22 značiek lyžiarskeho oblečenia, ktoré milujeme na zimu 2023

Kalórií

Obsah

Zima 2023 je takmer tu a je čas pripraviť sa na vašu lyžiarsku dovolenku. Ak hľadáte najlepšie značky lyžiarskeho oblečenia, ste na správnom mieste. Zostavili sme zoznam tých najlepších značiek, ktoré si oblečiete na ďalšiu lyžiarsku dovolenku.

Obsah

 • Patagónia
 • Severná tvár
 • Arc'teryx
 • Columbia
 • Svišť
 • Spyder
 • Burton
 • Bozk
 • Horská líška
 • Pekný Hansen
 • Obermeyer
 • Horské oblečenie
 • Roxy
 • volcom
 • Dakine
 • Quiksilver
 • Obrázok organické oblečenie
 • námorníctvo
 • Flylow
 • 686
 • Salomon

Patagónia

Patagonia je jednou z najznámejších značiek lyžiarskeho oblečenia a ponúka široký sortiment kvalitného a funkčného lyžiarskeho oblečenia. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich produkty sú vyrobené z recyklovaných materiálov, a preto sú veľmi šetrné k životnému prostrediu.Severná tvár

The North Face je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Arc'teryx

Arc'teryx je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Columbia

Columbia je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Je zima 2023 a my milujeme 22 značiek lyžiarskeho oblečenia, ktoré nás udržujú v teple a štýlovosti. Od vrchného oblečenia až po obuv a doplnky, existuje množstvo značiek, ktoré nás prevedú zimou. Niektoré z našich obľúbených sú The North Face, Patagonia, Columbia a Helly Hansen. Tiež milujeme nové dizajny Conor McGregor Lambo Boot a Boxing Halls Melbourne, ktoré nám ponúkajú jedinečný a trendový vzhľad.

Svišť

Marmot je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Spyder

Spyder je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Burton

Burton je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Bozk

Kjus je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Horská líška

Fjällräven je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Pekný Hansen

Helly Hansen je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Obermeyer

Obermeyer je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Horské oblečenie

Mountain Hardwear je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Roxy

Roxy je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

volcom

Volcom je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Dakine

Dakine je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Quiksilver

Quiksilver je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Obrázok organické oblečenie

Picture Organic Clothing je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

námorníctvo

Armada je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Flylow

Flylow je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

686

686 je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie. Ponúkajú široký sortiment lyžiarskych búnd, lyžiarskych nohavíc, základných vrstiev a doplnkov. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.

Salomon

Salomon je ďalšou známou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie.