16 najlepších mužských rolákov – inšpirované James Bond Villains [2023]

Kalórií

Obsah

16 najlepších mužských rolákov – inšpirované James Bond Villains [2023]

Rolákové svetre sú nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Sú nevyhnutné pre každého muža, ktorý si chce zachovať štýlový vzhľad. V roku 2023 sú roláky stále obľúbeným kúskom oblečenia, ktorý nosí mnoho mužov. Zostavili sme zoznam najlepších svetrov s rolákom, ktoré môžu muži nosiť v roku 2023. Tieto svetre s rolákom, inšpirované slávnymi darebákmi Jamesa Bonda, ponúkajú moderný a štýlový vzhľad.

Obsah

1. Tommy Hilfiger Rollkragenpullover

Rolák Tommy Hilfiger je nadčasová klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy. Sveter je vyrobený zo 100% bavlny a príjemne sa nosí. Sveter je k dispozícii v rôznych farbách vrátane čiernej, šedej, modrej a červenej.Sveter musí mať každý muž, ktorý si chce zachovať štýlový vzhľad.2. Rolákový sveter Ralph Lauren

Rolák Ralph Lauren je ďalšou nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Sveter je vyrobený zo 100% bavlny a príjemne sa nosí. Sveter je k dispozícii v rôznych farbách vrátane čiernej, šedej, modrej a červenej.Sveter musí mať každý muž, ktorý si chce zachovať štýlový vzhľad.

3. Rolák Calvin Klein sveter

Rolák Calvin Klein je ďalšou nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Sveter je vyrobený zo 100% bavlny a príjemne sa nosí. Sveter je k dispozícii v rôznych farbách vrátane čiernej, šedej, modrej a červenej.Sveter musí mať každý muž, ktorý si chce zachovať štýlový vzhľad.

Pulóver „16 Beste Männer Rollkragen – Inspiriert von James Bond Bösewichten [2023]“ je dokonalý spôsob, ako zostať túto zimu v teple a štýlovosti. Tieto klasické káblové pletené svetre sú inšpirované ikonickými darebákmi z filmov o Jamesovi Bondovi a určite zaujmú. Či už hľadáte klasický vzhľad alebo niečo modernejšie, tieto svetre vás určite zahrejú a budú vyzerať skvele. Pre klasickejší vzhľad si pozrite naše káblové pletené svetre pre mužov . Pre modernejší vzhľad vyskúšajte naše štýlový pánsky kabátik .

4. Pulóver Hugo Boss Rollkragen

Rolákový sveter Hugo Boss je ďalšou nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Sveter je vyrobený zo 100% bavlny a príjemne sa nosí. Sveter je k dispozícii v rôznych farbách vrátane čiernej, šedej, modrej a červenej.Sveter musí mať každý muž, ktorý si chce zachovať štýlový vzhľad.

5. Rolákový sveter Lacoste

Rolák Lacoste je ďalšou nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Sveter je vyrobený zo 100% bavlny a príjemne sa nosí. Sveter je k dispozícii v rôznych farbách vrátane čiernej, šedej, modrej a červenej.Sveter musí mať každý muž, ktorý si chce zachovať štýlový vzhľad.

6. Pulóver Armani Roll Collar

Rolák Armani je ďalšou nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Sveter je vyrobený zo 100% bavlny a príjemne sa nosí. Sveter je k dispozícii v rôznych farbách vrátane čiernej, šedej, modrej a červenej.Sveter musí mať každý muž, ktorý si chce zachovať štýlový vzhľad.

7. Rolákový sveter Versace

Rolákový sveter Versace je ďalšou nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Sveter je vyrobený zo 100% bavlny a príjemne sa nosí. Sveter je k dispozícii v rôznych farbách vrátane čiernej, šedej, modrej a červenej.Sveter musí mať každý muž, ktorý si chce zachovať štýlový vzhľad.

8. Burberry sveter s rolákom

Burberry rolák je ďalšou nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Sveter je vyrobený zo 100% bavlny a príjemne sa nosí. Sveter je k dispozícii v rôznych farbách vrátane čiernej, šedej, modrej a červenej.Sveter musí mať každý muž, ktorý si chce zachovať štýlový vzhľad.

9. Gucci sveter s rolákom

Rolák Gucci je ďalšou nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Sveter je vyrobený zo 100% bavlny a príjemne sa nosí. Sveter je k dispozícii v rôznych farbách vrátane čiernej, šedej, modrej a červenej.Sveter musí mať každý muž, ktorý si chce zachovať štýlový vzhľad.

10. Pulóver s rolovacím golierom Dolce & Gabbana

Rolák Dolce & Gabbana je ďalšou nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Sveter je vyrobený zo 100% bavlny a príjemne sa nosí. Sveter je k dispozícii v rôznych farbách vrátane čiernej, šedej, modrej a červenej.Sveter musí mať každý muž, ktorý si chce zachovať štýlový vzhľad.

11. Prada Roller Pullover

Rolák Prada je ďalšou nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Sveter je vyrobený zo 100% bavlny a príjemne sa nosí. Sveter je k dispozícii v rôznych farbách vrátane čiernej, šedej, modrej a červenej.Sveter musí mať každý muž, ktorý si chce zachovať štýlový vzhľad.

12. Roller s golierom Givenchy

Rolák Givenchy je ďalšou nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Sveter je vyrobený zo 100% bavlny a príjemne sa nosí. Sveter je k dispozícii v rôznych farbách vrátane čiernej, šedej, modrej a červenej.Sveter musí mať každý muž, ktorý si chce zachovať štýlový vzhľad.

13. Pulóver s rolovacím golierom Valentino

Rolák Valentino je ďalšou nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Sveter je vyrobený zo 100% bavlny a príjemne sa nosí. Sveter je k dispozícii v rôznych farbách vrátane čiernej, šedej, modrej a červenej.Sveter musí mať každý muž, ktorý si chce zachovať štýlový vzhľad.