21 z najlepších krčiem v Melbourne podľa miestneho

Kalórií

Obsah

Melbourne, jedno z najživších miest v Austrálii, sa môže pochváliť množstvom krčiem, ktoré priťahujú miestnych obyvateľov aj návštevníkov. Ak hľadáte miesto, kde si dať pivo a dobre sa zabaviť, toto je vaše miesto. Zhrnuli sme najlepšie krčmy v Melbourne, ktoré musíte navštíviť.

1. Sumec

The Catfish je obľúbená krčma vo Fitzroy, známa svojou živou atmosférou a širokou ponukou pív. Na výber je široká škála pív a ceny sú prijateľné. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať pri popíjaní piva. Sumec je skvelým miestom na pivo a zábavu.2. Miestny výčap

The Local Taphouse je ďalšou populárnou krčmou v St Kilda. Je známy svojou širokou ponukou pív a uvoľnenou atmosférou. Na výber je široká škála pív a ceny sú prijateľné. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať pri popíjaní piva. Miestny výčapný dom je skvelým miestom, kde si môžete dať pivo a dobre sa zabaviť.

3. Hotel Imperial

Hotel Imperial je ďalšou obľúbenou krčmou v Melbourne. Je známy svojou širokou ponukou pív a uvoľnenou atmosférou. Na výber je široká škála pív a ceny sú prijateľné. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať pri popíjaní piva. Hotel Imperial je skvelým miestom na pivo a zábavu.

Melbourne je jedným z najlepších miest na svete, pokiaľ ide o krčmy. Miestny obyvateľ zostavil zoznam 21 najlepších krčiem v Melbourne. Tieto krčmy ponúkajú široký sortiment nápojov, jedla a zábavy. Niektoré z krčiem sú známe aj živou hudbou. Ak teda hľadáte miesto, kde by ste sa mali dobre zabaviť, mali by ste navštíviť jednu z týchto krčiem. Ak sa rozhodnete navštíviť, určite sa pozrite roztomilý zlý chlapec oblečenie alebo pánske jogové šortky obliekať, aby ste urobili dobrý dojem.

4. The Great Northern Hotel

The Great Northern Hotel je ďalšou populárnou krčmou v Melbourne. Je známy svojou širokou ponukou pív a uvoľnenou atmosférou. Na výber je široká škála pív a ceny sú prijateľné. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať pri popíjaní piva. The Great Northern Hotel je skvelým miestom na pivo a zábavu.

5. Hotel Terminus

Terminus Hotel je ďalšou obľúbenou krčmou v Melbourne. Je známy svojou širokou ponukou pív a uvoľnenou atmosférou. Na výber je široká škála pív a ceny sú prijateľné. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať pri popíjaní piva. Hotel Terminus je skvelým miestom na pivo a zábavu.

6. Hotel Prince of Wales

The Prince of Wales Hotel je ďalšou populárnou krčmou v Melbourne. Je známy svojou širokou ponukou pív a uvoľnenou atmosférou. Na výber je široká škála pív a ceny sú prijateľné. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať pri popíjaní piva. Hotel Prince of Wales je skvelým miestom na pivo a zábavu.

7. Starý bar

The Old Bar je ďalšou populárnou krčmou v Melbourne. Je známy svojou širokou ponukou pív a uvoľnenou atmosférou. Na výber je široká škála pív a ceny sú prijateľné. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať pri popíjaní piva. Starý bar je skvelým miestom na pivo a zábavu.

8. Hotel Royal

The Royal Hotel je ďalšou obľúbenou krčmou v Melbourne. Je známy svojou širokou ponukou pív a uvoľnenou atmosférou. Na výber je široká škála pív a ceny sú prijateľné. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať pri popíjaní piva. Hotel Royal je skvelým miestom na pivo a zábavu.

9. The Retreat Hotel

The Retreat Hotel je ďalšou obľúbenou krčmou v Melbourne. Je známy svojou širokou ponukou pív a uvoľnenou atmosférou. Na výber je široká škála pív a ceny sú prijateľné. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať pri popíjaní piva. Hotel Retreat je skvelým miestom na pivo a zábavu.

10. Hotel Standard

The Standard Hotel je ďalšou populárnou krčmou v Melbourne. Je známy svojou širokou ponukou pív a uvoľnenou atmosférou. Na výber je široká škála pív a ceny sú prijateľné. K dispozícii je tiež široká škála jedál, ktoré si môžete vychutnať pri popíjaní piva. Hotel Standard je skvelým miestom na pivo a zábavu.

Záver

Existuje veľa skvelých krčiem v Melbourne, ktoré môžete navštíviť. Zhrnuli sme najlepšie krčmy v Melbourne, ktoré musíte navštíviť. Od živej atmosféry Catfish až po uvoľnenú atmosféru hotela Standard, existuje veľa skvelých krčiem v Melbourne, ktoré môžete navštíviť. Ak hľadáte miesto, kde si dať pivo a dobre sa zabaviť, toto je vaše miesto.