Ben Simmons kupuje 20 miliónov dolárov len pár týždňov po rozdelení

Kalórií

Obsah

Hviezdny basketbalový hráč Philadelphie 76ers Ben Simmons si nedávno kúpil bakalársky blok za 20 miliónov dolárov len niekoľko týždňov po rozchode so svojou dlhoročnou priateľkou. 24-ročný Simmons získal luxusnú nehnuteľnosť v Los Angeles, ktorá ponúka úžasný výhľad na mesto.

Ben Simmons si len niekoľko týždňov po rozchode kúpil bakalársky blok za 20 miliónov dolárov. Basketbalová hviezda si kúpila luxusné sídlo v Los Angeles, ktoré ponúka úchvatný výhľad na mesto. Ponúka bazén, jacuzzi, posilňovňu a súkromnú kinosálu. Je to ideálne miesto na oddych a zábavu. Ak sa chcete cítiť ako gentleman, odporúčame jeden z najlepšie orientálne parfémy 2020 kúpiť. Ak chcete investovať do kryptomien, odporúčame vám pozrieť sa na najlepšie kryptomeny na nákup v novembri 2021 .Pohľad na nehnuteľnosť

Majetok, ktorý Simmons získal, je moderný dvojposchodový dom s rozlohou 8 000 štvorcových stôp. Má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, posilňovňu, domáce kino, herňu a vyhrievaný bazén. K dispozícii je tiež súkromná záhrada, garáž pre štyri autá a veľká terasa.

Simmonsov vzťah

Simmons nedávno ukončil vzťah so svojou dlhoročnou priateľkou Kendall Jenner. Obaja boli spolu od roku 2017 a rozišli sa v apríli. Nie je jasné, či Simmons kúpil nehnuteľnosť ako bakalársky blok alebo ako investíciu.

Simmonsova kariéra

Simmons je austrálsky basketbalista, ktorý bol prvýkrát draftovaný v roku 2016 v NBA. Odvtedy hrá za Philadelphia 76ers a počas svojej kariéry získal množstvo ocenení, vrátane ceny NBA Rookie of the Year Award a NBA All-Star Game MVP Award.

Simmonsove financie

Simmons má odhadovanú čistú hodnotu okolo 80 miliónov dolárov. Má zmluvu na 170 miliónov dolárov s 76ers, ktorá mu ročne zarobí okolo 30 miliónov dolárov. Získal tiež niekoľko lukratívnych podporných zmlúv so spoločnosťami ako Nike a Coca-Cola.

Záver

Ben Simmons nedávno získal 20 miliónov dolárov v Los Angeles len niekoľko týždňov po rozchode so svojou dlhoročnou priateľkou. Simmons je austrálsky basketbalista, ktorý bol prvýkrát draftovaný v roku 2016 v NBA drafte a odvtedy hrá za Philadelphia 76ers. Má odhadovanú čistú hodnotu okolo 80 miliónov dolárov a zmluvu s 76ers na 170 miliónov dolárov.

FAQ

  • Kto je Ben Simmons? Ben Simmons je austrálsky basketbalista, ktorý bol prvýkrát draftovaný v roku 2016 v NBA drafte a odvtedy hrá za Philadelphia 76ers.
  • Koľko je jeho čistý majetok? Simmons má odhadovanú čistú hodnotu okolo 80 miliónov dolárov.
  • Koľko zaplatil za bakalársky blok? Simmons zaplatil za bakalársky blok 20 miliónov dolárov.

Tabuľka

názov Aktíva bakalárska podložka
Ben Simmons 80 miliónov dolárov 20 miliónov dolárov

Ben Simmons získal luxusný bakalársky blok v Los Angeles len niekoľko týždňov po rozchode so svojou dlhoročnou priateľkou. Je to austrálsky basketbalista, ktorý bol prvýkrát draftovaný v roku 2016 v NBA drafte a odvtedy hrá za Philadelphia 76ers. Má odhadovanú čistú hodnotu okolo 80 miliónov dolárov a zmluvu s 76ers na 170 miliónov dolárov.

Pre viac informácií o Benovi Simmonsovi a jeho novom bakalárskom bloku navštívte ESPN , Forbes a CBS Sports .