AFR korunuje 100 najlepších reštaurácií v Austrálii

Kalórií

Obsah

Austrálsky finančný prehľad (AFR) vymenoval 100 najlepších reštaurácií v Austrálii. Tento zoznam zostavila skupina odborníkov zložená z kuchárov, reštaurátorov, someliérov a kritikov jedla. Zoznam obsahuje reštaurácie zo všetkých štátov a území v krajine. Objavte najlepšie reštaurácie v každom štáte a dozviete sa o pôžitkoch, ktoré ponúkajú.

najlepšie reštaurácie v Austrálii

Najlepšie reštaurácie v Novom Južnom Walese

Nový Južný Wales je štát v juhovýchodnej Austrálii a je domovom niektorých z najlepších reštaurácií v krajine. V zozname AFR sú reštaurácie ako Šesť penny v Stanmore, Momofuku Seibo v Pyrmonte a Otočte sa v Sydney. Tieto reštaurácie ponúkajú širokú škálu lahôdok, od moderných austrálskych jedál až po ázijské fusion kreácie.najlepšie reštaurácie v Austrálii

Najlepšie reštaurácie vo Victorii

Victoria je štát v juhovýchodnej Austrálii a je domovom niektorých z najlepších reštaurácií v krajine. V zozname AFR sú reštaurácie ako Attika v Ripponlea, Minamishima v Richmonde a Pohľad na svet v Melbourne. Tieto reštaurácie ponúkajú širokú škálu lahôdok, od moderných austrálskych jedál až po európske fusion kreácie.

AFR korunuje 100 najlepších reštaurácií v Austrálii. Tento zoznam obsahuje niektoré z najlepších reštaurácií v krajine, ktoré sú známe svojim vynikajúcim jedlom a službami. Tieto reštaurácie ponúkajú jedinečný zážitok, ktorý nikde inde nenájdete. Ak hľadáte špeciálnu večeru, pozrite si zoznam 100 najlepších reštaurácií v Austrálii. Dan Bilzerian Hauspreis a E46 Combi M3 sú niektoré z najlepších reštaurácií, ktoré nájdete v Austrálii.

najlepšie reštaurácie v Austrálii

Najlepšie reštaurácie v Queenslande

Queensland je štát v severovýchodnej Austrálii a je domovom niektorých z najlepších reštaurácií v krajine. V zozname AFR sú reštaurácie ako Gerardovo bistro vo Fortitude Valley, Esquire v Brisbane a Urbane v Brisbane. Tieto reštaurácie ponúkajú širokú škálu lahôdok, od moderných austrálskych jedál až po ázijské fusion kreácie.

najlepšie reštaurácie v Austrálii

Najlepšie reštaurácie v západnej Austrálii

Západná Austrália je štát v západnej Austrálii a je domovom niektorých z najlepších reštaurácií v krajine. V zozname AFR sú reštaurácie ako Wildflower v Perthe, Rockpool Bar & Grill v Perthe a Must Winebar v Perthe. Tieto reštaurácie ponúkajú širokú škálu lahôdok, od moderných austrálskych jedál až po európske fusion kreácie.

najlepšie reštaurácie v Austrálii

Najlepšie reštaurácie v Južnej Austrálii

Južná Austrália je štát v južnej Austrálii a je domovom niektorých z najlepších reštaurácií v krajine. V zozname AFR sú reštaurácie ako Reštaurácia Magill Estate v Magill, Africola v Adelaide a Dážď v Adelaide. Tieto reštaurácie ponúkajú širokú škálu lahôdok, od moderných austrálskych jedál až po ázijské fusion kreácie.

najlepšie reštaurácie v Austrálii

Najlepšie reštaurácie v Tasmánii

Tasmánia je štát v juhovýchodnej Austrálii a je domovom niektorých z najlepších reštaurácií v krajine. V zozname AFR sú reštaurácie ako Franklin v Hobarte, mechanika v Hobarte a Agrárna kuchyňa v New Norfolku. Tieto reštaurácie ponúkajú širokú škálu lahôdok, od moderných austrálskych jedál až po európske fusion kreácie.

najlepšie reštaurácie v Austrálii

Najlepšie reštaurácie v Severnom teritóriu

Severné teritórium je štát v severnej Austrálii a je domovom niektorých z najlepších reštaurácií v krajine. V zozname AFR sú reštaurácie ako Hanuman v Darwine, Char v Darwine a Zemepisná dĺžka 131 v Yulare. Tieto reštaurácie ponúkajú širokú škálu lahôdok, od moderných austrálskych jedál až po ázijské fusion kreácie.

najlepšie reštaurácie v Austrálii

Záver

The Australian Financial Review vymenoval 100 najlepších reštaurácií v Austrálii. Tento zoznam obsahuje reštaurácie zo všetkých štátov a území v krajine. Objavte najlepšie reštaurácie v každom štáte a dozviete sa o pôžitkoch, ktoré ponúkajú. Viac informácií o najlepších austrálskych reštauráciách nájdete na 100 najlepších reštaurácií AFR v Austrálii 2019 a 100 najlepších reštaurácií pre dobré jedlo v Austrálii za rok 2019 .

FAQ

Najlepšie reštaurácie v Austrálii

štát Reštaurácia
Nový Južný Wales Šesť penny , Momofuku Seibo , Otočte sa
Víťazstvo Attika , Minamishima , Pohľad na svet
Queensland Gerardovo bistro , Esquire , Urbane
Západná Austrália Wildflower , Rockpool Bar & Grill , Must Winebar
Južná Austrália Reštaurácia Magill Estate , Africola , Dážď
Tasmánia Franklin , mechanika , Agrárna kuchyňa
Severné územie Hanuman , Char , Zemepisná dĺžka 131

Zoznam AFR obsahuje niektoré z najlepších reštaurácií v Austrálii. Objavte najlepšie reštaurácie v každom štáte a dozviete sa o pôžitkoch, ktoré ponúkajú.