Najlepšie filmy Johnnyho Deppa a kde ich pozerať

Kalórií

Obsah

Johnny Depp je jedným z najznámejších hercov na svete. Jeho kariéra sa rozbehla v 80. rokoch a odvtedy hral v mnohých rôznych filmoch. Zostavili sme zoznam hercových najlepších filmov a miesta, kde si ich môžete pozrieť online.

Obsah

 • Edward s nožnicovými rukami
 • Piráti z Karibiku
 • Charlie a továreň na čokoládu
 • Alenka v ríši divov
 • Donnie Brasco
 • Fúkať

Edward s nožnicovými rukami

Nožnicovoruký Edward je fantasy film z roku 1990 s Johnnym Deppom v hlavnej úlohe. Film rozpráva príbeh muža vytvoreného vedcom a obdareného nožnicovými rukami. Film sa stal kultovou klasikou a patrí medzi najobľúbenejšie filmy Johnnyho Deppa.

Johnny Depp je jedným z najznámejších hercov na svete. Jeho filmy sú jedinečné a zábavné. Niektoré z jeho najlepších filmov sú Nožnicovoruký Edward, Piráti z Karibiku a Alenka v krajine zázrakov. Všetky tieto filmy sú k dispozícii na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Amazon Prime Video a Hulu. Môžete si tiež kúpiť disky DVD a Blu-ray na pozeranie doma. Účesy Ashtona Kutchera a Kožené nohavice ASAP Rocky sú niektoré z najpopulárnejších trendov inšpirovaných Johnnym Deppom.Môžete otvoriť Nožnicovoruký Edward Amazon alebo max katedrál vyhliadka.

Piráti z Karibiku

Piráti z Karibiku sú dobrodružný film z roku 2003 s Johnnym Deppom ako kapitánom Jackom Sparrowom. Film rozpráva príbeh piráta, ktorý sa snaží nájsť potopenú loď, ktorá skrýva legendárne dedičstvo. Film sa stal celosvetovým hitom a patrí medzi najobľúbenejšie filmy Johnnyho Deppa.

Môžete kliknúť na Piráti z Karibiku Amazon alebo max katedrál vyhliadka.

Charlie a továreň na čokoládu

Charlie a továreň na čokoládu je fantasy film z roku 2005 s Johnnym Deppom ako Willy Wonka. Film rozpráva príbeh chlapca, ktorý navštívi čarovnú továreň na čokoládu a zažije tam zvláštne dobrodružstvá. Film sa stal celosvetovým hitom a patrí medzi najobľúbenejšie filmy Johnnyho Deppa.

Môžete kliknúť na Charlie a továreň na čokoládu Amazon alebo max katedrál vyhliadka.

Alenka v ríši divov

Alica v krajine zázrakov je fantasy film z roku 2010 s Johnnym Deppom ako šialeným klobučníkom. Film rozpráva príbeh dievčaťa, ktoré vstúpi do magického sveta plného zvláštnych tvorov. Film sa stal celosvetovým hitom a patrí medzi najobľúbenejšie filmy Johnnyho Deppa.

Môžete kliknúť na Alicu v krajine zázrakov Amazon alebo max katedrál vyhliadka.

Donnie Brasco

Donnie Brasco je kriminálny film z roku 1997 s Johnnym Deppom ako Donnie Brasco. Film rozpráva príbeh agenta FBI, ktorý sa vydáva za gangstra, aby sa infiltroval do mafiánskej organizácie. Film sa stal celosvetovým hitom a patrí medzi najobľúbenejšie filmy Johnnyho Deppa.

Môžete zapnúť Donnie Brasco Amazon alebo max katedrál vyhliadka.

Fúkať

Blow je kriminálny film z roku 2001 s Johnnym Deppom ako Georgeom Jungom. Film rozpráva príbeh muža, ktorý sa zapletie do obchodovania s drogami a nakoniec sa stane jedným z najväčších obchodníkov s drogami na svete. Film sa stal celosvetovým hitom a patrí medzi najobľúbenejšie filmy Johnnyho Deppa.

Môžete fúkať ďalej Amazon alebo max katedrál vyhliadka.

Záver

Johnny Depp je jedným z najznámejších hercov na svete a objavil sa v mnohých rôznych filmoch. Zostavili sme zoznam hercových najlepších filmov a kde si ich môžete pozrieť online. Od fantasy filmov ako Nožnicovoruký Edward a Alica v krajine zázrakov až po kriminálne filmy ako Donnie Brasco a Blow, existuje veľa filmov, ktoré si môžete pozrieť.

FAQ

 • Kde sledovať filmy Johnnyho Deppa online?
  Filmy Johnnyho Deppa môžete sledovať na Amazone alebo Maxdome.
 • Aké sú najlepšie filmy Johnnyho Deppa?
  Najlepšie filmy Johnnyho Deppa sú Nožnicovoruký Edward, Piráti z Karibiku, Charlie a továreň na čokoládu, Alica v krajine zázrakov, Donnie Brasco a Blow.
 • Koľko filmov natočil Johnny Depp?
  Johnny Depp sa doteraz objavil vo viac ako 70 filmoch.

Tabuľka

Film rok úlohu
Edward s nožnicovými rukami 1990 Edward
Piráti z Karibiku 2003 Kapitán Jack Sparrow
Charlie a továreň na čokoládu 2005 Willy Wonka
Alenka v ríši divov 2010 Šialený Klobúčnik
Donnie Brasco 1997 Donnie Brasco
Fúkať 2001 george mladý

Johnny Depp je všestranný herec, ktorý hral v mnohých rôznych filmoch. Zostavili sme zoznam hercových najlepších filmov a kde si ich môžete pozrieť online. Od fantasy filmov ako Nožnicovoruký Edward a Alica v krajine zázrakov až po kriminálne filmy ako Donnie Brasco a Blow, existuje veľa filmov, ktoré si môžete pozrieť.