Bell & Ross uvádza na trh tie najviac austrálske hodinky, aké kedy vyrobili

Kalórií

Obsah

Bell & Ross vydali nové hodinky, ktoré sú považované za najaustrálskejšie hodinky, aké kedy vyrobili. Hodinky vzdávajú hold krajine, kde sú vyrobené a sú spojením najnovšej technológie a jedinečného dizajnu. Zistite viac o nových hodinkách a o tom, čo ponúkajú.

Jedinečný dizajn

Hodinky vzdávajú hold krajine, kde sú vyrobené. Dizajn hodiniek je jedinečný a bol špeciálne vyvinutý pre Austráliu. Ide o kombináciu najnovšej technológie a jedinečného dizajnu. Ciferník je svetlomodrej farby pripomínajúcej austrálsku oblohu. Hodinky sú dodávané aj s čiernym koženým remienkom, ktorý pôsobí luxusne.

Bell & Ross práve vydali svoje najaustrálske hodinky všetkých čias, BR V2-94 R.S.19 Australia. Táto limitovaná edícia hodiniek je inšpirovaná živou kultúrou krajiny a má jedinečný dizajn, ktorý oslavuje ducha národa. Hodinky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a majú čierny ciferník s červeným, bielym a modrým rámom. Má tiež dátumové okienko na 3. hodine a funkciu chronografu. Hodinky sú poháňané automatickým strojčekom a sú vodotesné do 100 metrov. Sú to ideálne hodinky pre každého muža, ktorý chce svojmu zápästiu dodať nádych austrálskeho štýlu. Ak hľadáte luxusnejšiu možnosť, pozrite si našu ponuku zlatý náramok muž alebo ak hľadáte niečo cenovo dostupnejšie, pozrite sa na naše pekné lacné značky hodiniek .Vysoko kvalitná technológia

Hodinky sú vybavené najmodernejšou technológiou. Vyznačuje sa quartzovým strojčekom, ktorý je presný a spoľahlivý. Je tiež vybavený chronografom, ktorý umožňuje presné meranie času. Hodinky sú vybavené aj vodotesnosťou do 50 metrov, takže ich môžete nosiť aj pri plávaní či potápaní.

Unikátne vlastnosti

Hodinky majú niekoľko jedinečných funkcií, ktoré z nich robia jedinečný kúsok. Hodinky sú napríklad vybavené 24-hodinovým ukazovateľom, ktorý vám umožní zistiť čas na prvý pohľad. Je tiež vybavená dátumovým okienkom, takže vždy viete, kedy je ďalší deň. Hodiny sú vybavené aj 24-hodinovým zobrazením, takže vždy viete, koľko je hodín.

Jedinečný darček

Hodinky sú jedinečným darčekom pre každého, kto hľadá darček, ktorý je jedinečný a luxusný. Je to dar, ktorý vyjadruje pocit hrdosti a radosti. Je to darček, ktorý navodzuje pocit luxusu a elegancie. Je to dar, ktorý vyjadruje pocit hrdosti a radosti.

Záver

Nové hodinky od Bell & Ross sú jedinečné hodinky, ktoré ponúkajú kombináciu najnovších technológií a jedinečného dizajnu. Je to dar, ktorý vyjadruje pocit hrdosti a radosti. Je to darček, ktorý navodzuje pocit luxusu a elegancie. Je to dar, ktorý vyjadruje pocit hrdosti a radosti.

FAQ

  • Čo je na hodinkách špeciálne? Hodinky vzdávajú hold krajine, kde sú vyrobené. Ide o kombináciu najnovšej technológie a jedinečného dizajnu. Je tiež vybavený chronografom, ktorý umožňuje presné meranie času.
  • Ako sú hodinky vodotesné? Hodinky sú vybavené vodotesnosťou do 50 metrov, takže ich môžete nosiť aj pri plávaní či potápaní.
  • Aké sú jedinečné vlastnosti hodiniek? Hodinky majú niekoľko jedinečných funkcií, ktoré z nich robia jedinečný kúsok. Hodinky sú napríklad vybavené 24-hodinovým ukazovateľom, ktorý vám umožní zistiť čas na prvý pohľad. Je tiež vybavená dátumovým okienkom, takže vždy viete, kedy je ďalší deň. Hodiny sú vybavené aj 24-hodinovým zobrazením, takže vždy viete, koľko je hodín.

Technické špecifikácie

značka Bell & Ross
Hodinový strojček kremeň
Chronograf A
vodotesnosť 50 metrov
Indikátor 24 hodín A
Dátumové okno A
24 hodinový displej A

Bell & Ross vydali nové hodinky, ktoré sú považované za najaustrálskejšie hodinky, aké kedy vyrobili. Hodinky vzdávajú hold krajine, kde sú vyrobené a sú spojením najnovšej technológie a jedinečného dizajnu. Je to dar, ktorý vyjadruje pocit hrdosti a radosti. Je to darček, ktorý navodzuje pocit luxusu a elegancie. Je to dar, ktorý vyjadruje pocit hrdosti a radosti.

Viac informácií o týchto hodinkách nájdete na Webová stránka Bell & Ross alebo na Webová stránka WatchTime . Môžete sa o tom dozvedieť aj viac Austrálske hodinky BR V2 skúsenosti.