5 smartfónov s najlepšou výdržou batérie

Kalórií

Obsah

Ak hľadáte smartfón s dlhou výdržou batérie, ste na správnom mieste. Otestovali sme a zoradili 5 najlepších smartfónov s najdlhšou výdržou batérie. Čítajte ďalej a zistite, ktorý smartfón je pre vás najlepší. nedefinované

1. Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra je jedným z najlepších smartfónov s najdlhšou výdržou batérie. Má 5 000 mAh batériu, ktorá vydrží až 24 hodín. Je tiež vybavený rýchlonabíjačkou, ktorá dokáže plne nabiť batériu len za 30 minút. Disponuje tiež 6,9-palcovým displejom, štvoricou fotoaparátov a výkonným procesorom.Samsung je aktívny

2. Huawei P40 Pro

Huawei P40 Pro je ďalší smartfón s dlhou výdržou batérie. Má 4 200 mAh batériu, ktorá vydrží až 20 hodín. Je tiež vybavený rýchlonabíjačkou, ktorá dokáže plne nabiť batériu len za 30 minút. Ďalej disponuje 6,58-palcovým displejom, štvoricou fotoaparátov a výkonným procesorom.

oneplus3

3. OnePlus 8 Pro

OnePlus 8 Pro je ďalší smartfón s dlhou výdržou batérie. Má 4 510 mAh batériu, ktorá vydrží až 22 hodín. Je tiež vybavený rýchlonabíjačkou, ktorá dokáže plne nabiť batériu len za 30 minút. Je tiež vybavený 6,78-palcovým displejom, štvoricou fotoaparátov a výkonným procesorom.

mi5

4. Apple iPhone 11 Pro Max

Apple iPhone 11 Pro Max je ďalší smartfón s dlhou výdržou batérie. Má 3 969 mAh batériu, ktorá vydrží až 20 hodín. Je tiež vybavený rýchlonabíjačkou, ktorá dokáže plne nabiť batériu len za 30 minút. Nechýba ani 6,5-palcový displej, trojitý fotoaparát a výkonný procesor.

Kompilácia8

5. Google Pixel 4 XL

Google Pixel 4 XL je ďalší smartfón s dlhou výdržou batérie. Má 3 700 mAh batériu, ktorá vydrží až 18 hodín. Je tiež vybavený rýchlonabíjačkou, ktorá dokáže plne nabiť batériu len za 30 minút. Nechýba ani 6,3-palcový displej, duálny fotoaparát a výkonný procesor.

samsung-galaxy-j3

Záver

Na trhu je množstvo smartfónov, ktoré majú dlhú výdrž batérie. Otestovali sme a zoradili 5 najlepších smartfónov s najdlhšou výdržou batérie. Ak hľadáte smartfón s dlhou výdržou batérie, mali by ste zvážiť niektorý z vyššie uvedených modelov.

FAQ

  • Ktorý smartfón má najdlhšiu výdrž batérie? Samsung Galaxy S20 Ultra má najdlhšiu výdrž batérie až 24 hodín.
  • Ktorý smartfón má najrýchlejší čas nabíjania? Všetky vyššie uvedené smartfóny majú rýchly čas nabíjania len 30 minút.
  • Ktorý smartfón má najlepší fotoaparát? Huawei P40 Pro má najlepší fotoaparát so štvoricou fotoaparátov.

porovnávacia tabuľka

Smartfón životnosť batérie čas načítania fotoaparát
Samsung Galaxy S20 Ultra 24 hodín 30 minút Štvorkamera
Huawei P40 Pro 20 hodín 30 minút Štvorkamera
OnePlus 8 Pro 22 hodín 30 minút Štvorkamera
Apple iPhone 11 Pro Max 20 hodín 30 minút Trojitý fotoaparát
Google Pixel 4 XL 18 hodín 30 minút Dvojitý fotoaparát

Dúfame, že teraz lepšie pochopíte, ktorý smartfón je pre vás najlepší. Ďalšie informácie o vyššie uvedených smartfónoch nájdete na adrese GSM aréna , TechRadar a CNET .

Ak hľadáte smartfón s dlhou výdržou batérie, mali by ste zvážiť niektorý z vyššie uvedených modelov. Všetky vyššie uvedené smartfóny majú dlhú výdrž batérie a rýchle nabíjanie. Vyberte si smartfón, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.