Móda pre mužov 70. rokov: Sprievodca pánskym štýlom 70. rokov

Kalórií

Obsah

70. roky boli obdobím zmien v móde. Pánska móda v 70. rokoch minulého storočia bola zmesou rôznych štýlov a trendov, ktoré sa spojili a vytvorili jedinečný vzhľad. V tejto príručke sa dozviete o rôznych trendoch a štýloch 70. rokov a o tom, ako ich začleniť do svojho vzhľadu.

Móda 70-tych rokov pre mužov

Obsah

Hippie štýl

Hippie štýl 70. rokov bol vyhlásením proti konvenčnej móde. Bolo to farebné, ležérne a pohodlné. Typickými prvkami hippie štýlu sú široké nohavice, dlhé košele, strapce a kvetinové vzory. Niektoré z najobľúbenejších materiálov boli ľan, bavlna a zamat. Ak chcete do svojho vzhľadu zakomponovať hippie štýl, môžete skombinovať dlhú košeľu s širokými nohavicami a sandálmi.

Móda 70. rokov pre mužov bola jedinečná a dôležitou súčasťou štýlu tej doby. Od širokých nohavíc a pestrých farieb až po pútavé vzory a doplnky tam bolo všetko. Sprievodca pánskym štýlom 70. rokov vám môže pomôcť oživiť niektoré trendy tej doby. Ak sa rozhodnete pre športový vzhľad, môžete trénovať bez telocvične . Ak idete na ležérny vzhľad, môžete nosiť niektoré z doplnkov tej doby, ako je kravata alebo šatka. Ak sa rozhodnete pre trendový look, môžete oživiť niektoré farby a vzory minulých čias. A ak sa vydáte na klasický vzhľad, môžete si oživiť niektoré stravovacie návyky z minulých rokov, ako napr Ako dlho vydrží Vegemite? .Disco-Stil

Diskotékový štýl 70. rokov bol symbolom slobody a extravagancie. Bol trblietavý, škrípavý a krikľavý. Typickými prvkami disco štýlu sú úzke nohavice, trblietavé topy, voľné košele a topánky na platforme. Niektoré z najobľúbenejších materiálov boli polyester, satén a hodváb. Ak chcete do svojho vzhľadu zakomponovať disco štýl, trblietavý top môžete spárovať s úzkymi nohavicami a topánkami na platforme.

Punkový štýl

Punkový štýl 70. rokov bol vyhlásením proti konvenčnej móde. Bol rebelský, provokatívny a iný. Typickými prvkami punkového štýlu sú obtiahnuté nohavice, kožené bundy, cvoky a hroty. Niektoré z najobľúbenejších materiálov boli koža, denim a umelá koža. Ak chcete do svojho vzhľadu zakomponovať punkový štýl, môžete skombinovať koženú bundu s úzkymi nohavicami a čižmami.

Športový štýl

Športový štýl 70. rokov bol symbolom slobody a pohodlia. Bolo to neformálne, pohodlné a funkčné. Typickými prvkami športového štýlu sú tepláky, mikiny, joggingové nohavice a tenisky. Niektoré z najobľúbenejších materiálov boli bavlna, polyester a nylon. Ak chcete do svojho vzhľadu zakomponovať športový štýl, môžete skombinovať mikinu s teplákovými nohavicami a teniskami.

Obchodný štýl

Obchodný štýl 70. rokov bol symbolom profesionality a elegancie. Bolo to klasické, šik a štýlové. Typickými prvkami biznis štýlu sú obleky, kravaty, košele a kožené topánky. Niektoré z najobľúbenejších materiálov boli vlna, hodváb a koža. Ak chcete do svojho vzhľadu zakomponovať biznis štýl, môžete skombinovať oblek s kravatou a párom kožených topánok.

FAQ

 • Aký je hippie štýl 70. rokov?
  Hippie štýl 70. rokov bol vyhlásením proti konvenčnej móde. Bolo to farebné, ležérne a pohodlné. Typickými prvkami hippie štýlu sú široké nohavice, dlhé košele, strapce a kvetinové vzory.
 • Aký je štýl disko 70. rokov?
  Diskotékový štýl 70. rokov bol symbolom slobody a extravagancie. Bol trblietavý, škrípavý a krikľavý. Typickými prvkami disco štýlu sú úzke nohavice, trblietavé topy, voľné košele a topánky na platforme.
 • Aký je punkový štýl 70-tych rokov?
  Punkový štýl 70. rokov bol vyhlásením proti konvenčnej móde. Bol rebelský, provokatívny a iný. Typickými prvkami punkového štýlu sú obtiahnuté nohavice, kožené bundy, cvoky a hroty.
 • Aký je športový štýl 70. rokov?
  Športový štýl 70. rokov bol symbolom slobody a pohodlia. Bolo to neformálne, pohodlné a funkčné. Typickými prvkami športového štýlu sú tepláky, mikiny, joggingové nohavice a tenisky.
 • Aký je obchodný štýl 70. rokov?
  Obchodný štýl 70. rokov bol symbolom profesionality a elegancie. Bolo to klasické, šik a štýlové. Typickými prvkami biznis štýlu sú obleky, kravaty, košele a kožené topánky.

Ak chcete do svojho vzhľadu začleniť vzhľad 70. rokov, môžete sa obrátiť na vyššie uvedené štýly. Môžete kombinovať jednotlivé prvky alebo vytvoriť celý vzhľad. Existuje mnoho spôsobov, ako začleniť vzhľad 70. rokov do vášho vzhľadu. Buďte kreatívni a nájdite si svoj vlastný štýl!

Viac informácií o móde 70. rokov nájdete na Vogue , GQ a Časopis pánskej módy .

Záver

70. roky boli obdobím zmien v móde. Pánska móda v 70. rokoch minulého storočia bola zmesou rôznych štýlov a trendov, ktoré sa spojili a vytvorili jedinečný vzhľad. Ak chcete do svojho vzhľadu začleniť vzhľad 70. rokov, môžete sa obrátiť na vyššie uvedené štýly. Buďte kreatívni a nájdite si svoj vlastný štýl!