18 najlepších pánskych vôní a parfumov | Testovali naši redaktori

Kalórií

Obsah

|

Dobrá vôňa je dôležitou súčasťou osobného štýlu muža. Dobrá vôňa dokáže navodiť pocit istoty a sebavedomia. Je dôležité, aby ste si vybrali vôňu, ktorá vyhovuje vášmu osobnému štýlu. Zostavili sme pre vás zoznam tých najlepších vôní a parfumov, ktoré môžete vyskúšať.

Obsah

 • 1. Tom Ford Black Extreme
 • 2. Dior Sauvage
 • 3. Versace Eros
 • 4. Yves Saint Laurent The Night of The Man
 • 5. Paco Rabanne 1 milión
 • 6. Giorgio Armani Acqua di Gio
 • 7. Hugo Boss Fľaškové
 • 8. Gucci vinný
 • 9. Jean Paul Gaultier Le Male
 • 10. Dolce & Gabbana Light Blue
 • 11. Issey Miyake L'Eau d'Issey
 • 12. Burberry Brit
 • 13. Calvin Klein Eternity
 • 14. Bvlgari Muž v čiernom
 • 15. Prada Luna Rossa
 • 16. Joe! Homme
 • 17. Davidoff Cool Water
 • 18. Chanel Blue od Chanel

Tom Ford Black Extreme

Tom Ford Noir Extreme je luxusná a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu korenia, kvetov a drevitých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú vôňu. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.Dior Sauvage

Dior Sauvage je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Versace Eros

Versace Eros je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Yves Saint Laurent The Night of The Man

Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Paco Rabanne 1 milión

Paco Rabanne 1 Million je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Objavte 18 najlepších pánskych vôní a parfumov testovaných našimi redaktormi. Vybrali sme širokú škálu vôní a parfumov pre každý vkus a príležitosť. Či už hľadáte ľahkú, sviežu vôňu na deň alebo zmyselnú, exotickú vôňu na večer, máme to, čo potrebujete. Ak hľadáte iné pánske doplnky, odporúčame vám pozrieť si najpohodlnejšie mikiny 2016 a najlepšie plážové osušky pre mužov pozerať.

Giorgio Armani Acqua di Gio

Giorgio Armani Acqua di Gio je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Hugo Boss vo fľaške

Hugo Boss Bottled je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Gucci vinný

Gucci Guilty je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Jean Paul Gaultier Le Male

Jean Paul Gaultier Le Male je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Svetlomodrá Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana Light Blue je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Issey Miyake L'Eau d'Issey

Issey Miyake L'Eau d'Issey je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Burberry Brit

Burberry Brit je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Calvin Klein Eternity

Calvin Klein Eternity je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Bvlgari muž v čiernom

Bvlgari Man in Black je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Prada Luna Rossa

Prada Luna Rossa je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Joe! Homme

Áno! Homme je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Davidoff Cool Water

Davidoff Cool Water je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Chanel Blue od Chanel

Chanel Bleu de Chanel je veľmi obľúbená a mužná vôňa, ktorá obsahuje kombináciu sviežich a korenistých tónov. Vôňa je veľmi intenzívna a mnohí ju považujú za veľmi mužnú a príťažlivú. Je to veľmi obľúbená vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť.