Najlepšie bicepsové cvičenia, ktoré môžete vyskúšať pred smrťou

Kalórií

Obsah

Objavte. Zostavili sme zoznam najefektívnejších tréningov, ktoré posilnia a spevnia vaše bicepsy.

Ak chcete posilniť a tonizovať svoje bicepsy, musíte cvičiť správne. Existuje mnoho rôznych bicepsových cvičení, ktoré môžete vyskúšať, ale nie všetky sú rovnako účinné. Zostavili sme zoznam najlepších bicepsových cvičení, ktoré môžete vyskúšať pred smrťou.

Najlepšie bicepsové cvičenia, ktoré môžete vyskúšať pred smrťou, sú dôležitou súčasťou zdravého a aktívneho životného štýlu. Existuje mnoho rôznych tréningov, ktoré môžete vyskúšať na posilnenie a tvarovanie bicepsov. Niektoré z najlepších tréningov sú tlak na lavičke, príťahy, kučery s kladivom a bočné zdvihy. Ak chcete posilniť a vyformovať svoje bicepsy, mali by ste tieto tréningy pravidelne skúšať. Ak hľadáte zmenu tempa, môžete si tiež pozrieť niektoré z najlepších filmov na Netflix Australia vo februári 2023 alebo si kúpiť niektoré z najlepších klobúkov pre štýlovú hlavu v roku 2023. filmy netflix v Austrálii , kvalitné pánske čiapky .1. Hammer-Curls

Kladivové kučery sú jedným z najúčinnejších bicepsových cvikov, ktoré môžete robiť. Ide o izolovaný pohyb, ktorý posilňuje a definuje vaše bicepsy. Ak chcete urobiť kučery s kladivom, musíte držať činku v každej ruke a potom ich vytiahnuť jednu po druhej. Uistite sa, že máte lakte pri tele a ramená uvoľnené. Opakujte cvičenie 10-15 krát v sérii.

2. Sústredenie kučery

Koncentrované kučery sú ďalším izolovaným pohybom, ktorý posilňuje a definuje vaše bicepsy. Ak chcete urobiť sústredenie, musíte držať činku v jednej ruke a potom ju vytiahnuť. Uistite sa, že máte lakte v tele a ramená uvoľnené. Opakujte cvičenie 10-15 krát v sérii.

3. Obrátené kučery

Obrátené kučery sú ďalším izolovaným pohybom, ktorý posilňuje a definuje vaše bicepsy. Ak chcete urobiť spätné kučery, musíte držať činku v každej ruke a potom ich vytiahnuť jednu po druhej. Uistite sa, že máte lakte pri tele a ramená uvoľnené. Opakujte cvičenie 10-15 krát v sérii.

4. Bočné zdvihy

Bočné zdvihy sú ďalším izolovaným pohybom, ktorý posilňuje a definuje vaše bicepsy. Ak chcete vykonať bočné zdvihy, musíte držať činku v každej ruke a potom ju vytiahnuť jednu po druhej. Uistite sa, že máte lakte pri tele a ramená uvoľnené. Opakujte cvičenie 10-15 krát v sérii.

5. Zdvihy brady

Zdvihy brady sú ďalším izolovaným pohybom, ktorý posilňuje a definuje vaše bicepsy. Ak chcete robiť zdvíhanie brady, musíte držať činku v každej ruke a potom ju vytiahnuť jednu po druhej. Uistite sa, že máte lakte pri tele a ramená uvoľnené. Opakujte cvičenie 10-15 krát v sérii.

6. Príťahy

Príťahy sú ďalším izolovaným pohybom, ktorý posilňuje a definuje vaše bicepsy. Ak chcete robiť príťahy, musíte držať činku v každej ruke a potom ju vytiahnuť jednu po druhej. Uistite sa, že máte lakte pri tele a ramená uvoľnené. Opakujte cvičenie 10-15 krát v sérii.

Záver

Existuje mnoho rôznych bicepsových cvičení, ktoré môžete vyskúšať, ale nie všetky sú rovnako účinné. Zostavili sme zoznam najlepších bicepsových cvičení, ktoré môžete vyskúšať pred smrťou. Patria sem kučery s kladivom, kučery na sústredenie, obrátené kučery, bočné zdvihy, zdvíhanie brady a ťahanie. Pravidelné vykonávanie týchto tréningov posilní a spevní vaše bicepsy.

FAQ

  • Aké bicepsové cvičenia by som mal vyskúšať? Odporúčame kučery s kladivom, sústredenie, obrátené kučery, bočné zdvihy, zdvíhanie brady a príťahy.
  • Ako často by som mal cvičiť biceps? Odporúčame cviky opakovať 10-15 krát v sérii.
  • Ako môžem posilniť a definovať svoje bicepsy? Pravidelným vykonávaním vyššie uvedených bicepsových tréningov.

Tabuľka

Prax Popis
Hammer-Curls Izolovaný pohyb, ktorý posilňuje a definuje vaše bicepsy.
koncentrácia kučery Izolovaný pohyb, ktorý posilňuje a definuje vaše bicepsy.
Reverzné kučery Izolovaný pohyb, ktorý posilňuje a definuje vaše bicepsy.
bočné zdvihy Izolovaný pohyb, ktorý posilňuje a definuje vaše bicepsy.
Zdvíhanie brady Izolovaný pohyb, ktorý posilňuje a definuje vaše bicepsy.
zhyby Izolovaný pohyb, ktorý posilňuje a definuje vaše bicepsy.

Pre viac informácií o najlepších bicepsových tréningoch navštívte menshealth.com a bodybuilding.com .