18 najlepších turistických topánok pre mužov v roku 2023

Kalórií

Obsah

Pešia turistika je jednou z najobľúbenejších outdoorových aktivít. Je to skvelý spôsob, ako spoznávať prírodu a relaxovať. Aby ste z pešej turistiky vyťažili maximum, je dôležité, aby ste mali tie správne vychádzkové topánky vyberte si. V roku 2023 existuje množstvo možností, ktoré vyhovujú každej príležitosti a rozpočtu. Preskúmali sme 18 najlepších turistických topánok pre mužov v roku 2023, aby sme vám pomohli pri výbere.

1. Merrell Moab 2 Mid Waterproof

Merrell Moab 2 Mid Waterproof je ľahká a pohodlná turistická obuv, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre náročné túry. Je vybavená podrážkou Vibram, ktorá ponúka vynikajúcu trakciu a odolnosť. Topánka je tiež vodeodolná, takže sa nemusíte báť prejsť mokrou podlahou. Topánka je tiež veľmi priedušná, takže vaše nohy zostanú chladné aj v horúcich dňoch.2. Salomon X Ultra 3 Mid GTX

Salomon X Ultra 3 Mid GTX je vysoko výkonná turistická obuv špeciálne navrhnutá pre náročné túry. Je vybavená podošvou Contagrip, ktorá ponúka vynikajúcu trakciu a odolnosť. Topánka je tiež vodeodolná, takže sa nemusíte báť prejsť mokrou podlahou. Topánka je tiež veľmi priedušná, takže vaše nohy zostanú chladné aj v horúcich dňoch.

3. Adidas Terrex Swift R2 GTX

Adidas Terrex Swift R2 GTX je vysoko výkonná turistická obuv špeciálne navrhnutá pre náročné túry. Je vybavená podošvou Continental, ktorá ponúka vynikajúcu trakciu a odolnosť. Topánka je tiež vodeodolná, takže sa nemusíte báť prejsť mokrou podlahou. Topánka je tiež veľmi priedušná, takže vaše nohy zostanú chladné aj v horúcich dňoch.

4. Hoka One One Tor Summit WP

Hoka One One Tor Summit WP je vysoko výkonná turistická obuv špeciálne navrhnutá pre náročné túry. Je vybavená podrážkou Vibram, ktorá ponúka vynikajúcu trakciu a odolnosť. Topánka je tiež vodeodolná, takže sa nemusíte báť prejsť mokrou podlahou. Topánka je tiež veľmi priedušná, takže vaše nohy zostanú chladné aj v horúcich dňoch.

18 najlepších turistických topánok pre mužov v roku 2023 je skvelou voľbou pre každého, kto má rád pobyt vonku. Sú pevné, pohodlné a ponúkajú vynikajúcu trakciu. So správnou turistickou obuvou sa môžete cítiť bezpečne na akomkoľvek povrchu. Ak hľadáte nový pár turistických topánok, pozrite si 18 najlepších turistických topánok pre mužov v roku 2023. Určite nájdete pár, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám. Ak hľadáte aj iné outdoorové vybavenie, pozrite si aj toto najlepší pánsky neoprén a E46 Combi M3 an.

5. Vasque Breeze III GTX

Vasque Breeze III GTX je vysoko výkonná turistická obuv špeciálne navrhnutá pre náročné túry. Je vybavená podrážkou Vibram, ktorá ponúka vynikajúcu trakciu a odolnosť. Topánka je tiež vodeodolná, takže sa nemusíte báť prejsť mokrou podlahou. Topánka je tiež veľmi priedušná, takže vaše nohy zostanú chladné aj v horúcich dňoch.

6. Columbia Redmond V2 Mid

Columbia Redmond V2 Mid je vysoko výkonná turistická obuv špeciálne navrhnutá pre náročné túry. Je vybavená podošvou Omni-Grip, ktorá ponúka vynikajúcu trakciu a odolnosť. Topánka je tiež vodeodolná, takže sa nemusíte báť prejsť mokrou podlahou. Topánka je tiež veľmi priedušná, takže vaše nohy zostanú chladné aj v horúcich dňoch.

7. Oboz Sawtooth Low Bedry

Oboz Sawtooth Low BDry je vysoko výkonná turistická obuv špeciálne navrhnutá pre náročné túry. Je vybavená nylonovou podrážkou, ktorá ponúka vynikajúcu trakciu a odolnosť. Topánka je tiež vodeodolná, takže sa nemusíte báť prejsť mokrou podlahou. Topánka je tiež veľmi priedušná, takže vaše nohy zostanú chladné aj v horúcich dňoch.

8. Salomon X Ultra 4 Mid GTX

Salomon X Ultra 4 Mid GTX je vysoko výkonná turistická obuv, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre náročné túry. Je vybavená podošvou Contagrip, ktorá ponúka vynikajúcu trakciu a odolnosť. Topánka je tiež vodeodolná, takže sa nemusíte báť prejsť mokrou podlahou. Topánka je tiež veľmi priedušná, takže vaše nohy zostanú chladné aj v horúcich dňoch.

9. La Sportiva Synthesis Mid GTX

La Sportiva Synthesis Mid GTX je vysoko výkonná turistická obuv, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre náročné túry. Je vybavená podrážkou Vibram, ktorá ponúka vynikajúcu trakciu a odolnosť. Topánka je tiež vodeodolná, takže sa nemusíte báť prejsť mokrou podlahou. Topánka je tiež veľmi priedušná, takže vaše nohy zostanú chladné aj v horúcich dňoch.

10. Salomon X Ultra 3 Low Aero

Salomon X Ultra 3 Low Aero je vysoko výkonná turistická obuv, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre náročné túry. Je vybavená podošvou Contagrip, ktorá ponúka vynikajúcu trakciu a odolnosť. Topánka je tiež vodeodolná, takže sa nemusíte báť prejsť mokrou podlahou. Topánka je tiež veľmi priedušná, takže vaše nohy zostanú chladné aj v horúcich dňoch.

11. Merrell Moab 2 Vent

Merrell Moab 2 Vent je vysoko výkonná turistická obuv špeciálne navrhnutá pre náročné túry. Je vybavená podrážkou Vibram, ktorá ponúka vynikajúcu trakciu a odolnosť. Topánka je tiež vodeodolná, takže sa nemusíte báť prejsť mokrou podlahou. Topánka je tiež veľmi priedušná, takže vaše nohy zostanú chladné aj v horúcich dňoch.

12. Salomon X Ultra 3 Mid Aero

Salomon X Ultra 3 Mid Aero je vysoko výkonná turistická obuv špeciálne navrhnutá pre náročné túry. Je vybavená podošvou Contagrip, ktorá ponúka vynikajúcu trakciu a odolnosť. Topánka je tiež vodeodolná, takže sa nemusíte báť prejsť mokrou podlahou. Topánka je tiež veľmi priedušná, takže vaše nohy zostanú chladné aj v horúcich dňoch.

13. Adidas Terrex Free Hiker

Adidas Terrex Free Hiker je vysoko výkonná turistická obuv špeciálne navrhnutá pre náročné túry. Je vybavená podošvou Continental, ktorá ponúka vynikajúcu trakciu a odolnosť. Topánka je tiež vodeodolná, takže sa nemusíte báť prejsť mokrou podlahou. Topánka je tiež veľmi priedušná, takže vaše nohy zostanú chladné aj v horúcich dňoch.

14. Vasque Talus Trek Low UltraDry

Vasque Talus Trek Low UltraDry je vysoko výkonná turistická obuv špeciálne navrhnutá pre náročné túry. Je vybavený Vibramom