23 najlepších nepremokavých pánskych topánok a tenisiek pre rok 2023

Kalórií

Obsah

Ak hľadáte nový pár nepremokavých pánskych topánok alebo tenisiek, ktoré môžete nosiť aj v zlom počasí, ste na správnom mieste. Zozbierali sme najlepšie značky a modely, aby ste vyzerali štýlovo bez ohľadu na počasie. Čítajte ďalej a objavujte.

Obsah

 • 1. Adidas Terrex Free Hiker
 • 2. Nike Air Max 270 React
 • 3. 6-palcová prémiová vodotesná topánka Timberland
 • 4. Salomon X Ultra 3 Mid GTX
 • 5. Merrell Moab 2 Mid Waterproof
 • 6. Stredne vodeodolný Columbia Redmond V2
 • 7. Danner Mountain 600 4,5'
 • 8. Under Armour UA Infil Hike GTX
 • 9. Asics Gel-Venture 7
 • 10. Saucony sťahovavý 10
 • 11. La Sportiva TX4 Mid GTX
 • 12. Vasque Breeze III GTX
 • 13. Salewa Wildfire GTX
 • 14. Arc'teryx Bora2 Mid GTX
 • 15. Lower Renegade GTX Mid
 • 16. Ken Targhee III Stred
 • 17. Adidas Terrex Swift R2 GTX
 • 18. Salomon X Ultra 3 Mid Aero
 • 19. Hoka One One Speedgoat 4
 • 20. Brooks Cascadia 15
 • 21. New Balance Fresh Foam Gobi v2
 • 22. Altra Lone Peak 4.5
 • 23. The North Face Ultra 110 GTX

1. Adidas Terrex Free Hiker

The Adidas Terrex Free Hiker je ľahká a pohodlná nepremokavá pánska obuv ideálna na turistiku a outdoorové dobrodružstvá. Je vybavená vodeodolnou membránou GORE-TEX, ktorá chráni vaše nohy pred premoknutím a má robustnú podrážku, ktorá vám zaistí priľnavosť na akomkoľvek povrchu. Terrex Free Hiker je tiež vybavená medzipodrážkou Boost, ktorá vracia energiu a vracia vám energiu pri každom kroku.

23 najlepších nepremokavých pánskych topánok a tenisiek pre rok 2023 je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá štýlovú a zároveň funkčnú obuv. Tieto topánky sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu a ponúkajú vynikajúce vodotesné vlastnosti. Sú tiež veľmi pohodlné a dobre padnú. Tieto topánky vám umožnia pohybovať sa s istotou a istotou na akomkoľvek povrchu. Ak hľadáte módnu a funkčnú obuv, potom je 23 najlepších nepremokavých pánskych topánok a tenisiek pre rok 2023 tou správnou voľbou. Veľké poháre na whisky a pikantnú kolínsku sú tiež dobrou voľbou.2. Nike Air Max 270 React

The Nike Air Max 270 React sú štýlové nepremokavé tenisky, ktoré sú ideálne na každodenné nosenie. Je vybavená vodeodolnou membránou GORE-TEX, ktorá chráni vaše nohy pred premoknutím a má robustnú podrážku, ktorá vám zaistí priľnavosť na akomkoľvek povrchu. Air Max 270 React má tiež medzipodrážku React, ktorá vracia energiu a vracia vám energiu pri každom kroku.

3. 6-palcová prémiová vodotesná topánka Timberland

The 6-palcové prémiové vodotesné topánky Timberland je klasická nepremokavá pánska čižma, ktorá je ako stvorená na každodenné nosenie. Je vybavená vodeodolnou membránou GORE-TEX, ktorá chráni vaše nohy pred premoknutím a má robustnú podrážku, ktorá vám zaistí priľnavosť na akomkoľvek povrchu. 6-palcová prémiová vodotesná topánka je tiež vybavená pohodlnou medzipodrážkou EVA, ktorá vám poskytne pohodlie pri každom kroku.

4. Salomon X Ultra 3 Mid GTX

The Salomon X Ultra 3 Mid GTX je ľahká a pohodlná nepremokavá pánska obuv ideálna na turistiku a outdoorové dobrodružstvá. Je vybavená vodeodolnou membránou GORE-TEX, ktorá chráni vaše nohy pred premoknutím a má robustnú podrážku, ktorá vám zaistí priľnavosť na akomkoľvek povrchu. X Ultra 3 Mid GTX je vybavená aj medzipodrážkou EVA, ktorá vracia energiu a vracia vám energiu pri každom kroku.

5. Merrell Moab 2 Mid Waterproof

The Merrell Moab 2 Mid vodotesný je ľahká a pohodlná nepremokavá pánska obuv ideálna na turistiku a outdoorové dobrodružstvá. Je vybavená vodeodolnou membránou GORE-TEX, ktorá chráni vaše nohy pred premoknutím a má robustnú podrážku, ktorá vám zaistí priľnavosť na akomkoľvek povrchu. Moab 2 Mid Waterproof je tiež vybavená pohodlnou medzipodrážkou EVA, ktorá vám ponúka pohodlie pri každom kroku.

6. Stredne vodeodolný Columbia Redmond V2

The Stredne vodeodolná Columbia Redmond V2 je ľahká a pohodlná nepremokavá pánska obuv ideálna na turistiku a outdoorové dobrodružstvá. Je vybavená vodeodolnou membránou GORE-TEX, ktorá chráni vaše nohy pred premoknutím a má robustnú podrážku, ktorá vám zaistí priľnavosť na akomkoľvek povrchu. Redmond V2 Mid Waterproof je tiež vybavená medzipodrážkou Techlite, ktorá vracia energiu a vracia vám energiu pri každom kroku.

7. Danner Mountain 600 4,5'

The Danner Mountain 600 4,5' je ľahká a pohodlná nepremokavá pánska obuv ideálna na turistiku a outdoorové dobrodružstvá. Je vybavená vodeodolnou membránou GORE-TEX, ktorá chráni vaše nohy pred premoknutím a má robustnú podrážku, ktorá vám zaistí priľnavosť na akomkoľvek povrchu. Mountain 600 4,5' je tiež vybavená pohodlnou medzipodrážkou EVA, ktorá vám poskytne pohodlie pri každom kroku.

8. Under Armour UA Infil Hike GTX

The Under Armour UA Infil Hike GTX je ľahká a pohodlná nepremokavá pánska obuv ideálna na turistiku a outdoorové dobrodružstvá. Je vybavená vodeodolnou membránou GORE-TEX, ktorá chráni vaše nohy pred premoknutím a má robustnú podrážku, ktorá vám zaistí priľnavosť na akomkoľvek povrchu. UA Infil Hike GTX je tiež vybavená medzipodrážkou Charged Cushioning, ktorá vracia energiu a vracia vám energiu pri každom kroku.

9. Asics Gel-Venture 7

The Asics Gel-Venture 7 je ľahká a pohodlná nepremokavá pánska obuv ideálna na turistiku a outdoorové dobrodružstvá. Je vybavená vodeodolnou membránou GORE-TEX, ktorá chráni vaše nohy pred premoknutím a má robustnú podrážku, ktorá vám zaistí priľnavosť na akomkoľvek povrchu. Gel-Venture 7 má tiež medzipodrážku GEL, ktorá vracia energiu a vracia vám energiu pri každom kroku.

10. Saucony sťahovavý 10

The Saucony Peregrine 10 je ľahká a pohodlná nepremokavá pánska obuv ideálna na turistiku a outdoorové dobrodružstvá. Je vybavená vodeodolnou membránou GORE-TEX, ktorá chráni vaše nohy pred premoknutím a má robustnú podrážku, ktorá vám zaistí priľnavosť na akomkoľvek povrchu. Peregrine 10 má tiež medzipodrážku PWRRUN, ktorá vracia energiu a vracia vám energiu pri každom kroku.

Záver

Ak hľadáte nový pár nepremokavých pánskych topánok alebo tenisiek, ktoré môžete nosiť aj v zlom počasí, 23 vyššie uvedených modelov je dobrou voľbou. Všetci ste so mnou