17 najlepších remeselných pivovarov v Melbourne 2023

Kalórií

Obsah

Melbourne je jedným z najlepších miest na svete, pokiaľ ide o remeselné pivá. Existuje veľa pivovarov, ktoré vyrábajú jedinečné a lahodné pivá. Zozbierali sme pre vás najlepšie remeselné pivovary v Melbourne. Od najpopulárnejších pivovarov až po najnovšie a najinovatívnejšie pivovary, tu je všetko, čo potrebujete vedieť o remeselných pivách v Melbourne.

1. Moon Dog Craft Brewery

Moon Dog Craft Brewery je jedným z najznámejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Moon Dog Craft Brewery je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.



2. Stomping Ground Brewing Co.

Stomping Ground Brewing Co. je jedným z najobľúbenejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Stomping Ground Brewing Co. je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.

3. Varenie dvoch vtákov

Two Birds Brewing je jedným z najznámejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Two Birds Brewing je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.

Melbourne je domovom niektorých z najlepších remeselných pivovarov na svete. V roku 2023 bude mesto domovom 17 najlepších remeselných pivovarov v krajine. Od tradičných pív až po experimentálne pivá, tieto pivovary ponúkajú niečo pre každého. Či už hľadáte ľahké pivo alebo plný stout, v Melbourne ho nájdete. Pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoju golfovú hru, pozrite sa na dobrá značka golfových palíc a najlepšie golfové vozíky 2014 ktoré vám pomôžu vyťažiť z vašej hry maximum. S toľkými skvelými remeselnými pivovarmi v Melbourne určite nájdete niečo podľa vášho vkusu.

4. Pivovar Boatrocker

Boatrocker Brewery je jedným z najobľúbenejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Boatrocker Brewery je skvelým miestom na ochutnanie niektorých z najlepších remeselných pív v Melbourne.

5. Horské kozie pivo

Mountain Goat Beer je jedným z najznámejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Mountain Goat Beer je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.

6. Temple Brewing Co.

Temple Brewing Co. je jedným z najobľúbenejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Temple Brewing Co. je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.

7. 3 Pivovar Havrany

3 Ravens Brewery je jedným z najznámejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Pivovar 3 Ravens je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.

8. Colonial Brewing Co.

Colonial Brewing Co. je jedným z najobľúbenejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Colonial Brewing Co. je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.

9. Pivovar La Sirene

La Sirene Brewing je jedným z najznámejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. La Sirene Brewing je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.

10. Blackmanov pivovar

Blackman's Brewery je jedným z najobľúbenejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Blackman's Brewery je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.

11. Bad Shepherd Brewing Co.

Bad Shepherd Brewing Co. je jedným z najznámejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Bad Shepherd Brewing Co. je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.

12. Ukončite varenie

Exit Brewing je jedným z najobľúbenejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Exit Brewing je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.

13. Varenie dvoch vtákov

Two Birds Brewing je jedným z najznámejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Two Birds Brewing je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.

14. Pivovar Kooinda

Kooinda Brewery je jedným z najobľúbenejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Pivovar Kooinda je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.

15. Spoločnosť Two Row Brewing Co.

Two Row Brewing Co. je jedným z najznámejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Two Row Brewing Co. je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.

16. Wolf of the Willows Brewing Co.

Wolf of the Willows Brewing Co. je jedným z najobľúbenejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Spoločnosť Wolf of the Willows Brewing Co. je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.

17. Varenie dvoch vtákov

Two Birds Brewing je jedným z najznámejších pivovarov v Melbourne. Ponúkajú široký sortiment pív vrátane IPA, Pilsners, Lagers, Stouts a ďalších. Majú tiež niekoľko jedinečných pív, ktoré sú k dispozícii iba v ich pivovare. Two Birds Brewing je skvelým miestom, kde môžete ochutnať niektoré z najlepších remeselných pív v Melbourne.