Baume & Mercier Hampton: Nová zmena v pánskych hodinkách

Kalórií

Obsah

Baume & Mercier uviedla na trh novú kolekciu pánskych hodiniek, ktorá predstavuje čerstvú zmenu v hodinárskom priemysle. Kolekcia Hampton je kombináciou moderných a klasických prvkov, ktoré sú jedinečné a štýlové. Kolekcia ponúka množstvo funkcií, ktoré sa dajú prispôsobiť každej príležitosti. Objavte kolekciu Hampton a zistite viac o nových funkciách.

Kolekcia Hampton od Baume & Mercier

Kolekcia Hampton od Baume & Mercier je kombináciou moderných a klasických prvkov. Hodinky sú dostupné v rôznych farbách a štýloch, od klasických čiernych a strieborných hodiniek až po farebné a moderné hodinky. Hodinky sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a majú robustné puzdro, ktoré zaručuje dlhú životnosť. Hodinky sú tiež vybavené quartzovým strojčekom, ktorý je presný a spoľahlivý.Vlastnosti kolekcie Hampton

Kolekcia Hampton od Baume & Mercier ponúka množstvo funkcií, ktoré sa dajú prispôsobiť každej príležitosti. Hodinky sú vybavené chronografom, ktorý presne meria čas. Hodinky sú vybavené aj dátumovým okienkom, ktoré zobrazuje dátum. Hodinky sú tiež dodávané s vodotesnosťou do 50 metrov, takže ich môžete nosiť aj pri plávaní alebo potápaní. Hodinky sú vybavené aj svietiacim ciferníkom, ktorý ukazuje čas aj v tmavom prostredí.

Dizajn Hampton Collection

Kolekcia Hampton od Baume & Mercier je jedinečná a štýlová. Hodinky sú dostupné v rôznych farbách a štýloch, od klasických čiernych a strieborných hodiniek až po farebné a moderné hodinky. K hodinkám je dodávaný aj kožený remienok, ktorý je pohodlný a odolný. Hodinky sú tiež vybavené quartzovým strojčekom, ktorý je presný a spoľahlivý.

Ocenenie Hampton Collection

Kolekcia Hampton od Baume & Mercier je cenovo dostupná a ponúka vynikajúcu hodnotu za peniaze. Hodinky sú dostupné v rôznych cenových rozpätiach, od lacných hodiniek až po špičkové hodinky. Na hodinky sa dodáva aj záruka, ktorá zaručuje dlhú životnosť.

Záver

Kolekcia Hampton od Baume & Mercier je kombináciou moderných a klasických prvkov, ktoré sú jedinečné a štýlové. Hodinky prichádzajú v rôznych farbách a štýloch a ponúkajú množstvo funkcií, ktoré sa dajú prispôsobiť každej príležitosti. Hodinky sú tiež cenovo dostupné a predstavujú vynikajúcu hodnotu za peniaze. Objavte kolekciu Hampton a zistite viac o nových funkciách.

FAQ

  • Kde si môžem kúpiť Baume & Mercier Hampton Collection?
    Kolekcia Hampton od Baume & Mercier je dostupná v mnohých predajniach hodiniek a internetových obchodoch.
  • Koľko stojí kolekcia Hampton?
    Kolekcia Hampton od Baume & Mercier je dostupná v rôznych cenových rozpätiach, od lacných hodiniek až po prémiové hodinky.
  • Aké funkcie ponúka kolekcia Hampton?
    Kolekcia Hampton od Baume & Mercier ponúka množstvo funkcií vrátane chronografu, dátumového okienka, vodotesnosti do 50 metrov a svietiaceho ciferníka.

Technické špecifikácie

funkciu Popis
Chronograf Presne meria čas
Dátumové okno Zobrazuje dátum
vodotesnosť Až 50 metrov
Svetelný ciferník Zobrazuje čas aj v tmavom prostredí

Kolekcia Hampton od Baume & Mercier je kombináciou moderných a klasických prvkov, ktoré sú jedinečné a štýlové. Hodinky prichádzajú v rôznych farbách a štýloch a ponúkajú množstvo funkcií, ktoré sa dajú prispôsobiť každej príležitosti. Objavte kolekciu Hampton a zistite viac o nových funkciách. Viac informácií nájdete na Webová stránka Baume & Mercier alebo na Webová stránka WatchTime .