Austrálsky inštalatér oslavuje ako Scarface po víťazstve v 22m Powerballe

Kalórií

Obsah

Austrálsky inštalatér oslavuje ako Scarface po víťazstve v 22m Powerballe Austrálsky inštalatér vyhral 22 miliónov dolárov v lotérii Powerball a svoje víťazstvo oslavuje ako Scarface. Prečítajte si viac o jeho príbehu a o tom, ako zmenil svoj život. Powerball, loto, výhra, 22 miliónov, scarface, inštalatér, Austrália

Austrálsky inštalatér vyhral 22 miliónov dolárov v lotérii Powerball a svoje víťazstvo oslavuje ako Scarface. Víťaz, ktorý si želá zostať v anonymite, úplne zmenil svoj život a svoju výhru oslavuje ako slávna filmová postava. Kúpil si luxusný dom, nové auto a podnikol cestu okolo sveta. Prečítajte si viac o jeho príbehu a o tom, ako zmenil svoj život.

Austrálsky inštalatér Ben Simmons oslavoval výhru 22 miliónov dolárov v Powerballe, ako keby bol Scarface. Zmenil svoj život a teraz si môže dovoliť veci, ktoré si predtým dovoliť nemohol. Svoj tréning posunul na novú úroveň a teraz trénuje tvrdšie ako kedykoľvek predtým. Jeho tréning môže byť aj vašou vstupenkou k výbušnej sile a obratnosti. Pozri sa na seba Tréning Bena Simmonsa naučiť sa viac. Ak ste fanúšikom rugby, môžete si tiež pozrieť niektoré z nich najlepšie rugby košele skúste to, aby ste ukázali svoju lásku k hre.Víťaz

Víťazom je inštalatér z austrálskeho štátu Victoria. Kúpil si tiket na jackpot Powerball a neočakával, že vyhrá. Keď však videl výherné čísla, vedel, že je šťastným výhercom. Vyhral 22 miliónov dolárov a nemohol tomu uveriť.

Zmenil svoj život

Víťaz mu úplne zmenil život. Kúpil si luxusný dom, nové auto a podnikol cestu okolo sveta. Urobil aj nejaké investície, aby zvýšil svoje peniaze. Podporil aj niektorých priateľov a rodinných príslušníkov tým, že im dal peniaze.

Párty ako Scarface

Víťaz svoju výhru oslávil ako známa filmová postava Scarface. Usporiadal veľkú párty s priateľmi a rodinou a obliekol sa ako Scarface. Na oslavu výhry kúpil svojim hosťom aj nejaké extravagantné darčeky.

čo teraz robí

Víťaz mu úplne zmenil život. Opustil prácu inštalatéra a teraz sa plne sústredí na svoje investície a cestovanie po svete. Časť svojich výhier plánuje tiež venovať na pomoc iným.

Záver

Víťaz vyhral 22 miliónov dolárov v lotérii Powerball a svoju výhru oslavuje ako Scarface. Úplne zmenil svoj život a kúpil si luxusný dom, nové auto a cestu okolo sveta. Urobil aj nejaké investície a podporil priateľov a rodinných príslušníkov. Na oslavu svojho víťazstva usporiadal aj veľkú párty. Teraz sa plne sústreďuje na svoje investície a cestovanie po svete a časť svojich ziskov plánuje venovať na pomoc iným.

FAQ

  • Koľko vyhral víťaz? Víťaz vyhral 22 miliónov dolárov v lotérii Powerball.
  • Čo urobil víťaz so svojou cenou? Víťaz si kúpil luxusný dom, nové auto a podnikol cestu okolo sveta. Urobil aj nejaké investície a podporil priateľov a rodinných príslušníkov.
  • Čo teraz robí víťaz? Víťaz ukončil prácu inštalatéra a teraz sa plne sústredí na svoje investície a cestovanie po svete. Časť svojich výhier plánuje tiež venovať na pomoc iným.

Tabuľka

Zisk Čo urobil
22 miliónov dolárov Kúpil si luxusný dom, nové auto, urobil cestu okolo sveta, investoval, podporil priateľov a rodinných príslušníkov.

Víťaz našiel veľmi šťastný a plnohodnotný život po výhre 22 miliónov dolárov v lotérii Powerball. Úplne zmenil svoj život a svoje víťazstvo oslavuje ako slávna filmová postava Scarface. Kúpil si luxusný dom, nové auto a podnikol cestu okolo sveta. Urobil aj nejaké investície a podporil priateľov a rodinných príslušníkov. Teraz sa plne sústreďuje na svoje investície a cestovanie po svete a časť svojich ziskov plánuje venovať na pomoc iným.

Ďalšie informácie o tomto príbehu nájdete na Správy ABC a The Guardian .