Spustiť hodinky Bell & Ross, Steve Irwin by to schválil

Kalórií

Obsah

Bell & Ross, renomovaný švajčiarsky výrobca hodiniek, nedávno uviedol na trh špeciálnu edíciu hodiniek inšpirovanú zosnulým Steveom Irwinom, ikonickým austrálskym ochrancom voľne žijúcich živočíchov. Tieto hodinky sú poctou Irwinovmu odkazu a jeho záväzku chrániť životné prostredie a jeho divočinu. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o tejto špeciálnej edícii hodiniek.

Dizajn hodiniek

Hodinky sú navrhnuté tak, aby odrážali Irwinovu vášeň pre ochranu voľne žijúcich živočíchov. Má remienok z krokodílej kože, prikývne Irwinovým milovaným krokodílom a puzdro vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Hodinky majú tiež khaki zelený ciferník, ktorý je odkazom na Irwinov charakteristický khaki outfit. Hodinky poháňa automatický strojček švajčiarskej výroby a sú vodotesné do 100 metrov.Vlastnosti hodiniek

Hodinky sú vybavené množstvom funkcií, ktoré z nich robia skvelú voľbu pre tých, ktorí sú nadšení pre ochranu divokej prírody. Hodinky majú dátumové okienko na pozícii 3 hodín, indikátor rezervy energie na pozícii 6 hodín a malý sekundový ciferník na pozícii 9 hodín. Hodinky majú tiež jednosmerne otočnú lunetu, čo je užitočná funkcia pre tých, ktorí majú záujem sledovať svoje časy ponorov.

Cena a dostupnosť

Hodinky je možné zakúpiť na oficiálnej webovej stránke Bell & Ross au vybraných predajcov. Cena hodiniek je 2 500 USD, čo je primeraná cena za hodinky takejto kvality. Hodinky sú dostupné aj v obmedzenom množstve, takže záujemcovia o ich kúpu by mali konať rýchlo.

Záver

Hodinky inšpirované Bell & Ross Steve Irwinom sú veľkou poctou zosnulému ochrancovi prírody. Hodinky sú dobre spracované a disponujú množstvom užitočných funkcií. Je tiež za rozumnú cenu a je dostupný v obmedzenom množstve. Tí, ktorí majú záujem o kúpu týchto hodiniek, by mali konať rýchlo.

FAQ

  • Otázka: Aký je dizajn hodiniek?
    A: Hodinky majú remienok z krokodílej kože, puzdro z nehrdzavejúcej ocele a khaki zelený ciferník.
  • Otázka: Aké funkcie majú hodinky?
    A: Hodinky majú dátumovku, indikátor rezervy chodu, malý sekundový ciferník a jednosmerne otočnú lunetu.
  • Otázka: Koľko stoja hodinky?
    A: Cena hodiniek je 2 500 USD.

Tabuľka

Funkcia Popis
Popruh Krokodília koža
Prípad Nehrdzavejúca oceľ
Vytočiť Khaki zelená
Pohyb Automat švajčiarskej výroby
Odolnosť voči vode 100 metrov

Hodinky inšpirované Bell & Ross Steve Irwinom sú veľkou poctou zosnulému ochrancovi prírody. Ide o dobre navrhnuté hodinky s množstvom užitočných funkcií, za rozumnú cenu a dostupné v obmedzenom množstve. Pre viac informácií navštívte Oficiálna stránka Bell & Ross alebo Hodinárstvo .