15 najlepších golfových tašiek, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023

Kalórií

Obsah

Golf je populárny šport, ktorý hrá veľa ľudí po celom svete. Ak chcete byť dobrým golfistom, musíte mať správne vybavenie. Jednou z najdôležitejších častí výbavy je golfový vak. Na trhu je množstvo rôznych typov golfových vakov, no dôležité je vybrať si ten správny. Zostavili sme zoznam najlepších golfových bagov, ktoré vám pomôžu pri správnom výbere.

Obsah

 • 1. Callaway Golf Hyper-Lite 5 Stand Bag
 • 2. Taška na stojan TaylorMade Golf TM 5.0
 • 3. Titleist Players 4 Stand Bag
 • 4. Taška na stojan Ping Hoofer Lite
 • 5. Taška Sun Mountain C-130 Cart
 • 6. Ogio Alpha Convoy 514 Cart Bag
 • 7. Titleist Hybrid 14 Stand Bag
 • 8. Callaway Golf Org 14 Cart Bag
 • 9. Taška TaylorMade Golf TM Cart Lite
 • 10. Taška na 5 hráčov Titleist
 • 11. Ping Traverse Cart Bag
 • 12. Cestovný obal Sun Mountain ClubGlider Meridian
 • 13. Taška na stojan Ogio Cirrus
 • 14. Titleist Players 4 Plus Stand Bag
 • 15. Taška Callaway Golf Hyper-Lite Zero Stand

1. Callaway Golf Hyper-Lite 5 Stand Bag

Callaway Golf Hyper-Lite 5 Stand Bag je jedným z najlepších golfových bagov, ktoré si môžete v roku 2023 kúpiť. Je ľahký a ponúka vynikajúcu rovnováhu a pohodlný pocit. Má 5-smerný vrch s integrovanou jamkou na putter a plne polstrovaný ramenný popruh. Ďalej má vrecko na zips, vrecko na telefón a vrecko do dažďa. Je to jeden z najlepších golfových bagov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023.

Golf je populárny šport, ktorý fascinuje mnoho ľudí po celom svete. Ak ste golfista, viete, že dobrý golfový bag je nevyhnutnou súčasťou vašej golfovej výbavy. Zozbierali sme 15 najlepších golfových bagov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023. Tieto tašky sú pevné, odolné a ponúkajú vynikajúcu funkčnosť. Ak hľadáte nový golfový bag, pozrite si tento. Môžete si tiež pozrieť naše ďalšie položky, ako napr najlepšie kurzy varenia alebo najobľúbenejšie hodinky Breitling .2. Taška na stojan TaylorMade Golf TM 5.0

TaylorMade Golf TM Stand Bag 5.0 je ďalší skvelý golfový bag, ktorý si môžete kúpiť v roku 2023. Je ľahký a ponúka pohodlné nosenie. Má 5-smerný vrch s integrovanou jamkou na putter a plne polstrovaný ramenný popruh. Ďalej má vrecko na zips, vrecko na telefón a vrecko do dažďa. Je to jeden z najlepších golfových bagov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023.

3. Titleist Players 4 Stand Bag

Titleist Players 4 Stand Bag je ďalší skvelý golfový bag, ktorý si môžete kúpiť v roku 2023. Je ľahký a ponúka pohodlné nosenie. Má 4-cestný vrch s integrovanou jamkou na putter a plne polstrovaný ramenný popruh. Ďalej má vrecko na zips, vrecko na telefón a vrecko do dažďa. Je to jeden z najlepších golfových bagov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023.

4. Taška na stojan Ping Hoofer Lite

Ping Hoofer Lite Stand Bag je ďalší skvelý golfový bag, ktorý si môžete kúpiť v roku 2023. Je ľahký a ponúka pohodlné nosenie. Má 4-cestný vrch s integrovanou jamkou na putter a plne polstrovaný ramenný popruh. Ďalej má vrecko na zips, vrecko na telefón a vrecko do dažďa. Je to jeden z najlepších golfových bagov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023.

5. Taška Sun Mountain C-130 Cart

Sun Mountain C-130 Cart Bag je ďalší skvelý golfový bag, ktorý si môžete kúpiť v roku 2023. Je ľahký a ponúka pohodlné nosenie. Má 14-smerný vrch s integrovanou jamkou na putter a plne polstrovaným ramenným popruhom. Ďalej má vrecko na zips, vrecko na telefón a vrecko do dažďa. Je to jeden z najlepších golfových bagov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023.

6. Ogio Alpha Convoy 514 Cart Bag

Ogio Alpha Convoy 514 Cart Bag je ďalší skvelý golfový bag, ktorý si môžete kúpiť v roku 2023. Je ľahký a ponúka pohodlné nosenie. Má 14-smerný vrch s integrovanou jamkou na putter a plne polstrovaným ramenným popruhom. Ďalej má vrecko na zips, vrecko na telefón a vrecko do dažďa. Je to jeden z najlepších golfových bagov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023.

7. Titleist Hybrid 14 Stand Bag

Titleist Hybrid 14 Stand Bag je ďalší skvelý golfový bag, ktorý si môžete kúpiť v roku 2023. Je ľahký a ponúka pohodlné nosenie. Má 14-smerný vrch s integrovanou jamkou na putter a plne polstrovaným ramenným popruhom. Ďalej má vrecko na zips, vrecko na telefón a vrecko do dažďa. Je to jeden z najlepších golfových bagov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023.

8. Callaway Golf Org 14 Cart Bag

Callaway Golf Org 14 Cart Bag je ďalší skvelý golfový bag, ktorý si môžete kúpiť v roku 2023. Je ľahký a ponúka pohodlné nosenie. Má 14-smerný vrch s integrovanou jamkou na putter a plne polstrovaným ramenným popruhom. Ďalej má vrecko na zips, vrecko na telefón a vrecko do dažďa. Je to jeden z najlepších golfových bagov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023.

9. Taška TaylorMade Golf TM Cart Lite

TaylorMade Golf TM Cart Lite Bag je ďalší skvelý golfový bag, ktorý si môžete kúpiť v roku 2023. Je ľahký a ponúka pohodlné nosenie. Má 14-smerný vrch s integrovanou jamkou na putter a plne polstrovaným ramenným popruhom. Ďalej má vrecko na zips, vrecko na telefón a vrecko do dažďa. Je to jeden z najlepších golfových bagov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023.

10. Taška na 5 hráčov Titleist

Titleist Players 5 Stand Bag je ďalší skvelý golfový bag, ktorý si môžete kúpiť v roku 2023. Je ľahký a ponúka pohodlné nosenie. Má 5-smerný vrch s integrovanou jamkou na putter a plne polstrovaný ramenný popruh. Ďalej má vrecko na zips, vrecko na telefón a vrecko do dažďa. Je to jeden z najlepších golfových bagov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023.

11. Ping Traverse Cart Bag

Ping Traverse Cart Bag je ďalší skvelý golfový bag, ktorý si môžete kúpiť v roku 2023. Je ľahký a ponúka pohodlné nosenie. Má 14-cestný vrch s integrovanou jamkou na putter a plne polstrovaným ramenným popruhom. Má tiež vrecko na zips, vrecko na telefón a vrecko do dažďa. Je to jeden z najlepších golfových bagov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023.

12. Cestovný obal Sun Mountain ClubGlider Meridian

Cestovný obal Sun Mountain ClubGlider Meridian je ďalší skvelý golfový bag, ktorý si môžete kúpiť v roku 2023. Je ľahký a ponúka pohodlné nosenie. Má 14-cestný vrch s integrovanou jamkou na putter a plne polstrovaným ramenným popruhom. Ďalej má vrecko na zips, vrecko na telefón a vrecko do dažďa. Je to jeden z najlepších golfových bagov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023.