Cvičenie paží 2023: 8 najlepších cvičení a cvičení paží pre mužov

Kalórií

Obsah

Ak chcete spevniť a vymedziť ruky, cviky na ruky sú dôležitou súčasťou vášho tréningového plánu. V roku 2023 existuje veľa rôznych typov cvičení rúk, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. V tomto článku sa podelíme o 8 najlepších cvikov na ruky pre mužov v roku 2023.

Cvičenia paží 2023 ponúka 8 najlepších cvičení paží a cvičení paží pre mužov. Tieto cvičenia vám pomôžu posilniť a spevniť ruky. Môžete tiež zlepšiť svoju silu a vytrvalosť. Ak hľadáte nový spôsob cvičenia na ruky, mali by ste si pozrieť nové cvičenia na ruky 2023. Môžete použiť aj jeden jedinečná golfová rukavica alebo a čo je anabolický stav kúpiť, aby ste zlepšili svoje cvičenia.Obsah

 • Bizeps-Kučery
 • Trizeps-Dips
 • zhyby
 • drepy
 • tlak na ramená
 • Drepy s kladivkovým úchopom
 • Drepy s činkami
 • Drepy s činkami
 • Záver

Bizeps-Kučery

Biceps curls sú jedným z najlepších cvikov na ruky pre mužov v roku 2023. Pomôžu vám posilniť a spevniť bicepsy. Biceps curls môžete robiť s činkou alebo E-Z curl činkou. Ak chcete vykonať cvičenie, postavte sa rovno a držte činku oboma rukami. Pomaly zdvihnite činku a potom ju spustite späť nadol. Opakujte cvičenie 10-15 krát.

Trizeps-Dips

Triceps dips sú ďalším efektívnym cvičením paží pre mužov v roku 2023. Pomáhajú vám posilniť a definovať tricepsy. Ak chcete vykonať cvičenie, posaďte sa na lavičku alebo stoličku a podoprite sa rukami na lavičke. Pomaly zdvihnite telo a potom ho spustite späť nadol. Opakujte cvičenie 10-15 krát.

zhyby

Príťahy sú ďalším účinným cvikom na ruky pre mužov v roku 2023. Pomáhajú vám posilniť a vymedziť svaly chrbta a ramien. Ak chcete vykonať cvičenie, zaveste sa na sťahovaciu tyč a pomaly sa vytiahnite. Držte sa hore na niekoľko sekúnd a potom sa spustite späť. Opakujte cvičenie 10-15 krát.

drepy

Drepy sú ďalším účinným cvikom na ruky pre mužov v roku 2023. Pomáhajú vám spevniť a vymedziť nohy a ruky. Ak chcete vykonať cvičenie, postavte sa vzpriamene a držte ruky vbok. Pomaly sa spúšťajte, až kým nebudú vaše stehná rovnobežne s podlahou. Držte sa na niekoľko sekúnd a potom sa zdvihnite. Opakujte cvičenie 10-15 krát.

tlak na ramená

Tlaky na ramená sú ďalším účinným cvikom na ruky pre mužov v roku 2023. Pomáhajú vám posilniť a vymedziť ramená. Ak chcete vykonať cvičenie, postavte sa rovno a držte činku v každej ruke. Pomaly zdvihnite činky a potom ich spustite späť nadol. Opakujte cvičenie 10-15 krát.

Drepy s kladivkovým úchopom

Drepy s kladivkovým úchopom sú ďalším účinným cvikom na ruky pre mužov v roku 2023. Pomôžu vám spevniť a vymedziť nohy a ruky. Ak chcete vykonať cvičenie, postavte sa rovno a držte činku v každej ruke. Pomaly zdvihnite činky a potom ich spustite späť nadol. Opakujte cvičenie 10-15 krát.

Drepy s činkami

Drepy s činkami sú ďalším účinným cvikom na ruky pre mužov v roku 2023. Pomôžu vám posilniť a tonizovať nohy a ruky. Ak chcete vykonať cvičenie, postavte sa rovno a držte činku v každej ruke. Pomaly zdvihnite činky a potom ich spustite späť nadol. Opakujte cvičenie 10-15 krát.

Drepy s činkami

Drepy s činkou sú ďalším účinným cvikom na ruky pre mužov v roku 2023. Pomôžu vám posilniť a tonizovať nohy a ruky. Ak chcete vykonať cvičenie, postavte sa rovno a držte činku v každej ruke. Pomaly zdvihnite činky a potom ich spustite späť nadol. Opakujte cvičenie 10-15 krát.

Záver

Cvičenia na ruky sú dôležitou súčasťou tréningového plánu na posilnenie a definovanie rúk. V roku 2023 existuje veľa rôznych typov cvičení rúk, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. V tomto článku sme predstavili 8 najlepších cvikov na ruky pre mužov v roku 2023. Dúfame, že teraz lepšie pochopíte, ktoré cviky na ruky sú pre vás najvhodnejšie.

často kladené otázky

 • Aké sú najlepšie cviky na ruky pre mužov v roku 2023?
  Najlepšie cviky na ruky pre mužov v roku 2023 sú bicepsové kučery, tricepsové dipy, príťahy, drepy, tlaky na ramená, drepy s kladivovým úchopom, drepy s činkami a drepy s činkou.
 • Ako často by som mal cvičiť ruky?
  Cvičenie rúk by ste mali robiť aspoň 3-4 krát týždenne. Opakujte každé cvičenie 10-15 krát.
 • Ako dlho by som mal cvičiť ruky?
  Každé cvičenie by ste mali robiť aspoň 30 sekúnd. Ak máte viac času, cviky môžete robiť dlhšie.
Prax Svalová skupina
Bizeps-Kučery biceps
Trizeps-Dips Trizeps
zhyby chrbát a ramená
drepy nohy a ruky
tlak na ramená Ramená
Drepy s kladivkovým úchopom nohy a ruky
Drepy s činkami nohy a ruky
Drepy s činkami nohy a ruky

Viac informácií o cvičení rúk nájdete na nasledujúcich webových stránkach: Zdravie mužov , bodybuilding.com a Veľmi dobre fit .