25 úžasných Mullet účesov na rok 2023

Kalórií

Obsah

Mullet účesy sú jedinečným trendom, ktorý sa v posledných rokoch stáva čoraz obľúbenejším. Sú kombináciou krátkeho a dlhého štýlu, ktorý pôsobí jedinečne a moderne. Ak hľadáte nový vzhľad, ktorý vám dodá moderný a trendy vzhľad, potom sú pre vás účesy s parmicou. Zostavili sme pre vás tie, ktoré môžete vyskúšať.

Obsah

 • Mullet účesy pre krátke vlasy
 • Účesy s parmicou pre stredne dlhé vlasy
 • Účesy s parmicou pre dlhé vlasy
 • Mullet účesy s ofinou
 • Mullet účesy s kučerami
 • Mullet účesy s vrkočmi

Mullet účesy pre krátke vlasy

Ak máte krátke vlasy, stále môžete mať parmicí účes. Jeden z najpopulárnejších účesov je Pixie strih , pri ktorej sú vlasy po stranách ostrihané nakrátko a na vrchu ponechané dlhšie. Môžete mať aj vy Bob noste s vlasmi na bokoch a na vrchu rovnakej dĺžky. Ďalšou možnosťou je Podrezanie , v ktorom sú vlasy na bokoch a na vrchu rôznej dĺžky.

Rok 2023 bude rokom plným úžasných účesov s parmicou! Od krátkych, vrstvených strihov až po dlhé vlnité strihy, existuje mnoho spôsobov, ako zmeniť svoj vzhľad. Ak hľadáte inšpiráciu, pozrite si našich 25 úžasných účesov Mullet pre rok 2023. Ak chcete svoj vzhľad ešte viac okoreniť, pozrite si aj ten náš Dizajnové pánske golfové tričká a Hráč NFL abs an.Billy Ray Cyrus s parmicím účesom

Účesy s parmicou pre stredne dlhé vlasy

Ak máte stredne dlhé vlasy, môžete vyskúšať rôzne účesy. Jeden z najpopulárnejších účesov je Shag , v ktorom sú vlasy na bokoch a na vrchu rôznej dĺžky. Môžete mať aj vy Lob noste s vlasmi na bokoch a na vrchu rovnakej dĺžky. Ďalšou možnosťou je Vrstvený strih , v ktorom sú vlasy na bokoch a na vrchu rôznej dĺžky.

Moderná parmica

Účesy s parmicou pre dlhé vlasy

Ak máte dlhé vlasy, môžete vyskúšať rôzne účesy. Jeden z najpopulárnejších účesov je Polo-hore-polovica-dole-pohľad , v ktorom sú vlasy na bokoch a na vrchu rôznej dĺžky. Môžete mať aj vy Dlhý Bob noste s vlasmi na bokoch a na vrchu rovnakej dĺžky. Ďalšou možnosťou je Dlhý vrstvený strih , v ktorom sú vlasy na bokoch a na vrchu rôznej dĺžky.

Bočný pohľad na usmievajúceho sa muža v krátkej parmici s vyblednutými bokmi

Mullet účesy s ofinou

Ofina je skvelý spôsob, ako dodať účesu mullet moderný vzhľad. Jeden z najpopulárnejších účesov je Side-Swept-Pony , kde je ofina zastrihnutá na boku. Môžete mať aj vy Záclonový poník noste s ofinou vystrihnutou v strede. Ďalšou možnosťou je Long-Pony kde je ofina hore dlhšia.

Muž s okuliarmi, krátka parmica s francúzštinou. strapce

Mullet účesy s kučerami

Kučery sú skvelým spôsobom, ako dodať účesu parmice moderný vzhľad. Jeden z najpopulárnejších účesov je Plážové vlny , v ktorom sú kučery na bokoch a na vrchu rôznej dĺžky. Môžete mať aj vy Kučeravý Bob noste s kučerami rovnakej dĺžky na bokoch a na vrchu. Ďalšou možnosťou je Dlhý kučeravý strih , v ktorom sú kučery na bokoch a na vrchu rôznej dĺžky.

Mullet účesy s vrkočmi

Vrkoče sú skvelým spôsobom, ako dodať účesu s parmicou moderný vzhľad. Jeden z najpopulárnejších účesov je Vrkoč z rybieho chvosta , kde je vrkoč zapletený na boku. Môžete mať aj vy Francúzsky vrkoč noste s vrkočom zapleteným v strede. Ďalšou možnosťou je Holandský vrkoč kde je vrkoč hore dlhší.

Kanye West s účesom afro mullet

Záver

Mullet účesy sú jedinečným trendom, ktorý sa v posledných rokoch stáva čoraz obľúbenejším. Zostavili sme pre vás tie, ktoré môžete vyskúšať. Či už máte krátke, stredné alebo dlhé vlasy, existuje množstvo účesov, ktoré môžete vyskúšať. Svojmu parmici môžete dodať moderný vzhľad aj pridaním ofiny, kučier alebo vrkočov.

FAQ

 • Čo sú to účesy s parmicou?
  Mullet účesy sú jedinečným trendom, ktorý sa v posledných rokoch stáva čoraz obľúbenejším. Sú kombináciou krátkeho a dlhého štýlu, ktorý pôsobí jedinečne a moderne.
 • Môžem nosiť parmice s krátkymi vlasmi?
  Áno, môžete nosiť parmice účesy s krátkymi vlasmi. Jedným z najobľúbenejších účesov je pixie strih, kedy sú vlasy na bokoch ostrihané nakrátko a na vrchu sú ponechané dlhšie.
 • Môžem dať svojmu parmici účesu moderný vzhľad?
  Áno, môžete dať svojmu parmicímu účesu moderný vzhľad pridaním ofiny, kučier alebo vrkočov.

Tabuľka

účes dĺžka vlasov Popis
Pixie strih Krátky Vlasy na bokoch ostrihané nakrátko a navrchu ponechané dlhšie.
Shag stredná dĺžka Vlasy rôznych dĺžok na bokoch a na vrchu.
Polo-hore-polovica-dole-pohľad Len Vlasy rôznych dĺžok na bokoch a na vrchu.

Dúfame, že ste našli inšpiráciu pre váš ďalší účes s parmicou. Ak sa chcete dozvedieť viac o účesoch s parmicou, odporúčame vám tu alebo tu trénovať.