21 najlepších loftových apartmánov na svete

Kalórií

Obsah

Lofty sú jednou z najpopulárnejších foriem bývania na svete. Sú priestranné, moderné a ponúkajú jedinečnú atmosféru. Vybrali sme 21 najlepších loftových bytov po celom svete, aby ste si našli svoj vysnívaný domov. Od New Yorku po Londýn, od Paríža po Berlín, vybrali sme pre vás tie najlepšie lofty.

1. Loft-Apartmán v New Yorku

Loftový byt v New Yorku je jedným z najluxusnejších a najmodernejších apartmánov na svete. Má priestrannú kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu a priestrannú spálňu. Je tiež vybavený najmodernejšou technológiou vrátane smart TV, vysokorýchlostného internetu a plne vybavenej kuchyne. Je tiež vybavená vlastným balkónom, ktorý ponúka úchvatný výhľad na panorámu New Yorku.2. Loft-Apartment v Londýne

Loftový apartmán v Londýne je jedným z najluxusnejších a najmodernejších apartmánov na svete. Má priestrannú kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu a priestrannú spálňu. Je tiež vybavený najmodernejšou technológiou vrátane smart TV, vysokorýchlostného internetu a plne vybavenej kuchyne. Je tiež vybavená vlastným balkónom, ktorý ponúka úžasný výhľad na panorámu Londýna.

Po celom svete je množstvo krásnych loftových apartmánov, ktoré sú jedinečné a luxusné. 21 najlepších loftových apartmánov na svete je jedinečných a ponúka jedinečný zážitok. Od moderného, ​​minimalistického dizajnu až po luxusné, honosné zariadenie, tieto apartmány ponúkajú zážitok ako žiadny iný. Ak hľadáte luxusný a jedinečný zážitok, pozrite si týchto 21 najlepších loftových apartmánov na svete. Ak vás zaujímajú iné témy, pozrite si ich tiež Austrálske filmy na Amazon Prime a najlepšie očné krémy pre mužov 2021 an.

3. Loft-Apartmán v Paríži

Loftový apartmán v Paríži je jedným z najluxusnejších a najmodernejších apartmánov na svete. Má priestrannú kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu a priestrannú spálňu. Je tiež vybavený najmodernejšou technológiou vrátane smart TV, vysokorýchlostného internetu a plne vybavenej kuchyne. Je tiež vybavená vlastným balkónom, ktorý ponúka úchvatný výhľad na panorámu Paríža.

4. Loft-Apartmán v Berlíne

Loftový byt v Berlíne je jedným z najluxusnejších a najmodernejších apartmánov na svete. Má priestrannú kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu a priestrannú spálňu. Je tiež vybavený najmodernejšou technológiou vrátane smart TV, vysokorýchlostného internetu a plne vybavenej kuchyne. Je tiež vybavená vlastným balkónom, ktorý ponúka úchvatný výhľad na panorámu Berlína.

5. Loft-Apartmán v Los Angeles

Loftový byt v Los Angeles je jedným z najluxusnejších a najmodernejších apartmánov na svete. Má priestrannú kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu a priestrannú spálňu. Je tiež vybavený najmodernejšou technológiou vrátane smart TV, vysokorýchlostného internetu a plne vybavenej kuchyne. Je tiež vybavená vlastným balkónom, ktorý ponúka úžasný výhľad na panorámu Los Angeles.

6. Loft-Apartment v Sydney

Loftový apartmán v Sydney je jedným z najluxusnejších a najmodernejších apartmánov na svete. Má priestrannú kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu a priestrannú spálňu. Je tiež vybavený najmodernejšou technológiou vrátane smart TV, vysokorýchlostného internetu a plne vybavenej kuchyne. Je tiež vybavená vlastným balkónom, ktorý ponúka úchvatný výhľad na panorámu Sydney.

7. Loft-Apartment v Tokiu

Loftový apartmán v Tokiu je jedným z najluxusnejších a najmodernejších apartmánov na svete. Má priestrannú kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu a priestrannú spálňu. Je tiež vybavený najmodernejšou technológiou vrátane smart TV, vysokorýchlostného internetu a plne vybavenej kuchyne. Je tiež vybavená vlastným balkónom, ktorý ponúka úchvatný výhľad na panorámu Tokia.

8. Loft-Apartmán v Amsterdame

Loftový apartmán v Amsterdame je jedným z najluxusnejších a najmodernejších apartmánov na svete. Má priestrannú kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu a priestrannú spálňu. Je tiež vybavený najmodernejšou technológiou vrátane smart TV, vysokorýchlostného internetu a plne vybavenej kuchyne. Je tiež vybavená vlastným balkónom, ktorý ponúka úchvatný výhľad na panorámu Amsterdamu.

9. Loft-Apartmán v Barcelone

Loftový apartmán v Barcelone je jedným z najluxusnejších a najmodernejších apartmánov na svete. Má priestrannú kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu a priestrannú spálňu. Je tiež vybavený najmodernejšou technológiou vrátane smart TV, vysokorýchlostného internetu a plne vybavenej kuchyne. Je tiež vybavená vlastným balkónom, ktorý ponúka úchvatný výhľad na panorámu Barcelony.

10. Loft-Apartmán v Rim

Loftový apartmán v Ríme je jedným z najluxusnejších a najmodernejších apartmánov na svete. Má priestrannú kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu a priestrannú spálňu. Je tiež vybavený najmodernejšou technológiou vrátane smart TV, vysokorýchlostného internetu a plne vybavenej kuchyne. Je tiež vybavená vlastným balkónom, ktorý ponúka úchvatný výhľad na panorámu Ríma.

11. Podkrovný apartmán v Kodani

Loftový apartmán v Kodani je jedným z najluxusnejších a najmodernejších apartmánov na svete. Má priestrannú kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu a priestrannú spálňu. Je tiež vybavený najmodernejšou technológiou vrátane smart TV, vysokorýchlostného internetu a plne vybavenej kuchyne. Je tiež vybavená vlastným balkónom, ktorý ponúka úchvatný výhľad na panorámu Kodane.

12. Loft-Apartmán v Štokholme

Loftový apartmán v Štokholme je jedným z najluxusnejších a najmodernejších apartmánov na svete. Má priestrannú kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu a priestrannú spálňu. Je tiež vybavený najmodernejšou technológiou vrátane smart TV, vysokorýchlostného internetu a plne vybavenej kuchyne. Je tiež vybavená vlastným balkónom, ktorý ponúka úchvatný výhľad na panorámu Štokholmu.

13. Loft-Apartment v Dubline

Loftový apartmán v Dubline je jedným z najluxusnejších a najmodernejších apartmánov na svete. Má priestrannú kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu a priestrannú spálňu. Je tiež vybavený najmodernejšou technológiou vrátane smart TV, vysokorýchlostného internetu a plne vybavenej kuchyne. Je tiež vybavená vlastným balkónom, ktorý ponúka úžasný výhľad na panorámu Dublinu.

14. Loft-Apartmán v Helsinkách

Loftový apartmán v Helsinkách je jedným z najluxusnejších a najmodernejších apartmánov na svete. Má priestrannú kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu a priestrannú spálňu. Je tiež vybavený najmodernejšou technológiou vrátane smart TV, vysokorýchlostného internetu a plne vybavenej kuchyne. Je vybavená aj vlastným balkónom, ktorý ponúka úchvatný výhľad na panorámu Helsínk.