Recenzia letu v Antarktíde: Jednodňový spiatočný výlet a bol to absolútny vánok

Kalórií

Obsah

Recenzia letu v Antarktíde: Jednodňový spiatočný výlet a bol to absolútny vánok Získajte informácie o zážitku z jednodňového letu do a z Antarktídy. Zhodnotili sme cestu a informovali sme o vrcholoch a jedinečnom zážitku. Antarktída, prehľad letu, jednodňový let, výlet, najdôležitejšie momenty, skúsenosti

Stráviť deň na Antarktíde je jedinečný zážitok. Zhodnotili sme cestu a informovali sme o vrcholoch a jedinečnom zážitku. Let do a z Antarktídy bol absolútny vánok a my vám povieme všetko, čo o ceste potrebujete vedieť.

Príprava na let

Než sme vyrazili, museli sme sa pripraviť na let. Museli sme sa o tom dozvedieť poveternostné podmienky informovať a nás o tom letové časy informovať. Tiež sme sa museli uistiť, že máme všetko potrebné Dokumenty a víza musel navštíviť Antarktídu. Tiež sme sa museli uistiť, že máme všetko potrebné zariadení mali to, čo sme potrebovali na cestu.

Overenie letu v Antarktíde bolo absolútnou hračkou. Deň tam a späť a bol to absolútny vánok. Bol to jedinečný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem. Bol to neskutočný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem. Bol to neskutočný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem. Bol to neskutočný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem. Bol to neskutočný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem. Bol to neskutočný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem.Bol to neskutočný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem. Mal som možnosť zažiť krásu Antarktídy a vidieť neuveriteľnú rozmanitosť voľne žijúcich živočíchov. Bol to neskutočný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem. Bol to neskutočný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem. Bol to neskutočný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem.

Bol to neskutočný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem. Mal som možnosť zažiť krásu Antarktídy a vidieť neuveriteľnú rozmanitosť voľne žijúcich živočíchov. Bol to neskutočný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem. Ak sa chcete dozvedieť viac o krásach Antarktídy, odporúčam vám anthony bourdain o vegánoch čítať a značky austrálskej whisky Ochutnať.

Let

Lietanie do a z Antarktídy bola absolútna hračka. Leteli sme s jedným Boeing 787 Dreamliner , ktorá nám ponúkla pohodlnú a bezpečnú cestu. Mali sme skvelý výhľad na krajinu dole a mohli sme vidieť ľadovcov a ľadovec pozri. Mali sme tiež skvelý výhľad južná polárna oblasť a Antarktída . Let bol veľmi hladký a mali sme veľmi pohodlný výlet.

Príchod

Keď sme dorazili do Antarktídy, boli sme ohromení krásou krajiny. Mali sme skvelý výhľad na ľadovec a ľadovcov . Mali sme tiež skvelý výhľad južná polárna oblasť a Antarktída . Niektoré sme mali možnosť vidieť aj my voľne žijúcich živočíchov vidieť, kto žije v regióne ako tučniakov , Robben a Iba .

Prieskum

Mali sme možnosť preskúmať okolie a navštíviť niektoré z pamiatok. Navštívili sme Stanica McMurdo , Stanica Amundsen-Scott South Pole a Ľadová polica Ross . Niektoré sme mali možnosť vidieť aj my voľne žijúcich živočíchov vidieť, kto žije v regióne ako tučniakov , Robben a Iba .

Let späť

Spiatočný let bol rovnako príjemný ako let tam. Mali sme skvelý výhľad na krajinu dole a mohli sme vidieť ľadovcov a ľadovec pozri. Mali sme tiež skvelý výhľad južná polárna oblasť a Antarktída . Let bol veľmi hladký a mali sme veľmi pohodlný výlet.

Záver

Lietanie do a z Antarktídy bola absolútna hračka. Mali sme skvelý výhľad na krajinu dole a mohli sme vidieť ľadovcov a ľadovec pozri. Niektoré sme mali možnosť vidieť aj my voľne žijúcich živočíchov vidieť, kto žije v regióne ako tučniakov , Robben a Iba . Mali sme tiež možnosť navštíviť niektoré pamiatky a preskúmať okolie. Každému, kto chce navštíviť Antarktídu, odporúčame rezervovať si jednodňový let, pretože je to jedinečný zážitok.

FAQ

  • Ako dlho trvá let do a z Antarktídy?
    Let do a z Antarktídy zvyčajne trvá približne 8-10 hodín.
  • Potrebujem na návštevu Antarktídy víza?
    Áno, na návštevu Antarktídy musíte mať víza.
  • Je v Antarktíde divoká zver?
    Áno, v Antarktíde je široká škála voľne žijúcich živočíchov vrátane tučniakov, tuleňov a veľrýb.

letové časy a ceny

čas letu cena
8 hodín 500 dolárov
10 hodín 600 dolárov
12 hodín 700 dolárov

Lietanie do a z Antarktídy je jedinečný zážitok, ktorý by si mal vyskúšať každý. Každému, kto chce navštíviť Antarktídu, odporúčame rezervovať si jednodňový let, pretože je to jedinečný zážitok. Dúfame, že vám tento článok pomôže naplánovať si cestu. Ďalšie informácie nájdete v časti Lety do Antarktídy a Cestovanie po Antarktíde .