Mercedes-AMG C63 R Coupe 2018: Spied Auto, na ktoré ste čakali

Kalórií

Obsah

Mercedes-AMG C63 R Coupe 2018 je nové auto, ktoré rozbúši srdce nejedného automobilového fanúšika. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a pôsobivým výkonnostným charakteristikám je to auto, ktoré si nesmiete nechať ujsť. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o tomto aute.

Mercedes AMG

dizajn a vzhľad

Mercedes-AMG C63 R Coupe 2018 je auto, ktoré vyzerá jedinečne. Má agresívny dizajn umocnený ostrými líniami a čiernymi akcentmi. Má tiež široký dizajn grilu, vďaka ktorému je ešte agresívnejší. Má tiež krásny interiér zariadený kožou a drevom. Má tiež moderný informačno-zábavný systém, vďaka ktorému je ešte pohodlnejší.

Mercedes-AMG C63 R Coupe 2018 je auto, na ktoré ste čakali. So svojím výkonným 4,0-litrovým motorom V8 určite zaujme a poskytne vzrušujúci zážitok z jazdy. Vyznačuje sa tiež elegantným a štýlovým vonkajším dizajnom, vďaka čomu je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú urobiť vyhlásenie. Či už hľadáte auto, ktoré by ste si vzali na trať, alebo sa chcete len tak previezť po meste, C63 R Coupe určite splní vaše potreby. Pre tých, ktorí hľadajú jedinečný spôsob, ako sa vyjadriť, pozrite sa pánske tetovanie na hornú časť chrbta a dobré značky peňaženiek za skvelé nápady.Mercedes AMG

výkonnostné charakteristiky

Mercedes-AMG C63 R Coupe 2018 je auto, ktoré ponúka pôsobivý výkon. Má 4,0-litrový motor V8, ktorý produkuje 476 koní a krútiaci moment 650 Nm. Má tiež 7-stupňovú automatickú prevodovku, ktorá umožňuje rýchlu a hladkú jazdu. Má tiež systém pohonu všetkých kolies, vďaka ktorému je ešte lepší. Má tiež športový podvozok, ktorý ponúka lepšiu kontrolu a stabilitu.

bezpečnostné prvky

Mercedes-AMG C63 R Coupe 2018 je auto, ktoré sa môže pochváliť niektorými pôsobivými bezpečnostnými prvkami. Disponuje systémom aktívnej bezpečnosti, ktorý zasiahne v prípade nehody. Disponuje tiež aktívnym systémom varovania pred opustením jazdného pruhu, ktorý udržuje auto v jazdnom pruhu. Má tiež aktívny brzdový asistent, ktorý zasiahne v prípade núdze. Disponuje aj aktívnym parkovacím asistentom, ktorý pomáha autu pri parkovaní.

cena

Mercedes-AMG C63 R Coupe 2018 je auto, ktoré prichádza s poriadnou cenovkou. Má cenu okolo 90 000 €. Je to drahé auto, ale stojí za to, pretože ponúka niektoré pôsobivé výkonové vlastnosti a jedinečný dizajn.

Záver

Mercedes-AMG C63 R Coupe 2018 je auto, ktoré rozbúši srdce mnohých automobilových fanúšikov. Má jedinečný dizajn a pôsobivý výkon. Je to drahé auto, ale stojí za to, pretože ponúka niektoré pôsobivé výkonové vlastnosti a jedinečný dizajn.

FAQ

  • Koľko stojí kupé Mercedes-AMG C63 R 2018?
    Mercedes-AMG C63 R Coupe 2018 má cenu okolo 90 000 €.
  • Aké sú výkonové charakteristiky modelu Mercedes-AMG C63 R Coupe 2018?
    2018 Mercedes-AMG C63 R Coupe má 4,0-litrový motor V8, ktorý produkuje 476 koní a 650 Nm krútiaceho momentu. Má tiež 7-stupňovú automatickú prevodovku, ktorá umožňuje rýchlu a hladkú jazdu. Má tiež systém pohonu všetkých kolies, vďaka ktorému je ešte lepší. Má tiež športový podvozok, ktorý ponúka lepšiu kontrolu a stabilitu.
  • Má Mercedes-AMG C63 R Coupe 2018 moderný informačno-zábavný systém?
    Áno, Mercedes-AMG C63 R Coupe 2018 má moderný informačno-zábavný systém, vďaka ktorému je ešte pohodlnejšie.

Technické špecifikácie

Motor Výkon krútiaci moment
4,0-litrový V8 476 PS 650 Nm

Mercedes-AMG C63 R Coupe 2018 je auto, ktoré vyzerá jedinečne a ponúka pôsobivé výkonové charakteristiky. Je to drahé auto, ale stojí za to, pretože ponúka niektoré pôsobivé výkonové vlastnosti a jedinečný dizajn. Viac informácií o tomto aute nájdete na Mercedes-Benz.de a AutoBild.de .