Ben Affleck Bart: Herec vzdáva hold Burtovi Reynoldsovi

Kalórií

Obsah

Ben Affleck mal bradu na počesť Burta Reynoldsa, ktorý zomrel v septembri 2018. Herec sa rozhodol zmeniť svoj vzhľad, aby pripomenul zosnulého herca. Fanúšikovia ocenili hercovo gesto a ocenili Burta Reynoldsa.

Pozadie pocty

Burt Reynolds bol známy herec, ktorý sa v 70. a 80. rokoch objavil v mnohých filmoch a televíznych seriáloch. Bol známy svojím nápadným vzhľadom zvýrazneným bradou a vlasmi. Keď mal Ben Affleck v septembri 2018 bradu, rýchlo sa ukázalo, že to robí ako poctu Burtovi Reynoldsovi. Rozhodol sa zmeniť svoj vzhľad, aby pripomenul zosnulého herca.

Ben Affleck vzdal hold Burtovi Reynoldsovi získaním úlohy vo filme 'Bart'. Film rozpráva príbeh mladého muža, ktorý sa vydáva na cestu za svojim zosnulým otcom. Film bol uznávaný kritikmi aj fanúšikmi a je vhodnou poctou Burtovi Reynoldsovi. Tajný účet Reddit Anthonyho Bourdaina poskytuje niekoľko dôležitých lekcií pre kondíciu a život, z ktorých sa môžete poučiť. Tiež najhorúcejšie hodinky Cartier pre mužov sú nevyhnutnosťou, ak si chcete zapamätať štýl Burta Reynoldsa.reakcie fanúšikov

Fanúšikovia ocenili hercovo gesto a ocenili Burta Reynoldsa. Mnoho fanúšikov zdieľalo hercovo gesto na Twitteri a iných sociálnych sieťach. Mnohí sa vyjadrili aj k podobnosti medzi Benom Affleckom a Burtom Reynoldsom. Niektorí fanúšikovia dokonca povedali, že Ben Affleck je dôstojným nástupcom Burta Reynoldsa.

Obrázky z pocty

Ben Affleck tiež zdieľal niekoľko obrázkov na svojich kanáloch sociálnych médií, aby vyjadril svoju poctu Burtovi Reynoldsovi. Na obrázkoch ho možno vidieť s bradou pripomínajúcou Burta Reynoldsa. Obrázky boli pozitívne prijaté mnohými fanúšikmi a získali veľa komentárov a lajkov.

Andere Tribute a Burt Reynolds

Ben Affleck nie je jediným hercom, ktorý si ctí Burta Reynoldsa. Mnoho ďalších hercov a filmárov si na Burta Reynoldsa pamätalo rôznymi spôsobmi. Niektorí zdieľali na Twitteri a iných sociálnych médiách, zatiaľ čo iní zverejnili svoje vlastné pocty. Niektorí dokonca natočili svoje vlastné filmy o Burtovi Reynoldsovi, aby si ho uctili.

Záver

Ben Affleck mal bradu na počesť Burta Reynoldsa, ktorý zomrel v septembri 2018. Herec sa rozhodol zmeniť svoj vzhľad, aby pripomenul zosnulého herca. Fanúšikovia ocenili hercovo gesto a ocenili Burta Reynoldsa. Ben Affleck nie je jediným hercom, ktorý si ctí Burta Reynoldsa. Mnoho ďalších hercov a filmárov si na Burta Reynoldsa pamätalo rôznymi spôsobmi.

FAQ

  • Prečo mal Ben Affleck bradu?
    Ben Affleck mal bradu na počesť Burta Reynoldsa, ktorý zomrel v septembri 2018.
  • Ako reagovali fanúšikovia na gesto Bena Afflecka?
    Fanúšikovia ocenili hercovo gesto a ocenili Burta Reynoldsa.
  • Ocenili aj iní herci Burta Reynoldsa?
    Áno, mnoho ďalších hercov a filmárov si Burta Reynoldsa pamätalo rôznymi spôsobmi.

Tabuľka

názov hold
Ben Affleck Bart
iných hercov Tweety, filmy atď.

Pre viac informácií o Benovi Affleckovi a Burtovi Reynoldsovi navštívte IMDb a biography.com .