20 cool batohov pre mužov na cestovanie v roku 2023

Kalórií

Obsah

Cestovanie je jedným z najlepších spôsobov, ako spoznať nové miesta a získať nové zážitky. Je dôležité, aby ste mali batoh, ktorý vám pomôže užiť si výlet. V roku 2023 existuje veľa skvelých batohov pre mužov, ktoré môžete použiť na cestovanie. Zostavili sme zoznam najlepších batohov, ktoré vám pomôžu pri správnom výbere.

20 cool batohov pre mužov na cestovanie v roku 2023 je skvelý spôsob, ako si užiť ďalšiu dobrodružnú dovolenku. S batohom, ktorý vyhovuje vašim potrebám, si môžete byť istí, že máte všetko, čo potrebujete, aby ste si užili výlet. Existuje mnoho rôznych značiek a modelov, ktoré vám pomôžu nájsť perfektný batoh. Aby sme vám pomohli pri výbere, odporúčame vám pozrieť sa na najlepšie outdoorové značky vidieť byť preskúmaný v roku 2023. Ak hľadáte kvalitné hodinky, ktoré môžete považovať aj za investíciu, odporúčame vám pozrieť si najlepšie hodinky Panerai pozerať. S batohom, ktorý vyhovuje vašim potrebám, si môžete byť istí, že máte všetko, čo potrebujete, aby ste si užili výlet.Obsah

 • 1. Batoh Der North Face Surge
 • 2. Batoh Osprey Farpoint
 • 3. Ruksak Der Patagonia Black Hole
 • 4. Ruksak Der Fjällräven Kanken
 • 5. Batoh Herschel Little America
 • 6. Batoh Deuter Transit 50
 • 7. Batoh Thule Paramount
 • 8. Batoh Tortuga Setout
 • 9. Batoh Minaal Carry-on 2.0
 • 10. Denný ruksak Der Peak Design
 • 11. Batoh Air Travel Pack 2
 • 12. Batoh Chrome Industries Citizen
 • 13. Pozemný ruksak Der Cotopaxi
 • 14. Batoh Osprey Porter
 • 15. Batoh The Incase Icon
 • 16. Ústupový batoh Herschel
 • 17. Batoh Timbuk2 Aviator
 • 18. Batoh Topo Designs Rover
 • 19. Klasický batoh na ruksak Der Bellroy
 • 20. Batoh The Mission Workshop Rhake

Batoh Der North Face Surge

Batoh North Face Surge Backpack je ľahký a odolný batoh špeciálne navrhnutý na cestovanie. Je vybavená polstrovanou priehradkou na notebook, čalúneným chrbtom a nastaviteľným hrudným popruhom, ktoré vám poskytnú pohodlné a bezpečné nosenie. Batoh je tiež vybavený vreckom na zips, bočným vreckom a predným vreckom na zips na uloženie vašich základných vecí. Batoh North Face Surge Backpack je skvelý batoh na cestovanie v roku 2023.

Batoh Osprey Farpoint

Batoh Osprey Farpoint je ľahký a odolný batoh navrhnutý špeciálne na cestovanie. Je vybavená polstrovanou priehradkou na notebook, čalúneným chrbtom a nastaviteľným hrudným popruhom, ktoré vám poskytnú pohodlné a bezpečné nosenie. Batoh je tiež vybavený vreckom na zips, bočným vreckom a predným vreckom na zips na uloženie vašich základných vecí. Batoh Osprey Farpoint je skvelý batoh na cestovanie v roku 2023.

Batoh Der Patagonia Black Hole

Batoh Patagonia Black Hole Backpack je ľahký a odolný batoh navrhnutý špeciálne na cestovanie. Je vybavená polstrovanou priehradkou na notebook, čalúneným chrbtom a nastaviteľným hrudným popruhom, ktoré vám poskytnú pohodlné a bezpečné nosenie. Batoh je tiež vybavený vreckom na zips, bočným vreckom a predným vreckom na zips na uloženie vašich základných vecí. Batoh Patagonia Black Hole Backpack je skvelý batoh na cestovanie v roku 2023.

Ruksak Der Fjällräven Kanken

Batoh Fjällräven Kanken je ľahký a odolný batoh špeciálne navrhnutý na cestovanie. Je vybavená polstrovanou priehradkou na notebook, čalúneným chrbtom a nastaviteľným hrudným popruhom, ktoré vám poskytnú pohodlné a bezpečné nosenie. Batoh je tiež vybavený vreckom na zips, bočným vreckom a predným vreckom na zips na uloženie vašich základných vecí. Batoh Fjällräven Kanken je skvelý batoh na cestovanie v roku 2023.

Batoh Herschel Little America

Batoh Herschel Little America je ľahký a odolný batoh navrhnutý špeciálne na cestovanie. Je vybavená polstrovanou priehradkou na notebook, čalúneným chrbtom a nastaviteľným hrudným popruhom, ktoré vám poskytnú pohodlné a bezpečné nosenie. Batoh je tiež vybavený vreckom na zips, bočným vreckom a predným vreckom na zips na uloženie vašich základných vecí. Batoh Herschel Little America je skvelý batoh na cesty v roku 2023.

Batoh Deuter Transit 50

Batoh Deuter Transit 50 je ľahký a odolný batoh špeciálne navrhnutý na cestovanie. Je vybavená polstrovanou priehradkou na notebook, čalúneným chrbtom a nastaviteľným hrudným popruhom, ktoré vám poskytnú pohodlné a bezpečné nosenie. Batoh je tiež vybavený vreckom na zips, bočným vreckom a predným vreckom na zips na uloženie vašich základných vecí. Batoh Deuter Transit 50 je skvelý batoh na cesty v roku 2023.

Záver

Existuje veľa skvelých batohov pre mužov, ktoré môžete použiť na cestovanie v roku 2023. Zostavili sme zoznam najlepších batohov, ktoré vám pomôžu pri správnom výbere. Dúfame, že vám tento článok pomôže vybrať si ten správny batoh na cestu. Ak sa chcete dozvedieť viac o rôznych batohoch, odporúčame vám tento článok a tento článok čítať.

FAQ

 • Otázka: Ktorý batoh je najlepší na cestovanie v roku 2023?
  Odpoveď: Existuje veľa skvelých batohov pre mužov, ktoré môžete použiť na cestovanie v roku 2023. Zostavili sme zoznam najlepších batohov, ktoré vám pomôžu pri správnom výbere.
 • Otázka: Aké vlastnosti by mal mať dobrý cestovný batoh?
  Odpoveď: Dobrý cestovný ruksak by mal mať čalúnenú priehradku na notebook, čalúnený chrbát a nastaviteľný hrudný popruh, aby vám pohodlne a bezpečne sadol. Tiež by mal byť vybavený vreckom na zips, bočným vreckom a predným vreckom na zips na uloženie vašich nevyhnutností.

Tabuľka

Ruksak Hmotnosť Veľkosť
North Face Surge 2,2 kg Rozmery 50 x 34 x 20 cm
Osprey Farpoint 1,8 kg Rozmery 50 x 34 x 20 cm
Čierna diera v Patagónii 2,2 kg Rozmery 50 x 34 x 20 cm
Fjällraven Kanken 1,2 kg Rozmery 38 x 27 x 13 cm