Avatar 2: Dátum vydania, obsadenie, upútavka a recenzie v Austrálii

Kalórií

Obsah

HTML článku:

Avatar 2 je veľmi očakávaným pokračovaním filmového trháku z roku 2009 Avatar. Film by mal byť uvedený v Austrálii v decembri 2021 a určite bude hitom u fanúšikov originálu. V tomto článku sa pozrieme na dátum vydania, obsadenie, trailer, recenzie a ďalšie informácie pre Avatar 2 v Austrálii.

Avatar 2 je veľmi očakávaným pokračovaním trháku z roku 2009 Avatar. Film by mal byť uvedený v Austrálii 17. decembra 2021. Herecké obsadenie zahŕňa Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang a Sigourney Weaver. Trailer k filmu bol zverejnený a vyzerá to tak, že pôjde o vzrušujúce a akčné dobrodružstvo. Recenzie na film sú zatiaľ pozitívne, mnohí chvália vizuál a herecké výkony. Fanúšikovia pôvodného filmu budú určite nadšení z pokračovania a už sa nevedia dočkať, čo si pre nich film pripraví. teraz postava arnolda schwarzeneggera , recenzia golfových loptičiek .Dátum vydania Avatar 2 v Austrálii

Avatar 2 má vyjsť v Austrálii 17. decembra 2021. Ide o rovnaký dátum vydania ako v USA, takže fanúšikovia v Austrálii budú môcť sledovať film v rovnakom čase ako ich americkí kolegovia.

Obsadenie Avatara 2

Obsadenie Avatara 2 zahŕňa niektoré z najväčších mien v Hollywoode. Sam Worthington a Zoe Saldana si zopakujú svoje úlohy ako Jake Sully a Neytiri. K nim sa pridajú nováčikovia ako Kate Winslet, Vin Diesel, či Oona Lawrence. Herecké obsadenie zahŕňa aj Sigourney Weaver, ktorá si zopakuje svoju rolu Dr. Grace Augustine.

Trailer na Avatar 2

Prvý trailer na Avatar 2 bol vydaný v decembri 2020 a fanúšikom poskytol pohľad na to, čo môžu od filmu očakávať. Trailer ukázal niektoré ohromujúce vizuálne prvky a dal fanúšikom ochutnať akčné dobrodružstvo, ktoré ich čaká. Trailer tiež odhalil niektoré nové postavy, ktoré sa pridajú k obsadeniu.

Avatar 2 recenzie

Avatar 2 sa stretol s väčšinou pozitívnymi recenziami od kritikov. Film bol chválený za ohromujúci vizuál a akčný príbeh. Kritici tiež chválili herecké výkony, najmä Sam Worthington a Zoe Saldana. Film má na IMDb hodnotenie 8,2/10.

Avatar 2 Box Office

Očakáva sa, že Avatar 2 bude po vydaní v Austrálii kasovým trhákom. Očakáva sa, že film celosvetovo zarobí viac ako 1 miliardu dolárov, čo z neho robí jeden z najlepšie zarábajúcich filmov všetkých čias. Očakáva sa tiež, že film bude hitom u fanúšikov originálu, ako aj u tých, ktorí sú v franšíze noví.

Tovar Avatar 2

Tovar Avatar 2 je už dostupný v Austrálii. Fanúšikovia si môžu kúpiť tričká, hrnčeky, plagáty a ďalšie predmety s postavami z filmu. Existujú aj rôzne videohry založené na filme, ktoré sa určite stanú hitom u fanúšikov.

často kladené otázky

 • Otázka: Kedy vychádza Avatar 2 v Austrálii?
  A: Avatar 2 má vyjsť v Austrálii 17. decembra 2021.
 • Otázka: Kto hrá v Avatar 2?
  A: Herecké obsadenie Avatara 2 zahŕňa Sam Worthington, Zoe Saldana, Kate Winslet, Vin Diesel, Oona Lawrence a Sigourney Weaver.
 • Otázka: Aké je hodnotenie hry Avatar 2?
  A: Avatar 2 má na IMDb hodnotenie 8,2/10.
 • Otázka: Je tovar Avatar 2 dostupný v Austrálii?
  A: Áno, tovar Avatar 2 je už dostupný v Austrálii.

Avatar 2 Box Office Predpovede

Očakáva sa, že Avatar 2 bude po vydaní v Austrálii kasovým trhákom. Očakáva sa, že film celosvetovo zarobí viac ako 1 miliardu dolárov, čo z neho robí jeden z najlepšie zarábajúcich filmov všetkých čias. Očakáva sa tiež, že film bude hitom u fanúšikov originálu, ako aj u tých, ktorí sú v franšíze noví.

Film Pokladňa (v miliardách)
Avatar 2,78 USD
Avatar 2 1,00 $ a viac

Avatar 2 bude určite hitom, keď vyjde v Austrálii. Film má hviezdne obsadenie, ohromujúci vizuál a akčný príbeh. Fanúšikovia pôvodného filmu a tí, ktorí sú v franšíze noví, si určite prídu na svoje, keď v decembri 2021 vyjde Avatar 2.

Pre viac informácií o Avatar 2, vrátane dátumu vydania, obsadenia, traileru, recenzií a ďalších, sa pozrite IMDb a oficiálnej webovej stránke .

Záver

Avatar 2 má vyjsť v Austrálii v decembri 2021 a určite sa stane hitom medzi fanúšikmi originálu. Film má hviezdne obsadenie, ohromujúci vizuál a akčný príbeh. Očakáva sa, že film celosvetovo zarobí viac ako 1 miliardu dolárov, čo z neho robí jeden z najlepšie zarábajúcich filmov všetkých čias. Tovar Avatar 2 je už dostupný v Austrálii, takže fanúšikovia môžu dostať do rúk tričká, hrnčeky, plagáty a ďalšie predmety s postavami z filmu.