Austrálski hráči v NBA: kto sú oni?

Kalórií

Obsah

?

Austrália je krajina, ktorá sa čoraz viac etabluje ako basketbalový národ. Nie je žiadnym prekvapením, že veľa austrálskych hráčov hrá v NBA. V tomto článku sa pozrieme na najlepších austrálskych hráčov v NBA a na to, ako sa im darí v lige.

Austrálski hráči v NBA sú rastúcim fenoménom. Od vstupu Andrewa Boguta do NBA v roku 2005 sa mnohým austrálskym hráčom darilo a stali sa dôležitými hráčmi ligy. Niektorí z najznámejších austrálskych hráčov sú Ben Simmons, Joe Ingles, Patty Mills, Aron Baynes a Matthew Dellavedova. Títo hráči sa vďaka svojej tvrdej práci a talentu stali dôležitými hráčmi v NBA. Ak sa chcete o týchto hráčoch dozvedieť viac, môžete Tu nájdete informácie o najlepších značkách oblečenia pre oteckov zlepšiť svoj štýl, príp Prečítajte si o populárnych cvikoch na chrbát tu že môžeš skúsiť.Najlepší austrálski hráči v NBA

V NBA hrá veľa austrálskych hráčov. Niektorí z najznámejších sú Ben Simmons, Joe Ingles, Patty Mills, Aron Baynes, Matthew Dellavedova a Andrew Bogut. Títo hráči sa osvedčili v lige a patria medzi najlepších austrálskych hráčov v NBA.

Ben Simmons

Ben Simmons je austrálsky basketbalista, ktorý v súčasnosti hrá za Philadelphia 76ers v NBA. V drafte NBA 2016 bol draftovaný ako číslo 1 a odvtedy má za sebou impozantnú kariéru. Je hráčom All-Star a dvojnásobným výberom All-NBA. Je jedným z najlepších austrálskych hráčov v NBA.

Joe English

Joe Ingles je austrálsky basketbalista, ktorý v súčasnosti hrá za Utah Jazz v NBA. V drafte NBA v roku 2014 bol draftovaný ako 48. a odvtedy má za sebou impozantnú kariéru. Je hráčom All-Star a dvojnásobným výberom All-NBA. Je jedným z najlepších austrálskych hráčov v NBA.

Patty Mills

Patty Mills je austrálska basketbalistka, ktorá v súčasnosti hrá za San Antonio Spurs v NBA. V drafte NBA v roku 2009 bol draftovaný ako 55. a odvtedy má za sebou impozantnú kariéru. Je hráčom All-Star a dvojnásobným výberom All-NBA. Je jedným z najlepších austrálskych hráčov v NBA.

Aron Baynes

Aron Baynes je austrálsky basketbalista, ktorý v súčasnosti hrá za Phoenix Suns v NBA. V drafte NBA v roku 2011 bol draftovaný ako 33. a odvtedy má za sebou impozantnú kariéru. Je hráčom All-Star a dvojnásobným výberom All-NBA. Je jedným z najlepších austrálskych hráčov v NBA.

Matúš Dellavedová

Matthew Dellavedova je austrálsky basketbalista, ktorý v súčasnosti hrá za Cleveland Cavaliers v NBA. V drafte NBA 2013 bol draftovaný ako 38. a odvtedy má za sebou impozantnú kariéru. Je hráčom All-Star a dvojnásobným výberom All-NBA. Je jedným z najlepších austrálskych hráčov v NBA.

Andrew Bogut

Andrew Bogut je austrálsky basketbalista, ktorý v súčasnosti hrá za Golden State Warriors v NBA. V roku 2005 bol draftovaný ako číslo 1 draftu NBA a odvtedy má za sebou impozantnú kariéru. Je hráčom All-Star a dvojnásobným výberom All-NBA. Je jedným z najlepších austrálskych hráčov v NBA.

Záver

Austrália je krajina, ktorá sa čoraz viac etabluje ako basketbalový národ. Nie je žiadnym prekvapením, že veľa austrálskych hráčov hrá v NBA. V tomto článku sme sa pozreli na najlepších austrálskych hráčov v NBA a na to, ako sú na tom v lige. Ben Simmons, Joe Ingles, Patty Mills, Aron Baynes, Matthew Dellavedova a Andrew Bogut sú niektorí z najlepších austrálskych hráčov v NBA.

FAQ

  • Kto sú najlepší austrálski hráči v NBA?
    Najlepšími austrálskymi hráčmi v NBA sú Ben Simmons, Joe Ingles, Patty Mills, Aron Baynes, Matthew Dellavedova a Andrew Bogut.
  • Koľko austrálskych hráčov hrá v NBA?
    V súčasnosti pôsobí v NBA viac ako 20 austrálskych hráčov.
  • Kto je najúspešnejším austrálskym hráčom v NBA?
    Najúspešnejším austrálskym hráčom v NBA je Ben Simmons.

Tabuľka

názov Tím Draft-Position
Ben Simmons Philadelphia 76ers 1
Joe English Utah Jazz 48
Patty Mills san antonio ostrohy 55
Aron Baynes Phoenix Suns 33
Matúš Dellavedová Cleveland Cavaliers 38
Andrew Bogut Golden State Warriors 1

Pre viac informácií o austrálskych hráčoch v NBA navštívte nba.com a ESPN.com .