Cvičenie Adama Levinea dokazuje, že vek je len číslo

Kalórií

Obsah

Adam Levine (42) svojím cvičením celého tela dokazuje, že vek je len číslo. Spevák a gitarista kapely Maroon 5 zdieľal na Instagrame pôsobivé cvičebné video, na ktorom ukázal svoje svaly a výdrž. Podelil sa o niektoré zo svojich obľúbených cvičení, ktoré pravidelne robí, aby zostal fit. Zistite viac o jeho tréningu a o tom, ako ho napodobniť.

Tréningová rutina Adama Levinesa

Adam Levine sa podelil o niektoré zo svojich obľúbených cvičení, ktoré pravidelne robí, aby zostal fit. Podelil sa o niektoré zo svojich obľúbených cvičení, ktoré pravidelne robí, aby zostal fit. Podelil sa o niektoré zo svojich obľúbených cvičení, ktoré pravidelne robí, aby zostal fit. Podelil sa o niektoré zo svojich obľúbených cvičení, ktoré pravidelne robí, aby zostal fit. Podelil sa o niektoré zo svojich obľúbených cvičení, ktoré pravidelne robí, aby zostal fit. Podelil sa o niektoré zo svojich obľúbených cvičení, ktoré pravidelne robí, aby zostal fit.

Cvičenie Adama Levinea dokazuje, že vek je len číslo. Spevák a skladateľ si udržiaval pôsobivú úroveň fyzickej zdatnosti pravidelným cvičením a diétou. Dokázal, že aj v pokročilom veku sa dá zostať fit a zdravý. Ak sa tiež chcete udržiavať v kondícii, môžete sa pozrieť na cvičebnú rutinu Adama Levina. Okrem toho môžete svoj vzhľad doplniť pomocou a lesklé hnedé spoločenské topánky a jeden cool golfový opasok okoreniťdrepy

Adam Levine sa podelil o niektoré zo svojich obľúbených cvičení, ktoré pravidelne robí, aby zostal fit. Jedným z nich je drep. Toto cvičenie je jedným z najlepších na posilnenie nôh a jadra. Aby ste urobili drep správne, musíte mať vystretý chrbát, chodidlá na šírku ramien a kolená neprehnuté za prsty na nohách. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov opakujte cvičenie 10-15 krát.

zhyby

Adam Levine predviedol aj príťahy, ktoré pravidelne robí na posilnenie svalov hornej časti tela. Ak chcete robiť príťahy správne, musíte položiť ruky na šírku ramien na príťahovú tyč a ťahať telo nahor, až kým nebude vaša brada nad tyčou. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov opakujte cvičenie 10-15 krát.

kliky

Adam Levine predviedol aj kliky, ktoré pravidelne robí na posilnenie svalov hornej časti tela. Aby ste správne robili kliky, musíte si ľahnúť na zem a položiť ruky na podlahu na šírku ramien. Potom zdvíhajte a spúšťajte telo, kým sa hrudník nedotkne podlahy. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov opakujte cvičenie 10-15 krát.

Drepy so závažím

Adam Levine predviedol aj drepy so závažím, ktoré pravidelne robí na posilnenie svalov nôh. Aby ste robili drepy s váhou správne, musíte si dať váhu na ramená a držať chrbát rovno. Potom pokrčte kolená, kým nevytvoria pravý uhol, a potom ich zdvihnite späť. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov opakujte cvičenie 10-15 krát.

Drepy s činkami

Adam Levine predviedol aj drepy s činkami, ktoré pravidelne robí na posilnenie svalov nôh. Ak chcete robiť drepy s činkami správne, musíte držať činku v každej ruke a mať rovný chrbát. Potom pokrčte kolená, kým nevytvoria pravý uhol, a potom ich zdvihnite späť. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov opakujte cvičenie 10-15 krát.

Diéta Adama Levina

Adam Levine tiež hovoril o svojej strave. Jedáva veľa zeleniny a ovocia, aby svojmu telu dodal potrebné živiny. Jedáva tiež veľa bielkovín na posilnenie svalov. Snaží sa tiež piť veľa vody, aby udržal svoje telo hydratované. Tiež sa snaží držať ďalej od nezdravého jedla, aby si udržal svoje zdravie.

Záver

Cvičenie Adama Levinea dokazuje, že vek je len číslo. Podelil sa o niektoré zo svojich obľúbených cvičení, ktoré pravidelne robí, aby zostal fit. Hovoril aj o svojej strave. Ak chcete napodobniť jeho tréning a stravu, môžete sa riadiť jeho tipmi na udržiavanie kondície a posilňovanie svalov.

FAQ

  • Aké sú niektoré z obľúbených cvičení Adama Levinea? Adam Levine sa podelil o niektoré zo svojich obľúbených cvičení, ktoré pravidelne robí, aby zostal fit. Patria sem drepy, príťahy, kliky, drepy so záťažou a drepy s činkami.
  • Ako často by ste mali cvičiť Adama Levina? Pre dosiahnutie najlepších výsledkov zopakujte tréning Adama Levina 10-15 krát.
  • Aká je diéta Adama Levina? Adam Levine jedáva veľa zeleniny a ovocia, aby svojmu telu dodal potrebné živiny. Jedáva tiež veľa bielkovín na posilnenie svalov. Snaží sa tiež piť veľa vody, aby udržal svoje telo hydratované. Tiež sa snaží držať ďalej od nezdravého jedla, aby si udržal svoje zdravie.

Tabuľka

Prax počet opakovaní
drepy 10-15
zhyby 10-15
kliky 10-15
Drepy so závažím 10-15
Drepy s činkami 10-15

Cvičenie Adama Levinea dokazuje, že vek je len číslo. Viac informácií o jeho tréningu a strave nájdete na Zdravie mužov a Men's Journal .