Audemars Piguet uvádza na trh svoje najkomplikovanejšie hodinky vôbec

Kalórií

Obsah

Audemars Piguet predstavil svoje najnovšie hodinky, najkomplikovanejšie hodinky vôbec. Hodinky sú nabité množstvom funkcií, ktoré z nich robia jedinečný a neporovnateľný kúsok. Získajte viac informácií o nových funkciách a ďalších zaujímavých novinkách.

Nové hodinky Audemars Piguet

Nové hodinky Audemars Piguet sú majstrovským dielom hodinárskeho umenia. Je nabitý množstvom funkcií, ktoré z neho robia jedinečný a neporovnateľný kúsok. Hodinky disponujú automatickým strojčekom, chronografovým strojčekom, tourbillonom, kalendárovým strojčekom a fázovým strojčekom mesiaca. Tieto vlastnosti robia z hodiniek jeden z najkomplikovanejších kúskov, aké kedy Audemars Piguet vyrobil.

Audemars Piguet vydal svoje najkomplikovanejšie hodinky vôbec. Tieto hodinky sú majstrovským dielom hodinárskeho remesla a majú jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým sú jedinečným kúskom. Tieto hodinky musí mať každý, kto hľadá jedinečný a luxusný doplnok. Ak hľadáte štýlový a luxusný vzhľad, potom si pozrite ten náš čierne džínsy pre mužov a cool čierne tričká an.Nové funkcie

Nové hodinky sú nabité množstvom funkcií, ktoré z nich robia jedinečný a neporovnateľný kúsok. Hodinky disponujú automatickým strojčekom, chronografovým strojčekom, tourbillonom, kalendárovým strojčekom a fázovým strojčekom mesiaca. Tieto vlastnosti robia z hodiniek jeden z najkomplikovanejších kúskov, aké kedy Audemars Piguet vyrobil.

Automatický pohyb

Automatický strojček je jednou z noviniek hodiniek. Ide o mechanický pohyb, ktorý sa navíja pohybom nositeľa. Ide o veľmi presný pohyb dosahujúci presnosť 1/10 sekundy za deň. Je tiež veľmi odolný a môže fungovať mnoho rokov bez údržby.

Chronographenwerk

Ďalšou novinkou na hodinkách je strojček chronografu. Ide o mechanický pohyb, ktorý nositeľovi umožňuje zastaviť sa a merať čas. Ide o veľmi presný pohyb dosahujúci presnosť 1/10 sekundy za deň. Je tiež veľmi odolný a môže fungovať mnoho rokov bez údržby.

Tourbillon

Tourbillon je ďalšou novinkou na hodinkách. Ide o mechanický pohyb, ktorý nositeľovi umožňuje zastaviť sa a merať čas. Ide o veľmi presný pohyb dosahujúci presnosť 1/10 sekundy za deň. Je tiež veľmi odolný a môže fungovať mnoho rokov bez údržby.

Práca s kalendárom

Ďalšou novinkou hodiniek je pohyb kalendára. Ide o mechanický pohyb, ktorý nositeľovi umožňuje zastaviť sa a merať čas. Ide o veľmi presný pohyb dosahujúci presnosť 1/10 sekundy za deň. Je tiež veľmi odolný a môže fungovať mnoho rokov bez údržby.

pohyb fázy mesiaca

Ďalšou novou funkciou hodiniek je pohyb fázy mesiaca. Ide o mechanický pohyb, ktorý nositeľovi umožňuje zastaviť sa a merať čas. Ide o veľmi presný pohyb dosahujúci presnosť 1/10 sekundy za deň. Je tiež veľmi odolný a môže fungovať mnoho rokov bez údržby.

Ďalšie zaujímavé novinky

Okrem nových hodiniek Audemars Piguet odhalil aj ďalšie vzrušujúce novinky. Spoločnosť napríklad odhalila novú kolekciu hodiniek predstavených na Baselworld 2018. Tieto hodinky sú nabité množstvom funkcií, ktoré z nich robia jedinečný a jedinečný kúsok. Okrem toho Audemars Piguet predstavil aj novú kolekciu šperkov, ktorá bola predstavená aj na Baselworld 2018.

Záver

Audemars Piguet predstavil svoje najnovšie hodinky, najkomplikovanejšie hodinky vôbec. Hodinky sú nabité množstvom funkcií, ktoré z nich robia jedinečný a neporovnateľný kúsok. Okrem nových hodiniek predstavil Audemars Piguet aj ďalšie vzrušujúce novinky, ako napríklad novú kolekciu hodiniek a šperkov. Ak sa chcete dozvedieť viac o nových funkciách a ďalších zaujímavých novinkách, navštívte stránku Webová stránka Audemars Piguet .

FAQ

  • Aké sú najkomplikovanejšie hodinky, aké kedy Audemars Piguet vyrobil?
    Najkomplikovanejšie hodinky, aké kedy Audemars Piguet vyrobil, sú nové hodinky, ktoré disponujú automatickým strojčekom, chronografovým strojčekom, tourbillonom, kalendárovým strojčekom a strojčekom na fázu mesiaca.
  • Aké sú nové funkcie hodiniek?
    Novými funkciami hodiniek sú automatický strojček, strojček chronografu, tourbillon, strojček kalendára a strojček fázy mesiaca.
  • Aké sú ďalšie vzrušujúce novinky od Audemars Piguet?
    Audemars Piguet tiež predstavil novú kolekciu hodiniek a šperkov, ktorá bola uvedená na Baselworld 2018.

Technické špecifikácie

funkciu presnosť
Automatický pohyb 1/10 sekundy za deň
Chronographenwerk 1/10 sekundy za deň
Tourbillon 1/10 sekundy za deň
Práca s kalendárom 1/10 sekundy za deň
pohyb fázy mesiaca 1/10 sekundy za deň

Audemars Piguet predstavil svoje najnovšie hodinky, najkomplikovanejšie hodinky vôbec. Hodinky sú nabité množstvom funkcií, ktoré z nich robia jedinečný a neporovnateľný kúsok. Zistite viac o nových funkciách a ďalších zaujímavých novinkách tak, že si pozriete stránku Webová stránka Audemars Piguet návšteva.