20 najlepších značiek zimného oblečenia pre mužov, aby zostali v teple v roku 2023

Kalórií

Obsah

Zima je jedno z najkrajších, no zároveň aj najchladnejších období. Je dôležité udržiavať sa v teple, keď ste vonku. Zimné oblečenie pre mužov ponúka množstvo rôznych značiek. Zostavili sme zoznam najlepších značiek, ktoré vám pomôžu zostať túto zimu v teple.

Obsah

 • Severná tvár
 • Patagónia
 • Columbia
 • Arc'teryx
 • Horská líška
 • Kanadská hus
 • Svišť
 • Pekný Hansen
 • Horské oblečenie
 • KUHL
 • Vonkajší výskum
 • Mackage
 • Burton
 • Spyder
 • volcom
 • Rab
 • Maloja
 • Ľadoborec
 • Smartwool

Severná tvár

The North Face je jednou z najznámejších značiek outdoorového oblečenia. Ponúkajú široký sortiment pánskeho zimného oblečenia vrátane búnd, nohavíc, čiapok, rukavíc a topánok. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Sú tiež veľmi odolné a môžu trvať mnoho rokov.

Pre mužov je dôležité zostať v zime v teple. Existuje mnoho rôznych značiek zimného oblečenia, ktoré pomáha mužom zostať v zime v teple. Tu je 20 najlepších značiek pánskeho zimného oblečenia, aby ste zostali v teple v roku 2023: Patagonia, The North Face, Columbia, Marmot, Arc'teryx, Fjällräven, Carhartt, Canada Goose, Eddie Bauer, Helly Hansen, Kuhl, Mountain Hardwear, Obermeyer, Prána, Quiksilver, Spyder, Volcom, Woolrich, Marmot a Burton. Ak chcete dokončiť svoj vzhľad, odporúčame vám získať najlepšie značky topánok pre mužov a najlepšie pančuchové nohavice pre mužov pozerať.Patagónia

Patagonia je ďalšou populárnou značkou outdoorového oblečenia. Ponúkajú široký sortiment pánskeho zimného oblečenia vrátane búnd, nohavíc, čiapok, rukavíc a topánok. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Sú tiež veľmi odolné a môžu trvať mnoho rokov.

Columbia

Columbia je ďalšou populárnou značkou outdoorového oblečenia. Ponúkajú široký sortiment pánskeho zimného oblečenia vrátane búnd, nohavíc, čiapok, rukavíc a topánok. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Sú tiež veľmi odolné a môžu trvať mnoho rokov.

Arc'teryx

Arc'teryx je ďalšia populárna značka outdoorového oblečenia. Ponúkajú široký sortiment pánskeho zimného oblečenia vrátane búnd, nohavíc, čiapok, rukavíc a topánok. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Sú tiež veľmi odolné a môžu trvať mnoho rokov.

Horská líška

Fjällräven je ďalšou populárnou značkou outdoorového oblečenia. Ponúkajú široký sortiment pánskeho zimného oblečenia vrátane búnd, nohavíc, čiapok, rukavíc a topánok. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Sú tiež veľmi odolné a môžu trvať mnoho rokov.

Kanadská hus

Canada Goose je ďalšou populárnou značkou outdoorového oblečenia. Ponúkajú široký sortiment pánskeho zimného oblečenia vrátane búnd, nohavíc, čiapok, rukavíc a topánok. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Sú tiež veľmi odolné a môžu trvať mnoho rokov.

Svišť

Marmot je ďalšou populárnou značkou outdoorového oblečenia. Ponúkajú široký sortiment pánskeho zimného oblečenia vrátane búnd, nohavíc, čiapok, rukavíc a topánok. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Sú tiež veľmi odolné a môžu trvať mnoho rokov.

Pekný Hansen

Helly Hansen je ďalšou populárnou značkou outdoorového oblečenia. Ponúkajú široký sortiment pánskeho zimného oblečenia vrátane búnd, nohavíc, čiapok, rukavíc a topánok. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Sú tiež veľmi odolné a môžu trvať mnoho rokov.

Horské oblečenie

Mountain Hardwear je ďalšou populárnou značkou outdoorového oblečenia. Ponúkajú široký sortiment pánskeho zimného oblečenia vrátane búnd, nohavíc, čiapok, rukavíc a topánok. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Sú tiež veľmi odolné a môžu trvať mnoho rokov.

KUHL

KUHL je ďalšou populárnou značkou outdoorového oblečenia. Ponúkajú široký sortiment pánskeho zimného oblečenia vrátane búnd, nohavíc, čiapok, rukavíc a topánok. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Sú tiež veľmi odolné a môžu trvať mnoho rokov.

Vonkajší výskum

Outdoor Research je ďalšou populárnou značkou outdoorového oblečenia. Ponúkajú široký sortiment pánskeho zimného oblečenia vrátane búnd, nohavíc, čiapok, rukavíc a topánok. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Sú tiež veľmi odolné a môžu trvať mnoho rokov.

Mackage

Mackage je ďalšia populárna značka outdoorového oblečenia. Ponúkajú široký sortiment pánskeho zimného oblečenia vrátane búnd, nohavíc, čiapok, rukavíc a topánok. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Sú tiež veľmi odolné a môžu trvať mnoho rokov.

Burton

Burton je ďalšou populárnou značkou outdoorového oblečenia. Ponúkajú široký sortiment pánskeho zimného oblečenia vrátane búnd, nohavíc, čiapok, rukavíc a topánok. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Sú tiež veľmi odolné a môžu trvať mnoho rokov.

Záver

Zimné oblečenie pre mužov ponúka množstvo rôznych značiek. Zostavili sme zoznam najlepších značiek, ktoré vám pomôžu zostať túto zimu v teple. Patria sem The North Face, Patagonia, Columbia, Arc'teryx, Fjällräven, Canada Goose, Marmot, Helly Hansen, Mountain Hardwear, KUHL, Outdoor Research, Mackage, Burton, Spyder, Volcom, Rab, Maloja, Icebreaker a Smartwool. Ak si vyberiete jednu z týchto značiek, môžete si byť istí, že sa túto zimu zahrejete.

Viac informácií o každej značke nájdete na nasledujúcich webových stránkach: Severná tvár , Patagónia , Columbia , Arc'teryx , Horská líška , Kanadská hus , Svišť , Pekný Hansen , Horské oblečenie , KUHL ,