Najlepšie cesty v Austrálii pre vodičov

Kalórií

Obsah

Objavte. Od Great Ocean Road po Gibb River Road sa dozviete o najlepších jazdných trasách.

Austrália je krásna krajina, ktorá ponúka veľa možností pre motoristov. Existuje veľa krásnych ulíc, ktoré môžete preskúmať. Od Great Ocean Road po Gibb River Road, tu sú niektoré z najlepších jazdných trás v Austrálii.

Austrália je krásna krajina, ktorá ponúka veľa skvelých ciest pre vodičov. Od Great Ocean Road po Stuart Highway je veľa krásnych ciest, ktoré môžete preskúmať. Existuje tiež mnoho menších ciest, ktoré môžete preskúmať, ako napríklad Gibb River Road a Savannah Way. Ak plánujete cestu Austráliou, mali by ste si nájsť čas a preskúmať niektoré z týchto krásnych ciest. Ak sa chcete dozvedieť viac o najlepších cestách v Austrálii na šoférovanie, môžete tu uč sa viac. Okrem toho môžete aj vy tu informovať o iPhonoch v chronologickom poradí resp tu Zistite o najlepších jogových outfitoch pre mužov.Veľká oceánska cesta

Great Ocean Road je jednou z najznámejších ciest Austrálie. Ide o 150-míľovú pobrežnú jazdu, ktorá sa tiahne pozdĺž južného pobrežia štátu Victoria. Je to jedna z najkrajších ulíc na svete a ponúka úchvatný výhľad na more a pobrežie. Po ceste je veľa pamiatok, vrátane slávnych 12 apoštolov, skupiny skalných útvarov vypínajúcich sa z mora. Na trase je tiež veľa pláží, lesov a vodopádov.

Gibb River Road

Gibb River Road je 617-kilometrová cesta, ktorá sa tiahne cez okres Kimberley v severozápadnej Austrálii. Je to jedna z najkrajších a najodľahlejších ciest v krajine a ponúka úchvatné výhľady na krajinu. Po ceste je veľa pamiatok vrátane vodopádov, roklín, riek a skalných útvarov. Existuje tiež veľa domorodých dedín, ktoré môžete navštíviť, aby ste sa dozvedeli viac o kultúre a histórii krajiny.

Veľká alpská cesta

Great Alpine Road je jednou z najkrajších ciest Austrálie. Ide o 300-kilometrovú cestu, ktorá sa tiahne alpským regiónom štátu Victoria. Je to jedna z najkrajších ciest v krajine a ponúka úchvatné výhľady na hory a jazerá. Po ceste je veľa pamiatok vrátane vodopádov, roklín, riek a skalných útvarov. Existuje tiež veľa turistických chodníkov, ktoré môžete preskúmať.

Veľká severná cesta

Great Northern Highway je jednou z najdlhších ciest v Austrálii. Ide o 2700 km dlhú cestu, ktorá sa tiahne severom štátu Západná Austrália. Je to jedna z najkrajších ciest v krajine a ponúka úchvatné výhľady na krajinu. Po ceste je veľa pamiatok vrátane vodopádov, roklín, riek a skalných útvarov. Existuje tiež veľa domorodých dedín, ktoré môžete navštíviť, aby ste sa dozvedeli viac o kultúre a histórii krajiny.

Great Eastern Drive

Great Eastern Drive je jednou z najkrajších ciest Austrálie. Ide o 1000 kilometrov dlhú cestu, ktorá sa tiahne cez východnú časť štátu Tasmánia. Je to jedna z najkrajších ciest v krajine a ponúka úchvatné výhľady na krajinu. Po ceste je veľa pamiatok vrátane vodopádov, roklín, riek a skalných útvarov. Existuje tiež veľa turistických chodníkov, ktoré môžete preskúmať.

Veľká centrálna cesta

Great Central Road je jednou z najizolovanejších ciest Austrálie. Ide o 1700-kilometrovú cestu, ktorá sa tiahne centrálnym štátom. Je to jedna z najkrajších ciest v krajine a ponúka úchvatné výhľady na krajinu. Po ceste je veľa pamiatok vrátane vodopádov, roklín, riek a skalných útvarov. Existuje tiež veľa domorodých dedín, ktoré môžete navštíviť, aby ste sa dozvedeli viac o kultúre a histórii krajiny.

Záver

Austrália je krásna krajina, ktorá ponúka veľa možností pre motoristov. Od Great Ocean Road po Gibb River Road, tu sú niektoré z najlepších jazdných trás v Austrálii. Po ceste je veľa pamiatok vrátane vodopádov, roklín, riek a skalných útvarov. Existuje tiež veľa domorodých dedín, ktoré môžete navštíviť, aby ste sa dozvedeli viac o kultúre a histórii krajiny.

Zoznam často kladených otázok

  • Kde je Great Ocean Road? Great Ocean Road sa nachádza na juhu štátu Victoria.
  • Ako dlho je Gibb River Road? Gibb River Road je dlhá 617 kilometrov.
  • Čo môžete vidieť na Veľkej alpskej ceste? Pozdĺž Veľkej alpskej cesty môžete vidieť vodopády, rokliny, rieky a skalné útvary.
  • Aká dlhá je Great Northern Highway? Great Northern Highway je dlhá 2700 kilometrov.
  • Čo môžete vidieť na Great Eastern Drive? Pozdĺž Great Eastern Drive môžete vidieť vodopády, kaňony, rieky a skalné útvary.
  • Aká dlhá je Veľká centrálna cesta? Veľká centrálna cesta je dlhá 1700 kilometrov.

Tabuľka najlepších ciest v Austrálii pre motoristov

Ulica Dlhé štát
Veľká oceánska cesta 243 km Víťazstvo
Gibb River Road 617 km Západná Austrália
Veľká alpská cesta 300 km Víťazstvo
Veľká severná cesta 2.700 km Západná Austrália
Great Eastern Drive 1 000 km Tasmánia
Veľká centrálna cesta 1.700 km Stredná Austrália

Ďalšie informácie o najlepších cestách v Austrálii na jazdu nájdete na adrese australia.com a lonelyplanet.com .

Austrália je krásna krajina, ktorá ponúka veľa možností pre motoristov. Od Great Ocean Road po Gibb River Road, tu sú niektoré z najlepších jazdných trás v Austrálii. Po ceste je veľa pamiatok vrátane vodopádov, roklín, riek a skalných útvarov. Existuje tiež veľa domorodých dedín, ktoré môžete navštíviť, aby ste sa dozvedeli viac o kultúre a histórii krajiny.