18 najlepších golfových putterov na nákup v roku 2023

Kalórií

Obsah

Golf je populárny šport, ktorý hrá veľa ľudí po celom svete. Dôležitou súčasťou golfovej hry je putter. Putter je palica používaná na odpal loptičky na green. Výber správneho puttera pre vašu hru je dôležitý pre zlepšenie vášho výkonu. Zostavili sme zoznam 18 najlepších putterov na nákup v roku 2023.

1. Odyssey White Hot Pro 2.0 Putter

Putter Odyssey White Hot Pro 2.0 je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.2. TaylorMade Spider X Putter

Putter TaylorMade Spider X je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.

3. Ping Sigma 2 Putter

Putter Ping Sigma 2 je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.

Golfové puttery sú dôležitou súčasťou golfovej hry. Ak si chcete kúpiť nový putter v roku 2023, pozrite si 18 najlepších golfových putterov, ktoré si môžete kúpiť. Tieto puttre sú najmodernejšie a ponúkajú vynikajúci výkon. Môžete sa tiež pozrieť na najlepšie padnúce chino nohavice a najlepší holiči v Sydney pohľad na dokončenie vášho vzhľadu.

4. Titulný hráč Scotty Cameron Select Putter

Putter Titleist Scotty Cameron Select je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.

5. Cleveland Huntington Beach Putter

Cleveland Huntington Beach Putter je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.

6. Putter Callaway Odyssey O-Works

Putter Callaway Odyssey O-Works je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.

7. Wilson Harmonized Putter

Wilson Harmonized Putter je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.

8. Mizuno S18 Putter

Putter Mizuno S18 je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.

9. Putter TaylorMade TP Collection

Putter TaylorMade TP Collection je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.

10. Ping zvažuje Putter

Putter Ping Anser je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.

11. Putter Cleveland TFI 2135

Putter Cleveland TFI 2135 je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.

12. TaylorMade Spider Tour Putter

TaylorMade Spider Tour Putter je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.

13. Odyssey O-Works Red Putter

Odyssey O-Works Red Putter je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.

14. Titulista Scotty Cameron Futura Putter

Titleist Scotty Cameron Futura Putter je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.

15. Ping Glide 2.0 Putter

Putter Ping Glide 2.0 je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.

16. Callaway Odyssey Triple Track Putter

Callaway Odyssey Triple Track Putter je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.

17. Putter TaylorMade TP Mullen

Putter TaylorMade TP Mullen je veľmi obľúbený putter používaný mnohými profesionálnymi golfistami. Je to veľmi presný putter, ktorý ponúka veľmi dobrú kontrolu lopty. Je tiež veľmi odolný a môže byť používaný mnoho rokov. Je to veľmi dobrý putter, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru.