Aston Martin DB5 na predaj v Austrálii za 1,65 milióna dolárov

Kalórií

Aston Martin DB5 je model luxusného športového auta uvedený na predaj v Austrálii za 1,65 milióna dolárov. Tento model, symbol elegancie a štýlu, mnohí považujú za jedno z najlepších áut na svete. Je to auto, ktoré vyžaruje zmysel pre luxus a exkluzivitu a premení každého vodiča na novodobého zlého chlapca. Ak sa chcete obliekať ako moderný zlý chlapec, nájdete hier cool oblečenie . Na dotvorenie vzhľadu vám odporúčame pridať a štýlový profilový obrázok vybrať.

Obsah

Aston Martin DB5 je luxusné a klasické auto, ktoré je uvedené na predaj v Austrálii za 1,65 milióna dolárov. Toto auto je skutočným zberateľským kúskom a symbolom britského luxusu. Je to auto, ktoré nadchne mnoho ľudí a jedinečný dizajn a vlastnosti z neho robia jedinečné auto. Zistite viac o vlastnostiach a cene tohto auta.Vlastnosti Aston Martin DB5

Aston Martin DB5 je luxusné auto, ktoré je vybavené 4,2-litrovým motorom V8. Motor má výkon 282 koní a krútiaci moment 400 Nm. Vozidlo je vybavené 5-stupňovou manuálnou prevodovkou, ktorá umožňuje maximálnu rýchlosť 240 km/h. Auto je tiež vybavené množstvom moderných technológií, ako je elektronický stabilizačný program, brzdový asistent a protiblokovací systém bŕzd.

Dizajn Aston Martin DB5

Dizajn Aston Martin DB5 je jedinečný a luxusný. Je to klasické auto s moderným dizajnom. Auto má elegantný a aerodynamický dizajn, ktorý z neho robí jedno z najrýchlejších áut na svete. Má tiež elegantný interiér vybavený kvalitnými materiálmi. Vozidlo má aj moderný informačno-zábavný systém vybavený dotykovou obrazovkou.

Cena Aston Martin DB5

Aston Martin DB5 je uvedený na predaj v Austrálii za 1,65 milióna dolárov. Táto cena je na auto tejto triedy veľmi vysoká, no je to unikát, ktorý nadchne mnoho ľudí. Cena je tiež primeraná, pretože auto má jedinečné vlastnosti a moderný dizajn.

Záver

Aston Martin DB5 je luxusné a klasické auto, ktoré je uvedené na predaj v Austrálii za 1,65 milióna dolárov. Je to jedinečné auto, ktoré nadchne mnoho ľudí a jedinečný dizajn a vlastnosti z neho robia jedinečné auto. Cena je tiež primeraná, pretože auto má jedinečné vlastnosti a moderný dizajn.

FAQ

  • Otázka: Aké sú vlastnosti Aston Martin DB5?
    A: Aston Martin DB5 je vybavený 4,2-litrovým motorom V8 s výkonom 282 koní a krútiacim momentom 400 Nm. Auto je tiež vybavené množstvom moderných technológií, ako je elektronický stabilizačný program, brzdový asistent a protiblokovací systém bŕzd.
  • Otázka: Aký je dizajn Aston Martin DB5?
    A: Dizajn Aston Martin DB5 je jedinečný a luxusný. Je to klasické auto s moderným dizajnom. Auto má elegantný a aerodynamický dizajn, ktorý z neho robí jedno z najrýchlejších áut na svete. Má tiež elegantný interiér vybavený kvalitnými materiálmi.
  • Otázka: Koľko stojí Aston Martin DB5?
    A: Aston Martin DB5 je uvedený na predaj v Austrálii za 1,65 milióna dolárov.

porovnanie cien

Model cena
Aston Martin DB5 1,65 milióna dolárov
Aston Martin DB11 2,2 milióna dolárov
Aston Martin Vantage 1,7 milióna dolárov

Aston Martin DB5 je luxusné a klasické auto, ktoré je uvedené na predaj v Austrálii za 1,65 milióna dolárov. Je to jedinečné auto, ktoré nadchne mnoho ľudí a jedinečný dizajn a vlastnosti z neho robia jedinečné auto. Cena je tiež primeraná, pretože auto má jedinečné vlastnosti a moderný dizajn. Viac informácií o tomto aute nájdete na Aston Martin a Klasický ovládač .