktoré vám umožňujú sledovať a analyzovať vaše tréningové výsledky.

Garmin Fenix ​​​​6

Garmin Fenix ​​​​6 sú jedny z najlepších fitness hodiniek pre rok 2023. Vyznačujú sa OLED displejom s vysokým rozlíšením, dlhou výdržou batérie a množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. S Garmin Fenix ​​​​6 môžete sledovať svoj tréningový výkon, monitorovať srdcový tep a spánok a dosahovať svoje tréningové ciele. Je tiež kompatibilný s množstvom aplikácií, ktoré vám umožňujú sledovať a analyzovať vaše tréningové výsledky.

Garmin Vivoactive 4

Garmin Vivoactive 4 sú jedny z najlepších fitness hodiniek pre rok 2023. Vyznačujú sa OLED displejom s vysokým rozlíšením, dlhou výdržou batérie a množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. S Garmin Vivoactive 4 môžete sledovať svoj tréningový výkon, monitorovať srdcový tep a spánok a dosahovať svoje tréningové ciele. Je tiež kompatibilný s množstvom aplikácií, ktoré vám umožňujú sledovať a analyzovať vaše tréningové výsledky.

Garmin Venu

Garmin Venu sú jedny z najlepších fitness hodiniek pre rok 2023. Vyznačujú sa OLED displejom s vysokým rozlíšením, dlhou výdržou batérie a množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. S Garmin Venu môžete sledovať svoj výkon pri cvičení, monitorovať srdcovú frekvenciu a spánok a dosahovať svoje cvičebné ciele. Je tiež kompatibilný s množstvom aplikácií, ktoré vám umožňujú sledovať a analyzovať vaše tréningové výsledky.

Polar Vantage V2

Polar Vantage V2 sú jedny z najlepších fitness hodiniek pre rok 2023. Vyznačujú sa OLED displejom s vysokým rozlíšením, dlhou výdržou batérie a množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. S Polar Vantage V2 môžete sledovať svoj tréningový výkon, monitorovať srdcový tep a spánok a dosahovať svoje tréningové ciele. Je tiež kompatibilný s množstvom aplikácií, ktoré vám umožňujú sledovať a analyzovať vaše tréningové výsledky.

Suunto 7

Suunto 7 sú jedny z najlepších fitness hodiniek pre rok 2023. Vyznačujú sa OLED displejom s vysokým rozlíšením, dlhou výdržou batérie a množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. So Suunto 7 môžete sledovať svoj výkon pri cvičení, monitorovať srdcovú frekvenciu a spánok a dosahovať svoje cvičebné ciele. Je tiež kompatibilný s množstvom aplikácií, ktoré vám umožňujú sledovať a analyzovať vaše tréningové výsledky.

Záver

Na trhu je veľa rôznych fitness hodiniek, ale 15 vyššie uvedených je najlepších pre rok 2023. Každé hodinky majú svoj vlastný súbor funkcií a výhod, no všetky vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele a prekonať váš osobný rekord. Ak teda hľadáte nové fitness hodinky, zvážte jednu z vyššie uvedených možností.

FAQ

 • Aké sú najlepšie fitness hodinky pre rok 2023?
  Najlepšie fitness hodinky pre rok 2023 sú Garmin Forerunner 945. Majú farebný displej s vysokým rozlíšením, dlhú výdrž batérie a množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.
 • Aké funkcie ponúkajú fitness hodinky?
  Fitness hodinky ponúkajú širokú škálu funkcií, vrátane sledovania vášho výkonu pri cvičení, monitorovania srdcovej frekvencie a spánku a dosahovania vašich cvičebných cieľov.
 • Môžem sledovať svoje tréningové výsledky pomocou fitness hodiniek?
  Áno, väčšina fitness hodiniek je kompatibilná s celým radom aplikácií, ktoré vám umožňujú sledovať a analyzovať výsledky vášho tréningu.

porovnávacia tabuľka

Hodiny Displej životnosť batérie funkcie
Garmin Forerunner 945 farebný displej Len