Najlepšie a najpodivnejšie oblečenie z Met Gala v roku 2016: Kanye West

Kalórií

Obsah

Met Gala v roku 2016 bola udalosťou, ktorá nadchla mnohých ľudí po celom svete. Bola to noc módy, pôvabu a celebrít. Pozreli sme sa na tie najlepšie a najzvláštnejšie outfity od mužov, vrátane Kanyeho outfitu.

Met Gala v roku 2016 bola udalosťou na zapamätanie, a to najmä vďaka neuveriteľným a zvláštnym outfitom, ktoré mal Kanye West na sebe. Objavil sa v čierno-zlatom outfite, ktorý pozostával z dlhého čierneho kabáta, zlatej košele a zlatých nohavíc. Jeho pohľad bol jedinečný a nezabudnuteľný. značky austrálskej whisky , cool čierne tričko .Najlepšie outfity z Met Gala 2016

Jeden z najlepších outfitov z Met Gala v roku 2016 bol ten Tom Ford . Mal na sebe čierny oblek s bielou košeľou a čiernou kravatou. Jeho vzhľad dotvárali čierne slnečné okuliare a zlaté hodinky. Ďalším vrcholom bol outfit z David Beckham . Mal na sebe čierny oblek s bielou košeľou a čiernou kravatou. Jeho vzhľad dotvárali čierne slnečné okuliare a zlaté hodinky.

Najpodivnejšie oblečenie z Met Gala v roku 2016

Jeden z najzvláštnejších outfitov z Met Gala v roku 2016 bol ten Kanye West . Mal na sebe čierny oblek s bielou košeľou a čiernou kravatou. Jeho vzhľad dotvárali čierne slnečné okuliare a zlaté hodinky. Ďalším zvláštnym oblečením bolo oblečenie z Justin Bieber . Mal na sebe čierny oblek s bielou košeľou a čiernou kravatou. Jeho vzhľad dotvárali čierne slnečné okuliare a zlaté hodinky.

Oblečenie Kanye Westsa

Outfit Kanyeho Westa bol jedným z najzvláštnejších outfitov na Met Gala v roku 2016. Mal na sebe čierny oblek s bielou košeľou a čiernou kravatou. Jeho vzhľad dotvárali čierne slnečné okuliare a zlaté hodinky. Nosil aj sadu zlatých retiazok a čiernu čiapku.

Kanyeho outfit v porovnaní s inými outfitmi

Kanyeho outfit bol jedným z najzvláštnejších outfitov na Met Gala v roku 2016. Veľmi sa líšil od väčšiny ostatných outfitov oblečených v ten večer. Bol to veľmi odvážny pohľad, ktorý pritiahol veľkú pozornosť.

Záver

Met Gala v roku 2016 bola udalosťou, ktorá nadchla mnohých ľudí po celom svete. Pozreli sme sa na najlepšie a najzvláštnejšie pánske outfity vrátane Kanyeho outfitu. Kanyeho outfit bol jedným z najzvláštnejších outfitov na Met Gala v roku 2016. Veľmi sa líšil od väčšiny ostatných outfitov oblečených v ten večer. Bol to veľmi odvážny pohľad, ktorý pritiahol veľkú pozornosť.

FAQ

  • Kto mal na Met Gala 2016 najlepší outfit?
    Tom Ford mal najlepší outfit na Met Gala 2016. Mal čierny oblek s bielou košeľou a čiernou kravatou. Jeho vzhľad dotvárali čierne slnečné okuliare a zlaté hodinky.
  • Kto mal na Met Gala v roku 2016 najpodivnejší outfit?
    Kanye West mal na sebe ten najpodivnejší outfit na Met Gala v roku 2016. Mal čierny oblek s bielou košeľou a čiernou kravatou. Jeho vzhľad dotvárali čierne slnečné okuliare a zlaté hodinky.
  • Ako dopadol Kanyeho outfit v porovnaní s inými outfitmi?
    Kanyeho outfit bol jedným z najzvláštnejších outfitov na Met Gala v roku 2016. Veľmi sa líšil od väčšiny ostatných outfitov oblečených v ten večer. Bol to veľmi odvážny pohľad, ktorý pritiahol veľkú pozornosť.

Tabuľka

názov Oblečenie
Tom Ford Čierny oblek, biela košeľa, čierna kravata, čierne slnečné okuliare, zlaté hodinky
David Beckham Čierny oblek, biela košeľa, čierna kravata, čierne slnečné okuliare, zlaté hodinky
Kanye West Čierny oblek, biela košeľa, čierna kravata, čierne slnečné okuliare, zlaté hodinky, zlaté retiazky, čierna šiltovka
Justin Bieber Čierny oblek, biela košeľa, čierna kravata, čierne slnečné okuliare, zlaté hodinky

Viac informácií o outfitoch na Met Gala 2016 nájdete na Vogue a Harper's Bazaar .