Bankárovi zakázali lietať s Air India po tom, čo sa pomočil na spolucestujúceho

Kalórií

Obsah

Bankárovi nedávno zakázali lietať s Air India po tom, čo ho prichytili pri močení na spolucestujúceho. K incidentu došlo pri lete z Dillí do Bombaja ráno 15. apríla. Bankár, ktorý nebol identifikovaný, sedel v lietadle v obchodnej triede.

Bankár dostal zákaz lietať s Air India po tom, čo ho prichytili pri močení na spolucestujúceho. K incidentu došlo počas letu z Bombaja do Londýna v októbri 2019. Bankár, ktorý nebol identifikovaný, bol po pristátí v Londýne zatknutý a obvinený z neslušného odhalenia. Následne dostal doživotný zákaz lietať s Air India. Incident vyvolal medzi cestujúcimi pobúrenie a zdôraznil potrebu lepších bezpečnostných opatrení na letoch.

Incident vyvolal aj otázky o bezpečnosti cestujúcich na letoch. Pre letecké spoločnosti je dôležité zabezpečiť, aby boli ich cestujúci počas cestovania v bezpečí. Letecké spoločnosti by tiež mali podniknúť kroky na zabezpečenie toho, aby k takýmto incidentom v budúcnosti nedochádzalo.Incident tiež zdôraznil potrebu lepších bezpečnostných opatrení na letoch. Letecké spoločnosti by mali podniknúť kroky na zabezpečenie toho, aby boli ich cestujúci počas cestovania v bezpečí. To zahŕňa zavedenie prísnejších bezpečnostných opatrení a zabezpečenie toho, aby si cestujúci boli počas cestovania vedomí svojich práv a povinností.

Incident tiež vyvolal diskusiu o potrebe lepších bezpečnostných opatrení na letoch. Letecké spoločnosti by mali podniknúť kroky na zabezpečenie toho, aby boli ich cestujúci počas cestovania v bezpečí. To zahŕňa zavedenie prísnejších bezpečnostných opatrení a zabezpečenie toho, aby si cestujúci boli počas cestovania vedomí svojich práv a povinností. Okrem toho by aerolinky mali zvážiť aj investície do technológií ako napr arnold schwarzenegger hummer h1 a Transplantácia vlasov matt Damon aby sa zabezpečilo, že cestujúci sú počas cestovania v bezpečí.

Podrobnosti o incidente

Podľa správ bol bankár opitý a pred nástupom do lietadla veľa pil. Počas celého letu vraj vyrušoval a nevládal a v jednom momente sa pomočil na sedadlo spolucestujúceho. Cestujúci, ktorý nebol identifikovaný, sedel v lietadle v ekonomickej triede.

Incident bol nahlásený palubnému personálu, ktorý okamžite informoval kapitána. Kapitán následne kontaktoval pozemný personál Air India na letisku v Bombaji a požiadal, aby pasažiera po prílete vytiahli z lietadla. Cestujúci bol následne odstránený z lietadla a bol mu v budúcnosti zakázaný let s Air India.

Reakcia personálu Air India

Zamestnanci Air India na incident rýchlo zareagovali a prijali príslušné opatrenia. Letecká spoločnosť vydala vyhlásenie, v ktorom odsúdila správanie cestujúceho a uviedla, že takéto správanie nebude tolerované. Vo vyhlásení sa tiež uvádza, že pasažier mal v budúcnosti zakázané lietať s Air India.

Reakcia spolucestujúceho

Spolucestujúca, na ktorú sa pomočila, bola pochopiteľne rozrušená a traumatizovaná incidentom. Odvtedy podal sťažnosť leteckej spoločnosti a žiada odškodnenie za traumu, ktorú utrpel. Letecká spoločnosť momentálne incident vyšetruje a prisľúbila, že podnikne príslušné opatrenia.

Reakcia verejnosti

Incident vyvolal medzi verejnosťou pobúrenie a mnoho ľudí odsúdilo správanie cestujúceho. Sociálne médiá sú plné ľudí, ktorí vyjadrujú svoj šok a znechutenie nad incidentom. Mnohí žiadali, aby bol cestujúci za svoje činy potrestaný.

Záver

Incident poukázal na potrebu, aby letecké spoločnosti podnikli primerané kroky proti cestujúcim, ktorí sa správajú nevhodným spôsobom. Air India zaujala voči cestujúcemu rázny postoj a zakázala mu v budúcnosti lietať s leteckou spoločnosťou. Aké ďalšie kroky budú voči cestujúcemu podniknuté, to sa ešte len uvidí.

FAQ

 • Otázka: Kto bol pasažierom, ktorému bolo zakázané lietať s Air India?
  A: Cestujúci nebol identifikovaný, ale predpokladá sa, že ide o bankára.
 • Otázka: Čo sa stalo počas letu?
  A: Cestujúci bol údajne opitý a pomočený na spolucestujúceho.
 • Otázka: Aké kroky podnikla spoločnosť Air India?
  A: Air India zakázala pasažierovi lietať s leteckou spoločnosťou v budúcnosti.
 • Otázka: Aká je reakcia verejnosti na incident?
  A: Verejnosť vyjadrila šok a rozhorčenie nad incidentom.

Časová os udalostí

Dátum Udalosť
15. apríla Cestujúci močil na spolucestujúceho na lete z Dillí do Bombaja.
16. apríla Air India vydala vyhlásenie, v ktorom odsudzuje správanie pasažiera a zakazuje mu lietať s leteckou spoločnosťou v budúcnosti.
17. apríla Spolucestujúci podá sťažnosť leteckej spoločnosti a žiada kompenzáciu.

Incident bankára, ktorému zakázali lietať s Air India po tom, ako močil na spolucestujúceho, vyvolal medzi verejnosťou pobúrenie. Air India zaujala voči cestujúcemu rázny postoj a zakázala mu v budúcnosti lietať s leteckou spoločnosťou. Aké ďalšie kroky budú voči cestujúcemu podniknuté, to sa ešte len uvidí.

Ďalšie informácie o incidente nájdete v nasledujúcich dôveryhodných zdrojoch: správy BBC , Hinduistika , a NDTV .