1983 Range Rover na predaj v Melbourne - musíte vidieť!

Kalórií

Obsah

Range Rover z roku 1983 na predaj v Melbourne je jednou za život. Toto vozidlo je skutočný klenot a skutočná klasika. Je vo veľmi dobrom stave a ponúka rôzne funkcie. Zistite viac o stave vozidla, výbave a cenách.

stav vozidla

Range Rover z roku 1983 je vo veľmi dobrom stave. Má nový lak, nové pneumatiky a nový interiér. Motor ide perfektne a vozidlo je plne funkčné. Je to skutočná klasika a skutočný klenot.Zariaďovanie

Range Rover z roku 1983 je nabitý množstvom funkcií. Má klimatizáciu, rádio, elektrické okná, centrálne zamykanie a alarm. Je tiež vybavený pohonom všetkých kolies, ktorý umožňuje jazdu na akomkoľvek povrchu.

Range Rover z roku 1983 na predaj v Melbourne je nevyhnutnosťou pre každého automobilového nadšenca! Toto vozidlo je skutočným klenotom a ponúka jedinečnú kombináciu luxusu a výkonu. Vďaka svojmu klasickému dizajnu a modernej technológii je Range Rover skutočnou klasikou. Ak hľadáte jedinečné vozidlo, potom je Range Rover určený práve vám. Mercedes v Hangoveri a najlepšie produkty pre dlhé vlasy tiež stojí za návštevu!

Ceny

Cena za Range Rover z roku 1983 v Melbourne sa pohybuje okolo 25 000 dolárov. Je to veľmi dobrá cena za vozidlo v tomto stave. Je to jedinečná ponuka a naozaj výhodná kúpa.

Výhody nákupu

Kúpa Range Roveru z roku 1983 v Melbourne má veľa výhod. Je vo veľmi dobrom stave a ponúka množstvo funkcií. Je to tiež skutočná klasika a skutočný klenot. Cena je veľmi prijateľná a je to jednorazová ponuka.

nevýhody nákupu

Kúpa Range Roveru z roku 1983 v Melbourne má aj svoje nevýhody. Je to staršie auto a môže vyžadovať nejaké opravy. Je to tiež veľmi veľké vozidlo, ktoré vyžaduje veľa miesta. Jeho použitie tiež nie je príliš ekonomické.

Záver

Range Rover z roku 1983 na predaj v Melbourne je jednou za život. Je vo veľmi dobrom stave a ponúka množstvo funkcií. Cena je veľmi prijateľná a je to jednorazová ponuka. Je to skutočná klasika a skutočný klenot. Je to veľmi veľké vozidlo, ktoré vyžaduje veľa miesta a nie je veľmi úsporné. Je to jedinečná ponuka a naozaj výhodná kúpa.

FAQ

  • Koľko stojí Range Rover z roku 1983 v Melbourne?
    Cena za Range Rover z roku 1983 v Melbourne sa pohybuje okolo 25 000 dolárov.
  • Aké funkcie má Range Rover z roku 1983?
    Range Rover z roku 1983 je vybavený klimatizáciou, rádiom, elektricky ovládanými oknami, centrálnym zamykaním a poplašným systémom. Je vybavený aj pohonom všetkých kolies.
  • Je Range Rover z roku 1983 v dobrom stave?
    Range Rover z roku 1983 je vo veľmi dobrom stave. Má nový lak, nové pneumatiky a nový interiér. Motor ide perfektne a vozidlo je plne funkčné.

Tabuľka

funkciu Prístupný
klimatizácia A
Rádio A
Elektrické okná A
systém centrálneho zamykania A
alarmový systém A
pohon všetkých kolies A

Range Rover z roku 1983 na predaj v Melbourne je jednou za život. Je to skutočná klasika a skutočný klenot. Je vo veľmi dobrom stave a ponúka rôzne funkcie. Cena je veľmi prijateľná a je to jednorazová ponuka. Je to veľmi veľké vozidlo, ktoré vyžaduje veľa miesta a nie je veľmi úsporné. Viac informácií o tomto vozidle nájdete na example.com a example2.com .

Kúpa Range Roveru z roku 1983 v Melbourne je jedinečná príležitosť. Je to skutočná klasika a skutočný klenot. Je vo veľmi dobrom stave a ponúka rôzne funkcie. Cena je veľmi prijateľná a je to jednorazová ponuka. Je to veľmi veľké vozidlo, ktoré vyžaduje veľa miesta a nie je veľmi úsporné. Ak hľadáte jedinečné vozidlo, Range Rover z roku 1983 musíte v Melbourne vidieť.