A$AP Rocky má na sebe spoluprácu North Face x Gucci

Kalórií

Obsah

A$AP Rocky nosí North Face x Gucci Collab A$AP Rocky je populárny rapper, ktorý nosí nový North Face x Gucci collab. Zistite viac o novej kolekcii a o tom, ako ju kúpiť. A$AP Rocky, North Face x Gucci, Kolekcia, Kúpiť

Americký rapper A$AP Rocky je známy svojim jedinečným štýlom a záľubou v luxusnej móde. Nedávno mal na sebe nový collab North Face x Gucci, ktorý je kombináciou streetwearu a špičkovej módy. V tomto článku sa dozviete viac o novej kolekcii a ako ju kúpiť.

A$AP Rocky je najnovšou celebritou, ktorú môžete vidieť v spolupráci North Face x Gucci. Kolekcia limitovanej edície obsahuje celý rad oblečenia a doplnkov, vrátane mikiny s kapucňou, bundy a batohu. Kusy sú navrhnuté v kombinácii typického vonkajšieho štýlu North Face a ikonickej luxusnej estetiky Gucci. S touto spoluprácou A$AP Rocky určite vynikne z davu a urobí vyhlásenie svojimi módnymi voľbami. Pozrite sa na 10 najlepších značiek cigár a driving range Melbourne pre ďalšiu módnu inšpiráciu.Bol ist die North Face x Gucci Collab?

The North Face x Gucci Collab je výsledkom spolupráce amerického outdoorového labelu The North Face a talianskeho luxusného labelu Gucci. Kolekcia pozostáva z radu streetwearových kúskov zdobených luxusnými detailmi, ako sú logá a potlače Gucci. Kolekcia obsahuje bundy, mikiny, tričká, nohavice a doplnky.

Ako nosil kolekciu A$AP Rocky?

A$AP Rocky nosil spoluprácu North Face x Gucci rôznymi spôsobmi. Má na sebe množstvo mikín a tričiek zdobených logom Gucci a ďalšími luxusnými detailmi. Nosil tiež rad búnd a nohavíc zdobených logom North Face a ďalšími detailmi streetwearu. Nosil aj nejaké doplnky ako klobúky a šatky zdobené logom Gucci.

Kde kúpiť North Face x Gucci collab?

North Face x Gucci Collab je dostupný vo vybraných obchodoch a online obchodoch. Kolekciu si môžete kúpiť na oficiálnych stránkach The North Face a Gucci. Môžete tiež nakupovať vo vybraných obchodoch, ako sú Barneys, Saks Fifth Avenue a Neiman Marcus. Môžete tiež nakupovať v niektorých online obchodoch ako Farfetch a SSENSE.

Koľko stojí spolupráca North Face x Gucci?

Ceny spolupráce North Face x Gucci sa líšia podľa jednotlivých kusov. Väčšina mikín a tričiek sa pohybuje v rozmedzí od 200 do 400 dolárov. Bundy a nohavice sa pohybujú od 500 do 1000 dolárov. Príslušenstvo stojí od 50 do 200 dolárov.

Ktoré ďalšie celebrity nosia spoluprácu North Face x Gucci?

Okrem A$AP Rockyho nosia Collab North Face x Gucci aj ďalšie známe osobnosti. Patria sem rapperi ako Travis Scott, Lil Uzi Vert a Offset. Kolekciu nosia aj herci ako Michael B. Jordan, Zendaya a Millie Bobby Brown. Kolekciu nosí aj mnoho ďalších celebrít, vrátane modeliek ako Gigi Hadid a Kendall Jenner.

Záver

North Face x Gucci collab je jedinečnou kombináciou streetwearu a špičkovej módy. A$AP Rocky je jednou z najznámejších celebrít, ktoré nosia kolekciu. Kolekcia je dostupná vo vybraných predajniach a internetových obchodoch a ceny sa líšia podľa jednotlivých kusov. Okrem A$AP Rockyho nosia kolekciu aj ďalšie známe osobnosti ako Travis Scott, Lil Uzi Vert či Michael B. Jordan.

FAQ

  • Otázka: Bol ist die North Face x Gucci Collab?
    A: The North Face x Gucci Collab je výsledkom spolupráce amerického outdoorového labelu The North Face a talianskeho luxusného labelu Gucci. Kolekcia pozostáva z radu streetwearových kúskov zdobených luxusnými detailmi, ako sú logá a potlače Gucci.
  • Otázka: Kde kúpiť North Face x Gucci collab?
    A: North Face x Gucci Collab je dostupný vo vybraných obchodoch a online obchodoch. Kolekciu si môžete kúpiť na oficiálnych stránkach The North Face a Gucci. Môžete tiež nakupovať vo vybraných obchodoch, ako sú Barneys, Saks Fifth Avenue a Neiman Marcus. Môžete tiež nakupovať v niektorých online obchodoch ako Farfetch a SSENSE.
  • Otázka: Ktoré ďalšie celebrity nosia spoluprácu North Face x Gucci?
    A: Okrem A$AP Rockyho nosia Collab North Face x Gucci aj ďalšie známe osobnosti. Patria sem rapperi ako Travis Scott, Lil Uzi Vert a Offset. Kolekciu nosia aj herci ako Michael B. Jordan, Zendaya a Millie Bobby Brown. Kolekciu nosí aj mnoho ďalších celebrít, vrátane modeliek ako Gigi Hadid a Kendall Jenner.

Ceny North Face x Gucci Collab

Kus cena
Mikiny a tričká 200 – 400 dolárov
bundy a nohavice 500 – 1 000 USD
Príslušenstvo 50 – 200 USD

North Face x Gucci collab je jedinečnou kombináciou streetwearu a špičkovej módy. A$AP Rocky je jednou z najznámejších celebrít, ktoré nosia kolekciu. Viac informácií o zbierke nájdete na oficiálna stránka The North Face a na Oficiálna webová stránka Gucci .